Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Legfőképp fiúkat kérdeznék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legfőképp fiúkat kérdeznék hogy mondjon valaki fiúszemmel is véleményt. Mit gondoljak erről? Ez normális?

Figyelt kérdés
Szóval lassan 3 éve van barátom. Egyetemre jár. Állandóan a tanulással tömi a fejem amitől én úgy érzem apáskodik felettem. Utálom és nagyon idegesít. De nem bírja ki hogy ne kérdezze vagy nem mondja. tegnap meg azt mondta ha nem tanulok jól meg nem tudja mi van a tanulásommal akkor nem fogja tudni annyira éreztetni hogy szeret. Meg kijelentette hogy amikor leérettségiztem akkor meglátja milyen lesz addig tartsunk szünetet, az 1 év és ha jó akkor újra összejövünk. Mert ebből látja hogy betartom-e a szavam hogy megígértem hogy jól tanulok. De azt is azért ígértem meg mert kikényszeríti belőlem. Mi a véleményetek? Ki a hibás ilyenkor? Komolyan nem tudom eldönteni. Lehet hogy én is, de ő is. Szerintetek?
2010. márc. 17. 14:11
1 2 3 4 5
 41/48 anonim válasza:
Sok sikert!
2010. márc. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 anonim ***** válasza:
Ez a pasi nem téged szeret hanem az érettségi bizonytványodat. Ha meglesz jó eredménnyel. Ha nem akkor nem kellesz neki. Akarsz te ilyen pasival élni? Hányás.
2010. márc. 18. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 A kérdező kommentje:
nem tudom mit higgyek már:(( Et mondtam neki én is, de azt modnta nem így van.
2010. márc. 18. 13:15
 44/48 anonim ***** válasza:
100%

azt mondtad, keresed magadban a hibát, de

" nem megy". Nem találsz, mert nincs is.

Valós, hogy érettségizni fontos, kötelező, kell, anélkül semmire nem mész az életben, de. szerintem a fiú nemcsak azért mondja ezt, mert felelősséget érez irántad, hogy ne az ő hibája legyen, ha nem érettségizel le, de gázos is.

érted? lehet ,hogy jót akar, de akkor is önzés, amit csinál.És később? Még többet kell tanulni.

És mi az ,hogy nincs visszaut? Félsz, hogy soha többé nem lesz pasid? vagy ő nem lesz? Ha ö is visszakönyörögte magát, akkor neked is van rá lehetőséged.A te félelmed tul irreális, a ö hatalma pedig tul nagy. Nem jó ez igy.

Én leállitanám.

2010. márc. 19. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 A kérdező kommentje:
szóval önzőnek találod a dolgot? Csak azt nem értem hogy sztem szeret, mert érdekli az életem, de akkor miért idegel ki vele? Áh mind1 már. Elegem van az egészből.
2010. márc. 19. 14:35
 46/48 anonim ***** válasza:
3éve? jol birod!ha már 1etemre jár olvasson arról mit jelent feltétel nélkül szeretni.ez már nem hogy feltétel már szinte nyomás. körülmény miatt vagy fontos neki.illetve a körülményt helyezi előtérbe.olyan mint ha tudásba lenne szerelmes nem is abba akiből a tudás ered.(egyetem) A mondanivalódból látszik hogy a tanuláson van a hangsúly nem rajtad aki tanul.Külső tényező befolyásolja az érzéseit nem te.közvetve szeret nem pedig közvetlenül.A személyi szeretete külső tényezőtől függ nem tőlled.Fontosabb neki az eredmény mint az aki az eredményt eléri.Egy szokás kezdete olyan, mint egy láthatatlan fonál. Minden egyes alkalommal, amikor megismételünk egy tettet, egy-egy hozzáadott rosttal erősítjük a fonalat, míg végül vastag kötéllé nem válik, és örökre le nem láncolja gondolatainkat és tetteinket.
2010. márc. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim ***** válasza:
20:47 vok kiegésziteném. Az ész a könnyű kapcsolatot keresi; a szív a lelki társat! ő a tudást keresi a testben nem a lelki társat.ne "matekolj" lépj!
2010. márc. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 A kérdező kommentje:
igazad lehet. Köszi.
2010. márc. 19. 21:07
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!