Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Legfőképp fiúkat kérdeznék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legfőképp fiúkat kérdeznék hogy mondjon valaki fiúszemmel is véleményt. Mit gondoljak erről? Ez normális?

Figyelt kérdés
Szóval lassan 3 éve van barátom. Egyetemre jár. Állandóan a tanulással tömi a fejem amitől én úgy érzem apáskodik felettem. Utálom és nagyon idegesít. De nem bírja ki hogy ne kérdezze vagy nem mondja. tegnap meg azt mondta ha nem tanulok jól meg nem tudja mi van a tanulásommal akkor nem fogja tudni annyira éreztetni hogy szeret. Meg kijelentette hogy amikor leérettségiztem akkor meglátja milyen lesz addig tartsunk szünetet, az 1 év és ha jó akkor újra összejövünk. Mert ebből látja hogy betartom-e a szavam hogy megígértem hogy jól tanulok. De azt is azért ígértem meg mert kikényszeríti belőlem. Mi a véleményetek? Ki a hibás ilyenkor? Komolyan nem tudom eldönteni. Lehet hogy én is, de ő is. Szerintetek?
2010. márc. 17. 14:11
1 2 3 4 5
 21/48 A kérdező kommentje:
de csak addig lesz ilyen életem amíg tanulok. Vagy csak maíg érettségim nem lesz meg. Az meg már csak 1 év. Utána lehet boldogok leszünk.
2010. márc. 17. 14:45
 22/48 anonim ***** válasza:
Attól, hogy egyetemre jár még simán lehet hülye. És ez a gyerek az is./már bocs/ Azt nem mondta h mennyinek kell lennie az érettségi átlagodnak? Kb ezt képzelem el, hogy "hmm.. 3,8? akkor hagyjuk inkább a kapcsolatot" ez vicc. Ha szeret, bután is szeret /ezzel nem azt akarom mondani h buta vagy/ ha meg nem akkor meg szerintem szakíts inkább Te.
2010. márc. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 A kérdező kommentje:
neki már az is baj és azért is veszekszünk ha véletlen idegességemben azt mondom nem érdekel a tanulás.
2010. márc. 17. 14:46
 24/48 anonim válasza:

Azert egyeves szunetet tartani egy parkapcsolatban kicsit abszurdnak tunik. En 30 vagyok, es ferfi. Lattam es eltem mar at jopar dolgot eletemben.


Kommenteloknek:

1. Nekem sincs ekezetem, mert angol nyelvu bill.-em van, mivel a munkambol adodoan 90-ban angol karakterkeszlet kell, es nincs mindig ido "szerkesztgetni" a szoveget.


2. Amiert valaki egyetemista, nem biztos, hogy eletrevalo.

2010. márc. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 anonim válasza:
Ha leérettségizel, utána jön az egyetem, ami újabb okot ad 3+2 év szünetre. Nem akarlak elkeseríteni, de ebben a kapcsolatban nem sok jövőt látok.
2010. márc. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 anonim ***** válasza:
Hagyd ott. 3 évig bírtátok. Ez is jó teljesítmény. Az 1 év szünetnek semmi értelme.
2010. márc. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 anonim ***** válasza:
az a csaj vagyok, aki a lepattintast szobahozta...nos...eloszor is, tudod kell, hogy a fiuknak(nem mindeniknek, tisztelet a kivetelnek), van egy olyan tulajdonsaga, hogy ha egy csaj dobni akarja, visszakonyorgi magat, hogy majd o szakitson...ez azert van, mert a ferfiui buszkeseguk nem engedi meg, hogy egy lany dobja oket....a masik dolog, pedig az, hogy ha szeret, akkor teged szeret, es nem a tanulmanyi eredmenyeidet...es van egy olyan mondas, hogy folmelegitve, csak a szekely kaposzta jo, a szerelmi kapcsolat nem...vagyis...szerintem, ha szeretne, nem jonne ilyen hulye szoveggel, hogy majd talan egy ev mulva....ha szeret, meg lehet oldani azt hogy talalkozzatok amikor epp nincs annyi tanulnivalod....vagyis ez csak az en velemenyem es gondold meg jol....elnezest kerek a fiuktol, akinek nem inge ne vegye magara:)
2010. márc. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 anonim ***** válasza:
Én is úgy gondolom, hogy ha eléggé szeret nem fog lekoptatni azért, mert nem úgy tanulsz, ahogy ő szeretné. Az élet nem csak ebből áll. Fontos, de nem ebből áll. Persze hálás leszel neki később, ezt lehet mondani. Viszont szerintem ebbe nincs beleszólása. Engem például nagyon idegesítene, ha valaki megmondaná mennyit és hogyan tanuljak. Ezt mindenki maga tudja. Vannak szorgalmasabbak és vannak akiknek nem a "mindenttudás" a céljuk. Tisztelet azoknak, akik műveltek és mindenek elé helyezik a tanulást, de ez nem élet. Szóval én tuti frászt kapnék az ilyen szövegtől.
2010. márc. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 anonim ***** válasza:

Téged rendesen madárnak néznek!Senki sem annyira önzetlen hogy 1 ÉVIG BÉKÉN HAGY,hogy te tanulhass!Le akar lépni tőled,ez biztos!És inkább kihasznál,akárhogy alakuljon a helyzeted!Gondolj bele, ha nem lesz SZÁMÁRA megfelelő az eredményed,akkor dob 1 év múlva?!Igazán önzetlen,önmegtartóztató,1 éven át magatokba fojtott,az eredményességet előtérbe helyező szerelem lehet!Ugyan már!

Ha a véleményem "nem az igazi",akkor bocsánat!

2010. márc. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 anonim ***** válasza:
Miért kérsz bocsánatot? A vélemény az vélemény. Ha valakinek nem tetszik, akkor ne tegyen fel kérdést.
2010. márc. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!