Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Legfőképp fiúkat kérdeznék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legfőképp fiúkat kérdeznék hogy mondjon valaki fiúszemmel is véleményt. Mit gondoljak erről? Ez normális?

Figyelt kérdés
Szóval lassan 3 éve van barátom. Egyetemre jár. Állandóan a tanulással tömi a fejem amitől én úgy érzem apáskodik felettem. Utálom és nagyon idegesít. De nem bírja ki hogy ne kérdezze vagy nem mondja. tegnap meg azt mondta ha nem tanulok jól meg nem tudja mi van a tanulásommal akkor nem fogja tudni annyira éreztetni hogy szeret. Meg kijelentette hogy amikor leérettségiztem akkor meglátja milyen lesz addig tartsunk szünetet, az 1 év és ha jó akkor újra összejövünk. Mert ebből látja hogy betartom-e a szavam hogy megígértem hogy jól tanulok. De azt is azért ígértem meg mert kikényszeríti belőlem. Mi a véleményetek? Ki a hibás ilyenkor? Komolyan nem tudom eldönteni. Lehet hogy én is, de ő is. Szerintetek?
2010. márc. 17. 14:11
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
Szeritnem beteg ő.....sajnos...
2010. márc. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
14%

megfogod még köszönni neki, ha megtartod a szavát..


kvára igaza van , nem beteg..:)

2010. márc. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez egy indok arra hogy szünetet tartsatok...

Vagy tényleg érdekli, hogy mivan a tanulmányaiddal bár szerintem akkor sem azt kéne mondani hogy tartsunk szünetet, Én még ilyennel nem találkoztam.

2010. márc. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
100%
hat kedves kerdezo....en lany vagyok, de...nem akarok rosszat mondani, de nem lehet, hogy csak siman szakitani akar?...vagyis, szerintem a te dolgod, hogy hogy tanulsz es nem az ove...kerdezd meg, hogy hallott-e olyanrol hogy 'feltetel nelkuli szerelem'....velemenyem szerint csak siman le akar pattintani magarol es ennyi az egesz....
2010. márc. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:

Ez így eleve bukó - úgylátom a kapcsolatotok alapjaiban van probléma amire ésszerű megoldás ritkán vanm - nempasszol a gondolkodásmódotok- nem illetek össze - van ilyen

22F

2010. márc. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 A kérdező kommentje:
de miért nem tudja megálnni hogy e mondja??? Ha szeret azt csinálja ami a jó nekem nem??? És van hogy órákat is tudunk ezen veszekedni. Meg ha szeretne nem bírná ki 1 évig hogy ne lásson, és ha jól sikerül érettségim majd visszajön. Ha szeretne nem tenné ezt velem. Nem?
2010. márc. 17. 14:17
 7/48 A kérdező kommentje:
lehet igaz h nem illünk össze. Lekoptatni biztos nem akar. Mert már volt hogy én szakítottam ezmiatt, vagy másmiatt, és visszakönyörögte magát. De erre már én is godoltam egyébként.
2010. márc. 17. 14:18
 8/48 anonim ***** válasza:
14:16-os nem ismeri az ekezeteket de utalom az ilyeneket akik nem tudnak egy nyomorek ekezetet kirakni xD
2010. márc. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 A kérdező kommentje:
lehet hogy csak a gépe olyan. De légyszi írjatok válaszokat is minél többen. Ezen múlik szinte a kapcsolatom:(
2010. márc. 17. 14:26
 10/48 anonim ***** válasza:
0%
Hány éves a barátod kislány? Lehetséges, hogy kicsit érettebb nálad. Nem mindenki csak a bulival meg a haverokkal van elfoglalva. Van olyan is, aki foglalkozik a jövőjével. Ha egyetemre jár nem lehet hülye. Talán meg kellene fogadnod a tanácsát.
2010. márc. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!