Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit rontottam el, hogyan éljem túl és legfőképp hogyan viselkedjek vele?

Figyelt kérdés
2 hosszabb kapcsolatom volt, és mindkettőnek csalódás lett a vége. De végig volt mellettem egy nagyon jó fiú barátom, aki segített átvészelni. Az egyetemen ismerkedtünk meg, csoporttársak is vagyunk, kb. 2.as korunk óta együtt tanultunk,stb stb,szal ha valaki,hát ő tényleg ismer. A 2.szakítás utáni vigasztalgatás közepette ez a fiú felfedte érzéseit,h már egy ideje szeret és próbáljuk ki egymást egy kapcsolatban.én nem mertem belemenni,mert féltem, h elveszítem a legjobb barátomat,ha mégsem alakul jol a kapcsolat.ezt nemigazán fogadta el, de a kapcsolatunk igyis átalakult, az elmult 1 évben sokszor lefeküdtünk, egymásnál töltöttünk egész hétvégéket, aztán volt, h mintha mi sem lett vna, 1 hetet teljesen külön...aztán ujra együtt. én bulikban kevertem 2-3 sráccal, de egyik sem volt komoly, még csak le sem feküdtem egyikkel sem, ő viszont egy lánnyal komolyabban is... de ezeket is megbeszéltük, és belefért.karácsonykor jött elő, h családi utazás miatt egy hónapig nem láttam, és baromira hiányzott..szabályosan szenvedtem, amiért nem láthatom ien sokáig. akkor jöttem rá, h tényleg mennyire szeretem őt és azt akarom h mindig velem legyen. az elmult 1 évben végig tépelődtem, és próbáltam legyőzni magamban az érzéseimet, de akkor tudatosult, h hiába...én tényleg csak rá vágyom,nem kell senki más. ezt el is mondtam neki, és arra számítottam, h végre nagy egymásratalálás, öröm, boldogság.. ehelyett azonban... azóta teljesen más. lassan 1 honap telt el, és teljesen közömbösen viselkedik velem. kedves, de nem hiv fel esténként ugy mint azelőtt, amikor lefexünk aludni, csak addig marad, amig tul nem vagyunk a szexen, utána hazamegy többnyire... h értsétek, előtte órák hosszatt heverészett velem a koliban, sokszor bennaludt ha kértem... és ugy aludtunk el, h átöleltük egymást, reggel pedig arra ébredtem,h simogatja az arcomat.. ezek az apró gesztusok annyira hiányoznak, h el sem birom mondani... ismerem, és látom rajta, h ebből nem lesz járás. de nem értem, mi történt?? én ezt a helyzetet is nehezen birom elviselni, de ujabban mar attol rettegek, h mikor állít be azzal, hogy legyünk ujra "csak" barátok... kérdeztem tőle, h mi változott, és csak annyit mondott, h elbizonytalanodott, h szerelmes e... azota nem hoztam szoba a témát, mert nem akarom ráerőszakolni a szerelmemet,de tényleg borzasztó nehéz igy. és nem tudom, mit kéne tennem...azt sem értem, mi ez a változás? tul sokat várattam, v mi volt a baj? azt tudom, h ha elvesztem most azt az embert, akit a legjobban szeretek, utána már nem fogok tudni ugy közeledni hozzá, mint pusztán jobaráthoz...:(:( és olyan kilátástalan... segítsetek ha tudtok pls.
2009. jan. 22. 03:21
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Most biztatást szeretnél hallani, de a magam részéről ezt csak annyira tudom megtenni, hogy talán tényleg igazat beszélt, miszerint nem biztos az érzéseiben. Neki is joga van ehhez- fáziskéséssel Hozzád képest, de pont az történik vele, ami Veled több, mint egy éven át.... Te sem voltál biztos. Ő is nyilván ugyanígy rettegett, mi lesz, ha mégsem kell neked a szerelmedként, csak barátként...

Ennek ellenére végigasszisztálta veled- önzetlenül- a kapcsolataidat, a magánéletedet.

Most ő tart ott, ahol te anno...

Szereted, emberként is biztosan, hisz barátokból lettetek kedvesek egymásnak.

Akkor hagyd, hogy Ő is legyen boldog úgy, ahogy az neki jó. Ha Veled- hát Veled. Ha nem- hát nélküled... Nincs másféle szeretet, minden egyéb csak birtoklás.

Nem várhatod tőle, még ha most nagyon nehéz is Neked, hogy épp akkor szeressen Téged, amikor az számodra megérett...

De egyvalamit tudsz adni neki, ha akarsz. A barátságodat.

Ő is adta Neked. Birtoklás nélkül, akkor is, amikor Te mást szerettél- pedig ő téged.

Egyelőtlen, ha erre most azt mondod, nem tudnál a barátja lenni. Érthető, persze, hogy érthető, ha ezt nem tudod elképzelni. És nem is vagy hibás érte- az érzéseiért soha, senki nem hibáztatható. Csak- nincs sportértéke Vele szemben.

Fáradtan válaszoltam, hosszú lett, de remélem érthető, amit átadni szerettem volna ezzel.

Kitartást Neked!

2009. jan. 22. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
hat sajnalom, szep lett volna, ha egymasra talaltok. De hat lehet, hogy amig neked a 2 kapcsolatod tartott, o mar reg szerelmes volt es ezt talan megunta. Elege lett, hogy nem kellettel neki, talan azt hiszi csak a szexre kell. Nem varhatod el tole, hogy orokre beled legyen szerelmes. Lehet, hogy ido kozben talalkozott lanyokkal, akik nem voltak olyan bizonytalanok mint te. A ;egbiztosabb ha feltarod az erzeseidet, hogy szereted es szeretnel vele komoly kapcsolatot, majd meglatod, hogy reagal.
2009. jan. 22. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
72%
Bocsi, hogy ezt mondom, de miért is járna veled, ha egyébként is megkaphat kötelezettségek nélkül? Nem kioktatásnak szánom, de a legtöbb pasinak pont az a lényeg,hogy szerelme tárgya csak az övé legyen, érted ugye? Ha te úgymond érzelmek nélkül is hajlandó vagy megtenni vele, akkor nyilván szemrebbenés nélkül megtennéd ezt valaki mással is.Nem hiába alakulnak úgy az 1 északás kalandok is, hogy legtöbbször nincs folytatás, hiszen ha a pasi megkapja az "ajándékot" 0% erőfeszítéssel minek kínlódna a "csomagolással"?Lehet, hogy eleinte szerelmes volt, de ez a fajta magatartás hosszútávon gyilkolja az érzelmeket- tudod, ha nem is mondjuk ki, de az ilyen csajokról gondoljuk azt, hogy khm.könnyűvérűek.Már bocsi de így van.Barátnőnek inkább az a megfelelő akiért küzdeni is kell (vagy legalábbis látszólag :-))Tudod: "Ingyen kutyának nincsen becsülete" :-D
2009. jan. 22. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!