Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Legfőképp fiúkat kérdeznék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legfőképp fiúkat kérdeznék hogy mondjon valaki fiúszemmel is véleményt. Mit gondoljak erről? Ez normális?

Figyelt kérdés
Szóval lassan 3 éve van barátom. Egyetemre jár. Állandóan a tanulással tömi a fejem amitől én úgy érzem apáskodik felettem. Utálom és nagyon idegesít. De nem bírja ki hogy ne kérdezze vagy nem mondja. tegnap meg azt mondta ha nem tanulok jól meg nem tudja mi van a tanulásommal akkor nem fogja tudni annyira éreztetni hogy szeret. Meg kijelentette hogy amikor leérettségiztem akkor meglátja milyen lesz addig tartsunk szünetet, az 1 év és ha jó akkor újra összejövünk. Mert ebből látja hogy betartom-e a szavam hogy megígértem hogy jól tanulok. De azt is azért ígértem meg mert kikényszeríti belőlem. Mi a véleményetek? Ki a hibás ilyenkor? Komolyan nem tudom eldönteni. Lehet hogy én is, de ő is. Szerintetek?
2010. márc. 17. 14:11
1 2 3 4 5
 11/48 A kérdező kommentje:
24 éves én meg 18 leszek nyáron. Jó megfogadom, de egyszerűen nem értem meg hogy miért csinálja ezt. Alkalmazkodni kell hozzám is. Nem csak nekem hozzá. És ha pl őt idegesítné valami akkor figyelnék rá hogy azt ne csináljam. De ő ilyenről ne mtud. Miért a tanulással akar zsarolni?? Mi az hogy ha tanulok akkor tudja csak éreztetni h szeret?? Nem értem a fiúkat.
2010. márc. 17. 14:33
 12/48 anonim ***** válasza:

Én nem ilyen vagyok az biztos. Mindenki a saját jövőjének a kovácsa. :)

Ha nem tetszik, hogy szekál, mondd a szemébe. Fenyítsd meg. Ha nem hagyja abba dobod. Nem lehet rá másként hatni.

2010. márc. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 A kérdező kommentje:
ezeket már mind megcsináltam. Nem hat rá semmi. De azért még reménykedem:((
2010. márc. 17. 14:40
 14/48 anonim ***** válasza:
kedves 14.24es...te sem ekezetezel...ha nem tetszik irj privit...oké?:))
2010. márc. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 anonim ***** válasza:

szia

bár én lány vagyok de van véleményem: az én barátom is 24 és 21 éves vagyok, de

ő is nagyon hajt hogy tanuljak és ha pihizek egy kicsit a tanulás miatt szalad hozzám hogy legyünk együtt

durva vigzsáim vannak, tudja hogy nagyon kell rájuk tanulni ezért lemond néhány taliról ha kérem de látom rajta hogy fájó szívvel.... a te barátod nem szerethet téged eléggé, vagy csak ki akarja élni magát és egy éven át csajozni flörtölni ugy hogy téged ilyen sz.ar szöveggel elraktároz a szekrénybe... szánalamas

helyedbe nem foglalkoznék vele. bár tudom hogy ezt könnyű mondani. dönts, ha 1 évre képes lemondani rólad akkor egyértelmü nem szeret

2010. márc. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 anonim válasza:

Ha valaki valakit a tanulmányi eredményei miatt szeret, akkor az mar rég rossz. Hol marad a szenvedély, a szerelem?


Abban igaza lehet egy előttem kommentelonek, hogy csak le akar pattintani, és ezt a nyomorult módját választotta.


PF

2010. márc. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 A kérdező kommentje:
14:40es igazad lehet. Ha szeretne 1 hétig nem bírná ki nélkülem
2010. márc. 17. 14:42
 18/48 A kérdező kommentje:
lepattintani nem hiszem. De akkor miért könyörögte vissza magát már olyan sokszor ha le akar rázni,?????
2010. márc. 17. 14:43
 19/48 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd a fenébe ezt a hülyét az ilyenből lesz a workaholic, gondolhatod milyen életed lenne melette.
2010. márc. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 anonim ***** válasza:
Részben igaza van a tanulással kapcsolatban én is ösztönzöm nap mint nap barátnőmet. Ha talán látja rajtad,hogy teszel érte nem fog ennyire szélsőségesen hozzáállni a dolgokhoz. Viszont a dolognak lehet árnyoldala is ami nem más mint egy ürügy a szünetre amit előttem sokan megmondtak már. Gondolkozz el értékeld át tegyél érte
2010. márc. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!