Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezt hogyan lehetne rendbe hozni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt hogyan lehetne rendbe hozni?

Figyelt kérdés

először akartunk szeretkezni a barátnőmmel de amikor levette a pólóját kimondtam valami olyasmit,hogy ennél még nekem is nagyobb mellem van.

Ezután sírás és elrohanás jött.

Nem tudom miért csináltam sokszor szoktam hagosan kimondani azt amit gondolok de most nem kellett volna.

Viszont ezen sírni?

én elviseltem amikor ő cikizett a külsőm miatt de ha én egyszer hibázok akkor vége neki meg szabad?


2010. febr. 26. 10:24
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Neked hogy eset volna ha egy ilyen intim pillanatban leszólja a fa'od mert kicsi. Örülj ha ezzek után nem veret meg valakivel.
2010. márc. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Bunkó vagy. Ez tény, nem egy ismeretlen véleménye, mintha neked azt mondanám: ekkora farkat inkább elő se vettél volna, vagy épp a teljesítményedet kicsinyelnék le, mielőtt egyáltalán labdába rúgtál és cseppet se törődve azzal, hogy esetleg minden szereteted beletetted a gesztusba.


Rendbehozni pedig úgy lehet, ha elkezdez úgy gondolkodni, hogy amit mással készülsz tenni, vagy neki mondani, előbb átgondolod, milyen érzés volna/lehet "kapni". Ha inkább nem kérnéd, akkor nem mondod ki, ahelyett, hogy teljesen értelmetlenül belegázolsz mások lelkébe.


Az más dolog, hogy ő cikiz, ha üt, akkor meg beversz neki egy férfiasat, mert ő kezdte?

Megbeszélhetitek, ha tartjátok egymást valamire, netán szeretitek is a másikat, hogy mivel egyikőtöknek sem lesz jó, ha piszkálja a másikat (és a másiknak ez kifejezetten rossz, azaz 'nem jó, de legalább rossz'), ezentúl inkább a kellemesebb dolgokkal foglalkoztok, vagy kerestek olyat, akit nem csak lenézni tudtok.

2010. márc. 2. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Basszus, hogy lehet ennyire öntelt és önző valaki? Gratulálok. "Nem tudom miért, sokszor szoktam hangosan kimondani amit gondolok" - megmondom: mert megteheted, úgy érzed, hogy nincs következménye a szavaidnak, egoistaként csak az érdekel, hogy te elmondhasd. Önkontroll nulla. Sírni? Olyan görcsöt tettél abba a szerencsétlen lányba, hogy ember legyen, ha azt levetkőzi. Ez a minimum, hogy sír.


Elfogadó vagy, megértő és ideális partner, aki átérzi, hogy a másik mit érez. Empatikus, szeretnivaló az ilyen, mint te.


Hát, kispajtás, a nagy szád miatt most nem tudod meg, mennyire jó tud lenni egy kismellű csajszinak, ha hozzáérnek. Ő meg valószínűleg ezt sokáig nem heveri ki. Hogyan lehetne rendbe hozni? Kicsit ha a másik helyzetébe próbálnád képzelni magad, elsősorban azzal. A női mell a legtöbb nőnek a nőiesség szimbóluma, te meg ennyire nyersen leszólod.

Szerintem ezt nem lehet rendbe hozni. Vannak megszólalások, amiket lehet takargatni, meg párkapcsolatot építeni egy ilyen mondat után, de hosszú távon bízni a másikban úgy, hogy ez a reakciód a nőiességére... szerintem ezt nem lehet rendbe hozni.

2010. márc. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Utolsó nagyon korrektül leírta az igazat.
2010. márc. 5. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!