Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnám rendbe hozni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám rendbe hozni a kapcsolatomat?

Figyelt kérdés
Két és fél éve vagyok együtt a barátommal!Nagyon szeretjük egymást de az utóbbi félévben megváltozott a kapcsolatunk.Ennek a legfőbb oka az állandó vita.(minden kis apróságon össze tudunk kapni.)Ha én szólok valamiért ami nem tetszik, akk ő kiakad h én nyávogok , ezután én megsértődök, hogy nem nézi semmibe az érzéseimet és ebből már szép kis veszekedés alakul ki :S (talán gyerekesnek tűnik a dolog , de mégsem tudunk változtatni rajta) Ő is és én is tudom h ez így nem mehet tovább ! próbáltuk már megbeszélni a dolgokat ,de általában az lett a vége h egy két napig jó minden utána pedig kezdődik minden elölről!Még mindig azt mondjuk egymásnak h nem akarjuk elveszíteni a másikat mert nagyon szeretjük , de én az ő részéről úgy érzem , h semmin sem akar változtatni! tudom h nekem is vannak hibáim , és h sokszor miattam vannak a veszekedések , de úgy érzem h nagyon sokat változtam az utóbbi időben! amire én büszke vagyok , de ő szinte észre sem veszi ! Én kicsit több figyelemre vágyom,de ő ezt sehogy sem akarja megérteni! Olyan érzésem van h belekerült a kapcsolatunk egy olyan körforgásba amire nem tudunk megoldást találni :( bármennyire is szeretnénk !
2010. aug. 20. 16:00
 1/7 anonim ***** válasza:
mintha csak én írtam volna...én sem szeretnék szakítani,de piont ez van:(bocsi,h nem válaszoltam,de hátha másnak van vmi 5lete...
2010. aug. 20. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szoktatok elmenni együtt szórakozni vagy hasonló mert akkor elmehetnétek ketten 1 kis kikapcsolódásként valahova és ott megbeszélni ezt a dolgot higgadtan nyugodtan és semmi veszekedéssel ha rendben lesz akkor ö a párod ha lesz ott is veszekedés vagy valami hasonló akkor békén kéne hagynotok egymást mert azért szerintem ez 1 kicsit túlzás
2010. aug. 20. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Szoktunk együtt járni ! de akk általában a barátaink is velünk vannak ... Megpróbálom majd amit írtál h kettesben elmenni vhova ! köszönöm a segítséget
2010. aug. 20. 17:18
 4/7 anonim ***** válasza:
Nincs mit és sok sikert remélem kibékültök legalábbis hogy újra rendben lesz a kapcsolatotok:)
2010. aug. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én erre csak egy filmet tudok ajánlani : Tűzálló(Fireproof)

Több helyen online is meglehet nézni.

2010. aug. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
nagyon jó volt a film !! nagyon elgondolkodtató és tanulságos is !! ajánlom én is mindenkinek :) és köszönöm !! sokat segített :)
2010. aug. 22. 21:07
 7/7 anonim ***** válasza:
nagyon szívesen :)
2010. aug. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!