Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon rendbe lehet ezt hozni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon rendbe lehet ezt hozni?

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok, 2 éve vagyok együtt a párommal,egy idősek vagyunk. Ma majdnem szakított velem a párom,de azt mondta valamiért nem tudja megtenni. Az ok,amit mostmár énis belátok,az az,hogy túl sokat hisztizek. Majdnem minden nap.Fennvan facebookon,ami kiírja ugye hogy hova mit ír kinek,ellenörzöm,mindent tudni akarok róla..Tudom nem vagyok egészen normális,de néha nagyon rámjön a féltékenység.. Ha bulizni megy a barátokkal,én mindig oda megyek arra a szórakozóhelyre,ahova ő megy a barátaival,és ez is zavarja,mert úgy érzi,ott is felügyelem.. Most végre beláttam a hibáimat,ami szerintem jó kezdésnek,de szerintetek rendbe lehet hozni egy ilyet? Mennyi idő?:( Bizonyítani szeretnék neki,hogy megváltozom,és a régi,rendes lány leszek,nem ez a kettyós..mert a barátom nagyon rendes fiú! Kérlek,normális választ írjatok,ne azt hogy hülye vagyok,mert azt tudom magamtól is!
2010. okt. 10. 22:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem vagy hülye, csak tulzottan feltekeny. Tudomasul kell venned, hogy valtoznod kell, különben elveszited a baratodat. Ezzel a nagyon rossz tulajdonsagoddal nem vagy egyedül, nagyon sokan vagyunk meg igy:-) En is nagyon feltekeny tipus vagyok., es nagyon nehezemre esik nem ellenörizni, nem szamonkerni, es nem hisztizni, de fogok magamon, es egy ideje mar nem is olyan veszes a helyzet. Probalj meg bizni a baratodban, hiszen bizalom nelkül nem müködhet egy kapcsolat. Kössetek kompromisszumot, hogy te beken hagyod, nem hisztizel, nem logsz folyton a nyakan, csereben ö megprobalja elfogadni, hogy neked sem könnyü, mert szeretde, es felsz, hogy elveszited, ez azert nem olyan rossz dolog. Meglatod önuralommal, es bizalommal menni fog.
2010. okt. 10. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
tudom,hogy lehetséges,de nagyon nehéz! De muszáj lesz,mert azt mondta még egy balhét már nem bír ki a kapcsolatunk. Annyiszor elhatároztam már magam hogy megváltozok,de még nem sikerült.Remélem,ezúttal sikerül!
2010. okt. 10. 23:08
 3/3 anonim ***** válasza:

Saját érdekedben teszed, a saját kapcsolatodért. Nincs nagyon más fontosabb, akkor miért nem fogadod meg, amit ígérsz. Ne legyél ennyire féltékeny mert:

1. visszaél(het) vele

2. csak azért is olyant csinál ami neked nem tetszik

Szal fölösleges ennyire kordában tartani. Annál roszabb. EZ nem nagy dolog, még jó, hogy ezen azért lehet változtatni, nem egy kódolt valami :) Csak ügyesen!

2010. okt. 10. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!