Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezt hogyan lehetne rendbe hozni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt hogyan lehetne rendbe hozni?

Figyelt kérdés

először akartunk szeretkezni a barátnőmmel de amikor levette a pólóját kimondtam valami olyasmit,hogy ennél még nekem is nagyobb mellem van.

Ezután sírás és elrohanás jött.

Nem tudom miért csináltam sokszor szoktam hagosan kimondani azt amit gondolok de most nem kellett volna.

Viszont ezen sírni?

én elviseltem amikor ő cikizett a külsőm miatt de ha én egyszer hibázok akkor vége neki meg szabad?


2010. febr. 26. 10:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát valóban jól elcseszted...Ha ilyen érzékeny a lány akkor talán sehogy...
2010. febr. 26. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát...mondjuk gondolj bele,hogy elsőrekészültök.A csaj beleéli magát, hogy te úgy szereted ahogy van.És hogy enm aztnézed hogymekkorák a mellei.És temeg elrontod a hangulatát iijenekkel...szerintem mond azt neki hogy csak nyelvbotlás voltme g hogy nem gondoltad komolyan,bár én a lány helyében ugyanezt tettem volna...
2010. febr. 26. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
100%

Fizesd be mellplasztikára.

Ha nincs rá pénzed, majd neki lesz.


Amúgy nagyon elcseszted te gyerek...

2010. febr. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nemiségre tenni megjegyzést.. főleg első alkalomkor! Micsoda frusztrációt ültettél belé mr. szívemen a számon. Már ne is haragudj.
2010. febr. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Most képzeld el, ha mondjuk meglát téged meztelenül és ezt mondja: "ennél még nekem is nagyobb farkam van".... vagy mondjuk beteszed, és megkérdi, hogy már bennt vagy-e.


Tudod hiba és hiba közt van különbség, de ha már most egymást cikizitek a külső miatt, akkor mi lesz később?


Az én feleségem kismellű, elég sokat görcsöl emiatt (vagy inkább régebben görcsölt), pedig nekem pont ez tetszik, mégis elég nehéz (volt) elhitetni vele. Ha a lány ilyen, akkor amit mondtál, az kb olyan, mintha ököllel pofáánvágtad volna. Sose fogja igazán megbocsátani.

2010. febr. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Bunkó voltál, és még neked áll feljebb. Jó is hogy ez történt, legalább nem neked adta a szüzességét. Biztos pólón keresztül is érezted hogy nem 90-es a mellbősége, akkor miért kellett ilyen bunkón beszólni. Ha meg nem tudsz uralkodni magadon ez a későbbiekben még sok kellemetlenséget fog okozni neked, meg sajnos másnak is.
2010. febr. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Szegény lány! A mell méretén biztos sokat görcsölt, erre te még le is ugatod. A helyében én még le is b. volna neked egyet, mert olyan "kedves" fiú vagy. Ha őszintén megbántad, akkor mond el neki, hogy mit érzel iránta. Ez után rajta múlik, hogy mi lesz
2010. febr. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Tedd össze a kezed ember,ha ezután még szóba áll veled!Jó nagy vadállat vagy,hallod-e.Ez bunkóság,nem hangosan kimondom,amit gondolok.Fogalmad sincs,hogy ilyen mondatokkal milyen frusztrációt lehet okozni.Gartulálok!
2010. márc. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
Te aztán egy igazi tapló vagy. Ezt helyrehozni szép lesz,ha egyáltalán sikerül. Most gondolj bele fordítva,hogy a csaj meglátva a álló szerszámodat szépen elmosolyodik és csak annyit mond,hogy "Hát ez nem valami méretes.",lehet,hogy te is sz@rul éreznéd magadat és nem lehetne egyhamar helyrehozni az önbizalmadat.
2010. márc. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
12:16-osztom a véleményem!Szerencsétlen csaj lehet hogy még a tükörbe sem mer belenézni!Haver tanulj meg előbb gondolkodni mielőtt megszólalsz!
2010. márc. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!