Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon rendbe lehet hozni?

Figyelt kérdés
A kapcsolatunk a párommal irigylésre méltó volt. Olyan romantikus dolgokkal lepett meg,és olyan dolgokat tett értem,mint még soha senki. Ám egyszer csak meghülyültem. Nem tudom mi történt velem,de az aranyos,kedves lányból,hisztis hárpia lett,aki mindenért elkezdett veszekedni. Pedig a párom pont ezért szeretett belém,mert nem kezdtem el pl veszekedni vele ha egy-egy alkalommal elment a haverjaival,vagy bármi más. Nem tudom miért lettem ilyen,de a barátom eltávolodott kicsit tőlem azóta. Azt szeretném,hogyha nem is olyan,mint a legelején,de olyasmi legyen a kapcsolatunk. Szerintetek vissza lehet hozni egy kapcsolatba a régi szép időket? Illetve lehetséges az,hogy újra belémszeressen? Nagyon szeretném..mert tudom,hogy én tettem tönkre a kapcsolatunkat.(2 éve vagyunk együtt,és az első évfordulónk után kezdődtek a problémák)
2010. okt. 26. 12:03
 1/2 anonim ***** válasza:
nem hiszem hogy tudsz magadon változtatni,de próbáld visszafogni a hisztid, ha veszekedni támad kedved akkor add ki magadból ha már nincs ott.Én még az erotika kiállításra is el engedem a párom, mert bízom benne és belőlem hiányzik a hiszti gén:D (de ha valakiben benne van azt nem lehet visszafordítani), meg haverozni is járhat szíve joga hozzá.Elsőre legalább próbálj úgy tenni mintha nem zavarna.És próbálj a kedvére tenni:)
2010. okt. 26. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 nagyviri ***** válasza:
Szerintem rendbe lehet hozni a dolgokat, hiszen pontosan látod, hogy mi okozza a problémát a kapcsolatotokban. Ülj le és beszélj a pároddal, mondd el neki, amit itt is leírtál, és kérd meg hogy segítsen neked változni. Ha szeret, akkor segíteni fog. Kérd meg arra, hogy ha elkezdesz vele veszekedni, és azt érzi, hogy ok nélkül teszed, akkor rögtön az elején szóljon, hogy most állj le, mert nincs igazad. Ha sikerül az ok nélküli vitákat minimálisra redukálni, akkor visszatérhet minden a régi kerékvágásba.
2010. okt. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!