Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy nem kell a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy nem kell a nőknek olyan aki mindent megadna nekik és szereti őket?

Figyelt kérdés

Miért van ez? 2-3 hónapig oké minden, de aztán bocs... nem vagy az igazi... Ha verném vagy nem foglalkoznék vele jobb lenne?

Unalmas, ha valaki törődik velük?

pff... most komolyan...


2010. jan. 5. 23:52
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:

Oké, h bocs nem Te vagy az igazi ez egy indok, csak ez olyan kevésnek tűnik, de lehet, h csak azért látom így, m nőből vagyok. Csak sztem sokan többet várnánk el ettől az egy mondattól.

Amúgy találkoztál azóta v beszéltél esetleg a lánnyal?

2010. jan. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 A kérdező kommentje:

Pontosan ugyanígy látom én is!

Egy rendes magyarázatot kaphattam volna... de nem volt.

Azóta nem beszéltünk, én nem akarom zaklatni vagy ilyenek, de mondtam neki hogyha szeretne, akkor megtalál.

Eddig úgy tűnik nem szeretne... :(

2010. jan. 7. 21:25
 43/44 anonim ***** válasza:

Tényleg érdemeltél volna magyarázatot, de ezen kár tovább rágódni/rágódnod. Nem rajtad múlt a dolog, ő akarta így.

Túl kell rajta lépni, ami nem könnyű, de nem szabad tépelődni a dolgokon, ezen már nem tudsz változtatni.

Tudod, azt mondják, h egyszer kopp, másszor hopp. Nálad most a koppanás volt meg, így ennél a lánynál legközelebb csak jobban járhatsz.

Szerintem a rossz tapasztalat is jó valamire, lehet belőle tanulni, csak ezt most valószínűleg nem így érzed.Idővel visszagondolva rá még örülni is fogsz, h nem az lett az igazi, aki így ott hagyott.

Fel a fejjel! :)

2010. jan. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:
Ez rosszabb, mint azért magyarázkodni, miért nem szerelmes. Igazi csak egy van az ember életében.
2010. jan. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!