Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy nem kell a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy nem kell a nőknek olyan aki mindent megadna nekik és szereti őket?

Figyelt kérdés

Miért van ez? 2-3 hónapig oké minden, de aztán bocs... nem vagy az igazi... Ha verném vagy nem foglalkoznék vele jobb lenne?

Unalmas, ha valaki törődik velük?

pff... most komolyan...


2010. jan. 5. 23:52
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
Az érzelmeiről nem tehet az ember. Még mindig jobb, mintha érdekből és szánalomból hülyítene, nem? Én bele sem kezdenék egy kapcsolatba, amíg nem vagyok szerelmes.
2010. jan. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 A kérdező kommentje:

Ez teljesen igaz.

Én azt hiszem ennek sosem állítottam az ellenkezőjét.

Egyáltalán nem lennék boldogabb akkor, ha látnám rajta hogy például csak azért van velem, mert nem akar megbántani, vagy ilyenek...

Ami nem megy, azt nem kell erőltetni.

Ezzel nincs is baj, csak ne lenne ilyen rossz...

2010. jan. 7. 19:53
 33/44 anonim ***** válasza:

Volt már intim kapcsolat köztetek, vagy csak dumálgatok.

Lehet hogy a nagy szerelmet csak te érzed, képzeled ő pedig csak havernak tekint.

2010. jan. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:

Ott a kulcs amit Te írtál, h ami nem működik, azt nem kell erőltetni. Ő ezt így érezte, de a módszer ahogy csinálta, az elég gázul történt, h csapot-papot ott hagy, aztán szevasz.

Két lehetőség van:

- már korábban is érlelődött a dolog nála, h vmi nem oké számára veled és vmitől besokalt

- nem szeretett eléggé

De akkor is furi szitu, mert annyit érdemeltél volna legalább, h elmondja, h mi is a gond vagy h miért hagy ott.

2010. jan. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
Magyarázkodjon, hogy miért nem szerelmes? Ezt általában maga sem tudja az ember.
2010. jan. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
Úgy tűnt, mintha sértésnek vennéd, hogy a tetteidért cserébe nem teszi meg azt a szívességet, hogy beléd szeressen.
2010. jan. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:

Nem kiselőadásra gondoltam, h miért nem szerelmes, hanem arra, h mégis érdemelne annyit a másik, h miért lép ki a kapcsolatból.

Sztem Te is meg én is érdemelnék annyit, h ne azt mondja a párom, h ,,vége ennyi, aztán holnaptól nem akarok veled találkozni". ott lenne a kérdés, h MIÉRT?

Ez csak magán vélemény mert nem voltam még hasonló szituban, de annyit elvárnék a leendő páromtól, h vmi értelmes magyarázatot adjon legalább 2 mondatban.

2010. jan. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
2-3 hónap szerintem pont az az időszak amikor megismered a másikat. Eddig bejött a másik külseje, stílusa.... akármi, de aztán taliztok dumáltok és egyikötök rájön hogy nem te leszel az igazi akkor szakít. Mindegy mit teszel ha ő nem szerelmes beléd. Az hogy bocs... nem vagy az igazi... teljesen értelmes indok. Erről ő nem tehet az érzésein nem tudd változtaztatni.
2010. jan. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 A kérdező kommentje:

Úgy tűnt, mintha sértésnek venném?

Hát akkor bocs, hogy ez így jött le...

Én nem mondanám magam dühösnek...inkább csak csalódottnak.

Nem vettem semmit sértésnek.

Csak érthetetlen volt és az is kicsit nekem ez az egész...

De sokat segítetek, legalább nem csak a saját szemszögemből látom.

Mert az amit én láttam, annyi volt, hogy én teljesen megnyíltam előtte, megbíztam benne.

Nagyon jól megvoltunk és végig úgy tűnt hogy ez kölcsönös... nem csak éreztem, hanem mondta is.

Csak aztán ugye történt ami történt.

De nem akarom folyton ismételni magam... mégis megteszem... ezért elnézést is kérek.

2010. jan. 7. 21:03
 40/44 anonim ***** válasza:
Akkor nem csapott be, csak éppen peched volt.
2010. jan. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!