Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért szereti a fiam ezt a lányt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szereti a fiam ezt a lányt?

Figyelt kérdés
a fiam szó szerint egy tudatlan buta értelmetlen kényes nyafogós teljesen nem komplett lányt szeret.nem bírom felfogni, mi fogta meg a csajban, mert h ez a megye v akár az ország legeslegabnormálisabb lánya, az tuti!!az én fiam értelmes, okos, szép gyerek, jól öltözik teljesen, sok barátja van, jól nevelt gyerek.eddig csak olyan lányokat hozott haza akiket imádtam nagyon, és örültem, hogy velük van! a csaj letegez, közben azért alap h először nem tegezek egy 42 éves nőt aki a pasim anyukája...vagyis sztem az.még ha nem hozta volna haza a fiam, vagy 1 hónapos kapcsolat lenne, megérteném miért van vele...de már 7 hónapja együtt vannak:'( segítség!!!nem akarom ezt a lányt itt látni se!!! nagyon szép csaj ez tény, de nagyon közönségesen öltözik, műköröm, műszempilla, szolis bőr, festett haj stb stb kihívő öltözködés..az ilyen lányokkal régen max egy hétig volt együtt.mi változott?mi fogta meg benne?próbáltam vele beszélni erről, annyit mondott, hogy belső rétékei vannak, és h fogadjam el.DE NEM TUDOM:'( 18 évesek mindketten..
2011. okt. 20. 18:16
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
67%
Hát Kedves Anyuka, lehet h tényleg vannak az ifjúhölgynek értékei, csak nem mutatja meg mindenkinek. És nézzen magába ha szép valaki, hát bűn-e az ha ezt megmutatja? Ha meg tényleg olyan rossz a helyzet ahogyan azt leírta, a fia is rá fog jönni idővel!
2011. okt. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
hát előbb- utóbb biztosan szakítani fognak de addigis türelem ha pedig nagyon szeretik egymást akkor el kell fogadni, az emberek idővel változnak...
2011. okt. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%

akkor is el kell fogadnod.nem ismerem a fiad, sem a lányt,igy nem tudok véleményt alkotni roluk. de amig a csaj nem drogos,nem vonja bele a pasit semmi rosszba addig nincs miért tartanod. eltilthatod attol hogy átjöjjön hozzátok de akkor keresnek más kiutat és el fog töled hidegülni.

ez olyan dolog hogy a gyerekeknek el kell fogadniuk a szüleiket akkor is ha nincsenek tulzottan kibékülve a stilusukkal. ha tegyük fel odáig fajul neaggyisten a dolog hogy élete szerelme lesz és feleségül veszi akkor igyis ugyis el kell fogadnod. felesleges stresszelned magad. amig a jofiud jofiu marad addig jo. tökmindegy kivel jár.

ha balhézol azzal csak ellenséget szerzel magadnak a saját fiad személyében ugyanis kettöt találhatsz kit fog választani közületek.

2011. okt. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
90%
Mert általában abba azokba a libákba szeretnek bele akik nem érdemlik meg, normális lányok meg szívhatnak egyedül...
2011. okt. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
Na már fogalmazni se tudok... :D
2011. okt. 20. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
hát én fél kezemet adnám egy értelmes lányért..
2011. okt. 20. 18:23
 7/28 anonim ***** válasza:
csak türelem. ha nem illenek össze ugyis kiderül. nem biztos hogy ö lesz a felesége, fiatalok még.
2011. okt. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
jézusom.remélem adddig még lesz 100 nője...ő lenne a felesége milyen unokáim lennének?:'(:OO
2011. okt. 20. 18:26
 9/28 Ablaze válasza:
Próbáljon meg többet beszélgetni a lánnyal, közeledjen hozzá kedvesen, szerintem a lánynak is ez volt a célja a tegezéssel. Hátha idővel Ön is felfedezi a lány értékeit. Próbáljon meg beszélgetéseket kezdeményezni a fiával is, hátha jobban megnyílik, és elmondja, hogy miért szereti. Mindenesetre kedvesen közeledjen mindkettejükhöz, így tud bizalmat ébreszteni bennük, és hátha ők is normálisabbak lesznek. Esetleg ha a lány valamivel megbántotta, vagy valami zavarja, próbálja meg finoman a tudtára adni. Lehet, hogy ebben a lányban vannak meg azok az értékek, amiket a fia az eddigiekben nem tapasztalt: nyitott, szabados, nőies...
2011. okt. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 The Nuke ***** válasza:
54%

27/F vagyok, szal merek tegeződni. :)

Ezt már nem Te döntöd el, hogy a fiad kit visz haza, vagy kivel lesz...

És éssel nem kezdünk mondatot, de minél jobban tiltod, lehet hogy Őt annál jobban fogja érdekelni.

Az meg soha nem volt baj, ha jól néz ki 1 nő.


De ha tényleg buta, vagy hülye, a kedves kölök is észre fogja venni, és véget vet a kapcsolatnak.

De mindenki a saját hibájából tanul...

Jobb ha most ismerkedik 1 ilyen nővel, és jár vele 1 ideig, mintha később találna rá, és elvenné feleségül!

2011. okt. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!