Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért szereti a fiam ezt a lányt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szereti a fiam ezt a lányt?

Figyelt kérdés
a fiam szó szerint egy tudatlan buta értelmetlen kényes nyafogós teljesen nem komplett lányt szeret.nem bírom felfogni, mi fogta meg a csajban, mert h ez a megye v akár az ország legeslegabnormálisabb lánya, az tuti!!az én fiam értelmes, okos, szép gyerek, jól öltözik teljesen, sok barátja van, jól nevelt gyerek.eddig csak olyan lányokat hozott haza akiket imádtam nagyon, és örültem, hogy velük van! a csaj letegez, közben azért alap h először nem tegezek egy 42 éves nőt aki a pasim anyukája...vagyis sztem az.még ha nem hozta volna haza a fiam, vagy 1 hónapos kapcsolat lenne, megérteném miért van vele...de már 7 hónapja együtt vannak:'( segítség!!!nem akarom ezt a lányt itt látni se!!! nagyon szép csaj ez tény, de nagyon közönségesen öltözik, műköröm, műszempilla, szolis bőr, festett haj stb stb kihívő öltözködés..az ilyen lányokkal régen max egy hétig volt együtt.mi változott?mi fogta meg benne?próbáltam vele beszélni erről, annyit mondott, hogy belső rétékei vannak, és h fogadjam el.DE NEM TUDOM:'( 18 évesek mindketten..
2011. okt. 20. 18:16
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

igen, az a baj hogy nem ismerem a többi apro dolgot.:( mert ebböl az egyböl tényleg nem lehet leszürni.. az a baj az illemmel nálam is hogy itt nálunk a legtöbb idös, öreg embert letegezi mindenki. ök igy szeretik,ez a megszokott.és elöfordul hogy véletlenül én is olyat tegezek le akit nem kéne.mert annyira megszoktam hogy 90%ban szabad.

nagyon nehéz visszatérnem a magázásra. nem is áll a számra. de természetesen megadom a tiszteletet általában. ha nem is azonnal,de kapcsolok hogy ja öt nem lehet tegezni.lehet ezt szokta meg. nem tom. de mondom ismernem kéne a többi tényezöt igy nem tudok okosat mondani:(

a szegecses lány:)

2011. okt. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
75%

Biztos belső értéknek számít, hogy a kotont is lenyeli, és minden lukba bejáratos a fiad. Újdonság.

Kiélvezi, és kész.

Esetleg egyszer közöld a fiaddal, hogy ha ilyen buta lány illik hozzá, akkor te most csalódtál benne.


De ennél többet felesleges tenni, mondani, úgy is csak te jössz ki belőle rosszul.

Minél jobban ellenzed, annál inkább kitart mellette, és ha nagyon fúrod, te leszel a gonosz "anyós".


Azon meg gondolkodj el, hogy te kinek engeded/engedted, hogy helyetted válasszon neked párt.

Senkinek, gondolom.

Valóban nincs jogod beleszólni, kit választ a fiad.

2011. okt. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:
soha nem eszik, pedig direkt próbálkoztam, kérdeztem fiamat, hogy mi a kedvenc étele a kis barátnőjének..de nem egyszer nem eszik, hanem soha! ha próbálok vele beszélgetni mindig egyszavas válaszokat kapok, azokból is sugárzik az értelmetlenség, mindig visszakérdez, pedig elég érthetően beszélek, és nem halkan..családi ebédre meghívtuk, ott elrángatta a fiamat az ebéd után rögtön, nem tudom mi volt olyan fontos..amit nem lehetett vna megcsinálni miután elmentek a vendégek..megértem h szerelmesek, stb..de ez ILLEM KÖNYÖRGÖM!!!!!!!!!!!!
2011. okt. 20. 18:55
 24/28 Ablaze válasza:
ez alapján tényleg butának tűnik, akkor nincs más hátra,mint kivárni a végét. Abban igazuk van a többieknek, hogy valószínűleg az ágyban többet nyújthat, mint az előzőek..
2011. okt. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
100%

hát ez tényleg elég fura belátom. de gyanitom feszélyezve érzi magát. csak tényleg nem ismeri az illemet. én is utálok mások szüleivel jopofizni föleg ha semmi értelmesröl nem tudunk beszélgetni.és ebéd után én is legszivesebben eltünnék. jo én nem teszem mert tudom az illemet de ettöl még nem fogom jol érezni magam.

én az olyan szülöket birtam mindig is akik ugymond "haverok" voltak.valahogy velük egyböl volt miröl bezsélgetni és nem éreztem azt hogy birálva voltam hanem hogy szivesen fogadnak ismeretlenül is. oké ez sem mindig jo szülö részéröl minden jöttmentben megbizni de mindenképp fesztelenebb volt a dolog.de nem tudom mi a teendö ebben most én is tanácstalan vagyok.

tényleg a fiadat kérdezném meg,sztem a csaj ugyis elmondja neki mit gondol rolad. bár ez nem azt jelenti hogy vissza is fogod hallani...

2011. okt. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is feszélyezve érzi magát,szégyellős biztos.:D Próbálja meg szerintem elfogadni:)Sajnos,ha nem kedveli se tud ellene mit tenni.
2011. okt. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

Mintha a barátom anyukáját olvasnám!Kedves kérdező ön 30 évesen is megfogja szabni a fiának hogy kivel járhat és kivel nem?Ha tényleg szereti az ön fia a lányt magának ahhoz semmi köze!Lehet ellenségeskedni,utálni de ezzel csak annyit fog elérni,hogy a fia még jobban kitart az aktuális barátnője mellet!Higyje el a szerelem néha nem azt nézi h valakin "hány kiló vakolat" van!Az meg hogy letegezte önt megesik mással is!Sajnos ma már ilyen a világ mindenki tegez mindenkit!Nekem is vannak 50-60 éves ismerőseim akikkel tegező a viszonyunk az első perctől fogva!

Üdv 26/L

2011. okt. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Neki kell megfelelnie.
2011. okt. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!