Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy nem kell a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy nem kell a nőknek olyan aki mindent megadna nekik és szereti őket?

Figyelt kérdés

Miért van ez? 2-3 hónapig oké minden, de aztán bocs... nem vagy az igazi... Ha verném vagy nem foglalkoznék vele jobb lenne?

Unalmas, ha valaki törődik velük?

pff... most komolyan...


2010. jan. 5. 23:52
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
00:07 - és mi van akkor, ha a lány akarja a napi találkozókat? mert nem egy ilyen esetem is volt, aztán belementem, majd hirtelen azt mondta, hogy ez neki sok (pedig ő nyaggatott, néha-néha idegesítően)?
2010. jan. 6. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim ***** válasza:
65%
Akkor azt a lányt hagyd ott,mert egy hülye liba,aki nem tudja mit akar. :) Vagy csak kifogást keresett,hogy miért akar szakítani és ezt az elég gyenge valamit sikeült kitalálnia.Sajnálom,hogy az ilyen lányok miatt a még normális pasik inkább átváltanak bunkóra,mert ha ez nem jött be,akkor biztos a tahó kell a csajoknak.Tartsatok ki fiúk,így vagytok jók! :)
2010. jan. 6. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy először sok lány ezt mondja...

Vágyom a romantikára... szeretném hogy érdekeljen amit mondok... stb...

Aztán amikor látja hogy meg is valósul, akkor kész... megun... vagy én nem tudom...

Addig minden a legjobb a világon, mert megadod neki amire vágyik... de aztán... én nem tudom :(

Vagy inkább nem értem...

De akkor ezek szerint csak én vagyok peches?

Hát... nem vigasztal...

2010. jan. 6. 00:26
 14/44 anonim ***** válasza:
Nem hálából szeretünk bele valakibe.
2010. jan. 6. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 A kérdező kommentje:

Ez teljesen igaz... :S

A szerelem vak... :(

2010. jan. 6. 00:46
 16/44 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?Tudod a jóból is megárt a sok....!!!Lehet ez volt a bajuk.......!

21/L

2010. jan. 6. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 A kérdező kommentje:
21/F
2010. jan. 6. 00:54
 18/44 A kérdező kommentje:

bár azt hogy "F" nagyon kár volt utánaírnom:) de hát 1 óra van mindjárt, meg vizsgaidőszak:)

fogni mindig mindent lehet valamire...

2010. jan. 6. 00:55
 19/44 anonim ***** válasza:
:-)
2010. jan. 6. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 A kérdező kommentje:

Ez a mosoly nekem szólt :)

Most büszke vagyok magamra... így kezdődik minden :D

2010. jan. 6. 00:59
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!