Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy nem kell a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy nem kell a nőknek olyan aki mindent megadna nekik és szereti őket?

Figyelt kérdés

Miért van ez? 2-3 hónapig oké minden, de aztán bocs... nem vagy az igazi... Ha verném vagy nem foglalkoznék vele jobb lenne?

Unalmas, ha valaki törődik velük?

pff... most komolyan...


2010. jan. 5. 23:52
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
Lehet csak hozzászoknak a jóhoz.
2010. jan. 5. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
Hát jah igazadvan teljesen,énis ilyenvagyok hogy akivel együttvagyok bármit megtennék érte....de perpill még nemsikerült senkit találnom újra....olyannehéz olyat találni akinek ez fontos :S
2010. jan. 5. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:

Jó dolog ha törődsz valakivel, de nem kell mindent a "szájába rágni" meg elég idegesítő ha valaki állandóan a sarkadban van és gyötör az állandó kérdezősködéseivel.., bár ezt inkább a nők szokták..

18/L

2010. jan. 5. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 A kérdező kommentje:

pff.. állandóan a sarkában lenni?

Ha azt mondom neki, hogy nekem az a fontos, hogy ő boldog legyen, az már rajta lógás?

Meg ha érdekel milyen napja volt?

Meg ha valami baja van és megpróbálok segíteni?

Meg ha smseket küldök neki napközben, hogy felvidítsam?

...

Én nem a személyes terét szívtam el... én csak vele szerettem volna lenni és azt csinálni ami neki is jó...

De hát a nőknek akkor ezek szerint az a jó, ha rossz?:S

2010. jan. 6. 00:02
 5/44 anonim ***** válasza:
76%
nem ezen múlik az hogy kell-e vagy sem a pasi. velem is volt már olyan, hogy összejöttem valakivel leszállt az agyamra a rózsaszín köd ahogy írod 2-3 hónapra aztán egyik napról a másikra felszállt és megláttam magam mellett azt a sótlan humortalan és unalmas pasit akit addig istenítettem, csak mert jól nézett ki. talán tényleg jobb lenne lehet hogy ha vernéd mert valószínűleg nem elég izgalmas számára a dolog, ennyi idő alatt sikerült beléd unnia, ilyenkor nem feltétlenül a nőben keresendő a hiba, fenn kell tartani az érdeklődésünket, ráérsz majd 1-2 év múlva eltunyulni és bepapucsodni.:D és nem kell kinyalni a seggünket csak megfelelő mértékig udvariasnak lenni. ilyenek vagyunk, ez a kémia.
2010. jan. 6. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:

Szerintem rossz lányokkal kezdesz.A normálisak szeretik a törődést és a kényeztetést,ebben biztos vagyok.Remélem szerencséd lesz és megtalálod!

Egyet azért tarts szem elött.Nem kell túlzásba esni soha,mert ez a kényeztető figyelem gyorsan átcsaphat nyomasztóvá.Volt egy barátom,aki két nap alatt 40 sms-t írt és legalább 30 e-mailt.Gyakorlatilag nem volt olyan óra,hogy ne tudatta volna,hogy létezik és érdeklődött,hogy épp mit csinálok.Na ez túlzás és amellett,hogy bosszantó még ijesztő is.De normális kereteken belül kell a figyelem és a törődés. :)

2010. jan. 6. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
100%
Jaja, ez lányfüggő. Például nálam mondták azt, hogy megfojtom őket, mert minden nap beszéltünk. Úgy értem, hogy legalább neten. És ez már megfojtás kategória volt.. Vagy naponta írtam egy mailt, mert nem tudtunk találkozni, és gépközelben lenni... A másik naponta akart találkozni, szóval lányfüggő ez, komám.
2010. jan. 6. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
00:02-es vagyok: nem követtél el nagy hibákat,de vigyázz arra,hogy ne telepedj rá.Ha ő nem igényli,hogy mindennap találkozzatok,akkor azt értsd meg és foglald le magad.Nem jó egy olyan pasival lenni,aki állandóan rajtunk lóg és nincs saját élete,barátai,hobbija.Nem állítom,hogy te ilyen vagy,csak mondom,hogy ne legyél ilyen!Mindenkinek kell a szabadság egy bizonyos fokig,amikor nem a párjával tesz meg dolgokat,hanem intézi a napi teendőit vagy épp beül valahova a barátaival.Természetesen ha valaki szerelmes mindent megtesz,hogy a párjával legyen,de néha kell az egyedül lét is.Talán ez a titka,hogy így mindig lesz mondanivaló a másiknak,olyan történés,amiről a másik nem tud és ezt el lehet mesélni stb.Ne hagyd kiégni a kapcsolatot a túlzott pörgéssel,hogy állandóan együtt lógtok,ha azt a másik nem igényli.
2010. jan. 6. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 A kérdező kommentje:

Áh... Bocs de én nem tartom magam se sótlannak, sem humortalannak...

Az lehet hogy nagyon meg voltam őrülve érte... de akkor ez biztos az én hibám :(

Én sosem jártam a nyakára vagy ilyenek...

Legyél el vele jól, de ne túl jól... :S

Csak amikor ott vagy vele, és szereted, akkor nem tudom hogy hogy fogod vissza magad...

2010. jan. 6. 00:08
 10/44 anonim ***** válasza:
Annyi féle nő van, van akinek ez kell, van akinek pont ez nem. Te sem olyan vagy mint az összes többi pasi, nem igaz? Ne általánosíts.
2010. jan. 6. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!