Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy nem kell a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy nem kell a nőknek olyan aki mindent megadna nekik és szereti őket?

Figyelt kérdés

Miért van ez? 2-3 hónapig oké minden, de aztán bocs... nem vagy az igazi... Ha verném vagy nem foglalkoznék vele jobb lenne?

Unalmas, ha valaki törődik velük?

pff... most komolyan...


2010. jan. 5. 23:52
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
Szerintem csak arról van szó hogy 2-3 hónapig probálkozott pont azért mert tök kedves vagy de aztán bevalota magának hogy nem jösz be neki. Egyszerűen csak nem volt meg a kémia ilyenkor ha valami azért bejön a másikban egy idejig probálkozik az ember de ha nem annyi nem bántani akkar csak nem volt meg a szerelem.
2010. jan. 6. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:
És fordítva? Én imádom a párom, még mondig, elhagyott, pedig saját bevallása szerint is mindene megvolt. Indokaot nem nagyon tudott mondani. Most keresgél, sikertelenül.A férfiak miért ilyenek?
2010. jan. 6. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 A kérdező kommentje:

Talán mert mindannyian emberek vagyunk inkább, mint férfiak és nők?

Én nem tudom... csak azt hogy az ilyen rettentő rosszul tud esni az elhagyott félnek... :(

A másik gondolom még némi boldogságot is érez, vagy megkönnyebbülést, hogy ezt lezárhatta...

De ettől csak még rosszabb... nincs igazság :(

2010. jan. 6. 13:08
 24/44 anonim ***** válasza:

Szia!

Lehet, h nem a megfelelő lányoknál próbálkoztál. Aki 2-3 hónap után otthagy, h ,,köszi, puszi, pá", akkor ő nem is szeretett igazán téged. Nem lehet, h csak imponált neki, h tepertél érte?Vagy egyszerűen jó volt neki, h a barátnői előtt mondhatja, h neki bezzeg van valakije.

Amiket leírtál, h pl. érdeklődsz, h milyen volt a napja, az szerintem nem rátelepedés, hanem egy gesztus, ami egy jól működő párkapcsolatban elvárható.

Normális srác vagy :), mármint azok alapján, amiket itt olvastam, csak eddig nem volt szerencséd a megfelelő társ megtalálásánál, de ez nem azt jelenti, h mindenki így viselkedne a párjával.

2010. jan. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 A kérdező kommentje:

De, lehet hogy ez volt a helyzet... :(

Nem tudom...

De akkor is rossz, mert ilyenkor csak a szépre, jóra emlékszem...

Rengeteget jut eszembe... A hangokból, a képekből, az illatokból... :(

Na jó én nem akarok itt nyálas lenni, meg sajnáltatni magam, nem az volt ennek az egésznek a célja...

Csak ugye olyan rossz érzés az, amikor valaki sok mindent megtesz a másikért, és ő nem viszonozza...

Ennél csak az a rosszabb, amikor a másik viszonozza is... egy darabig. Egy kis időre azt hiszed hogy igen, ezt kerested... és milyen szerencsésnek érzed magad, hogy megtaláltad... :(

Pár nap múlva pedig már áshatod is a gödröt a szerelemnek :(

2010. jan. 6. 21:19
 26/44 anonim ***** válasza:

A 20:23-as vagyok.

Oké, lehet, h vmilyen szinten sajnáltatod magad, de az még rosszabb lenne, ha elfolytanád magadban azt, ami benned van.Biztos rossz érzés lehet visszaemlékezni, h milyen jó volt vele lenni és ne haragudj, h ezt írom, de az ilyen ember nem érdemli meg, h bánkódj utána és még Te érezd magad szarul. (Tudom, h kívül állóként ezt könnyen írom, de szerintem legbelül egy kicsit igazat adsz nekem.)Most egy ideig mindenről ő fog az eszedbe jutni, de valahogy túl kell, h tedd magad rajta.

Nem akarom a sebeidet tépni, de a csaj nem indokolta meg, h miért hagy ott?

2010. jan. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 A kérdező kommentje:

Azt mondta hogy már nem érez semmit irántam... egyik napról a másikra... :S

És nem téped a sebeim, mert jó kicsit kibeszélni magamból, vagy én nem is tudom hogy mondjam...

Mostanában sok mindent nem tudok :(

2010. jan. 6. 22:18
 28/44 anonim ***** válasza:

Szia!

Megint a 20:23-as vagyok.

Nézd a dolog pozitív oldalát: még mindig ,,jobban'' jártál, h 2 hónap után hagyott ott és nem később. Így is lelki trauma, de amúgy még rosszabb lett volna.

Beszéld ki magadból ami benned van pl.egy barátnak vagy vegyél elő egy tollat és papírt, írd le aztán meg fogsz könnyebbülni.

Esetleg próbálj a vizsgákra koncentrálni (bár a tanulástól könnyen el lehet kavarodni :) ) vagy olyan dolgot csinálj, amire oda kell figyelni.

Az, h egyik napról a másikra ott hagyott, eléggé minősíti a lányt, de nem akarom becsmérelni őt.

2010. jan. 7. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:
az hogy nagyon szeret engem még oké, de egy idő után ha már mindent megad nekem akk olyan érzésem van hogy megakar vásárolni vagy hogy nekem ezt fölöznöm kell vmivel , vagy viszonozni vmi pénzes ajándékkal...
2010. jan. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 A kérdező kommentje:

Hát a "mindent megadok neki"-t ne úgy értsétek, hogy anyagi dolgokat...

Persze azok is fontosak, de én itt elsősorban a vágyaira gondoltam...

De érdekes amit mondtál... hogy úgy érzi, viszonoznia kell...és lehet hogy ilyenkor jön rá hogy ő nem is tudná ezt?

És akkor nem is szeret...és ha nem szeret akkor...

2010. jan. 7. 19:39
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!