Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez gáz? :/

Figyelt kérdés

nemlehet megcsináltatni a fogaimat,és így sajnos nem éppen szép a mosolyom. még nem volt barátom sem. szerintetek ez a baj? titeket nagyon zavarna,egy nem tökéletes mosoly?

18L


2009. nov. 11. 19:24
1 2 3 4 5 6
 51/60 anonim ***** válasza:
19:34-es vagyok.Igen volt barátom, de sose piszkáltak ezzel, még veszekedés közbe se, hogy nem tökéletes a fogsorom.Azt mondták nekik az arc a legfontosabb és a kisugárzás.
2009. nov. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/60 A kérdező kommentje:
:D kösziii ;) biztató szavak :)
2009. nov. 11. 22:12
 53/60 anonim ***** válasza:
Nekem sem tökéletesek a fogaim, de őszintén szólva lánynál valahogy zavarna, mert fiataloknál eléggé olyan "lerobbant" benyomást kelt, és így jelentősen rontja az összképet sajnos.
2009. nov. 12. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/60 anonim ***** válasza:

én a helyedben csak erőltetném a helyrehozatalát, valaki csak megcsinálja,habár nem tudom pontosan mi a gáz-amiért nem lehet most.

hiszen csináltok egy röntgent,és látszik azon hogy jön fog vagy sem. ha nem,akkor összehúzás, vagy inkább implant,szerintem manapság az elég bevált módszer. a lényeg hogy nem fogorvos kell ide hanem szájsebész.szerintem

mindenesetre lelkiekben sok kitartást ha nem javul a helyzet mostanában (tudom milyen nem felszabadultan mosolyogni,csak most 18évesen lett fogszabim,ésmég jópár évig lesz.)

2009. nov. 14. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/60 anonim válasza:

nekem se egy fogkrém reklámba illő gyönyörű , mosolyom van .. (egyszer még a fogszabályzót is elkeztem, de nem non segített ) szóval ez csak annyi akart lenni ,hogy nekem sem tökéletesek ,viszont van barátom lassan 2 éve (pedig 15 leszek) szerintem nem az a gond

csak fogadd el magad és legyen egy kis önbizalmad.. :P

2009. nov. 14. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/60 anonim ***** válasza:

Amint megtanulsz bízni magadban, megtanulsz élni!

Johann Wolfgang Goethe


Nekem a hátam görbe mert gerincferdülésem van, amit nem lehet már korigálni, max műtéttel.:S

Nehezen de lassan már elfogadom magamat olyannak amilyen vagyok.És olyankor sokkal jobb!

Fogadd el magad olyannak amilyen vagy, érezd jól magad a bőrödben és akkor más lesz a kisugárzásod, ami közelebb hoz majd az emberekhez.Ha mindig feszült vagy és rágódsz a dolgokon, sosem lehetsz önmagad!

2009. nov. 14. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/60 anonim ***** válasza:

nekem nagyon nem tökéletes a mosolyom. elöl a 2 bölcsesség fogam farkasfogként nőtt ki...voltam fogorvosnál, fogszabim nem lehet mert nagyon zárt a fogsorom és nem bírná vissza húzni, ha kihúzná akkor 2 nagy luk lenne :/

de elfogadtam magam, a suliba is jobb arcnak tartanak mint pár plázacicát(én nagyon nem vagyok az).barátom is van fél éve.Igaz ha nevetek picit takarom a szám, vagy zárt mosolyojt dobok.

de te is fogadd el magad. és nem lesz semmi gond.

14/L

2009. nov. 14. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/60 A kérdező kommentje:

köszönöm :D

mostanába,talán egyre jobban sikerül elfogadni ;)

2009. nov. 15. 12:51
 59/60 anonim ***** válasza:

Szia!

Régebben még írogattam neked :)

mi a helyzet azóta? jól vagy? sikerült találni valakit?


pont valamelyik nap gondoltam rád :)

2010. máj. 9. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/60 A kérdező kommentje:

szia! aranyos vagy hogy gondoltál rám :)

sajnos nemsikerült találni senkit :( de már kezdem elfogadni magam,igyis :)

és veled mizujs? ^^

2010. máj. 21. 22:30
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!