Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Számítottam a barátnőmmel, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számítottam a barátnőmmel, de nagyon hiányzik. Tanácsok, hogyan engesztelhetem ki?

Figyelt kérdés

Négy éve vagyunk vagyis most csak voltunk együtt .

Ő 25 én 27 vagyok.

Az az igazság, hogy nem éltünk együtt, de mindennap együtt voltunk legtöbbször nálam. Ő szerette volna ha össze költözünk de én meg nem mert így is szinte mindennap együtt voltuk. Az utóbbi időben sokat vitázunk ezen meg a házasságot is többször felhozta.

A vége az lett, hogy haza utazott az anyukájahoz és 21.-én fel hívott hogy döntőt és ha továbbra is igy maradunk akkor nem jön vissza ott marad. Akkor azt gondoltam, hogy nem gondolja komolyan, de ma megtudtam, hogy valóban felmondta a lakást vagyis a szobát amit bérelt. Munkahelye nem volt csak nyári munkája mert csak most fejezte be az iskolát így rajtam kívül semmi nem köti ide.

Szóval most egy kicsit megilyedtem, hogy valóban elveszítem és azt nem akarom. Igazából mar nem is tudom mi bajom az össze költözéssel, és egy el jegyzés sem olyan nagy dolog. Nem akarom elveszíteni.

Most mit tegyek, hívtam mondtam jöjjön haza megbeszéljük, de azt mondta nincs miről beszélnünk.


2013. aug. 27. 20:31
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:
100%
#39 amúgy engem ez abszolút nem zavar, csak érdekes, hogy senki nem írt a többiekétől különböző véleményű kommentet, szóval akinek nem tetszett annak csak piros gombot sikerült nyomkodnia, komit véletlenül sem írt :D
2013. aug. 28. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 anonim ***** válasza:
Na mi újság?
2013. szept. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!