Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Számítottam a barátnőmmel, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számítottam a barátnőmmel, de nagyon hiányzik. Tanácsok, hogyan engesztelhetem ki?

Figyelt kérdés

Négy éve vagyunk vagyis most csak voltunk együtt .

Ő 25 én 27 vagyok.

Az az igazság, hogy nem éltünk együtt, de mindennap együtt voltunk legtöbbször nálam. Ő szerette volna ha össze költözünk de én meg nem mert így is szinte mindennap együtt voltuk. Az utóbbi időben sokat vitázunk ezen meg a házasságot is többször felhozta.

A vége az lett, hogy haza utazott az anyukájahoz és 21.-én fel hívott hogy döntőt és ha továbbra is igy maradunk akkor nem jön vissza ott marad. Akkor azt gondoltam, hogy nem gondolja komolyan, de ma megtudtam, hogy valóban felmondta a lakást vagyis a szobát amit bérelt. Munkahelye nem volt csak nyári munkája mert csak most fejezte be az iskolát így rajtam kívül semmi nem köti ide.

Szóval most egy kicsit megilyedtem, hogy valóban elveszítem és azt nem akarom. Igazából mar nem is tudom mi bajom az össze költözéssel, és egy el jegyzés sem olyan nagy dolog. Nem akarom elveszíteni.

Most mit tegyek, hívtam mondtam jöjjön haza megbeszéljük, de azt mondta nincs miről beszélnünk.


2013. aug. 27. 20:31
1 2 3 4 5
 21/42 A kérdező kommentje:

Ez jó ötlet, köszi!

Már most indulnék, de reggel meló, így pénteken munka után egyenesen oda megyek. Remélem haza jön velem, mindnenre de erre nem számítottam, hogy elhagy.

2013. aug. 27. 21:01
 22/42 anonim ***** válasza:
88%
Te hol laksz? Úgyértve, tudnátok hozzád költözni? Albi vagy saját lakás? Ha albi, szobát vagy lakást bérelsz?
2013. aug. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 A kérdező kommentje:

Mit akarok, mindegy, mindent csak velem legyen.

Én mindig is öt akartam, csak lusta disznó vagyok és nem foglalkoztam semmivel igaza van. Annyira bánom, remélem megbocsát és haza jön mert bele pusztulok.

2013. aug. 27. 21:04
 24/42 A kérdező kommentje:

Saját, mama lakása volt, én örököltem.

Együtt festetunk ki anno, ő választotta ki a színt is, a bútorokat, na most hogy ezek így eszembe jutnak ... kész vagyok.

2013. aug. 27. 21:06
 25/42 anonim ***** válasza:
92%

Meg is érdemled, hogy elhagyott, mert csak magadra gondoltál, és el voltál abban a tudatban, hogy melletted van!

En a helyében nagyon megtáncoltatnálak, ha egyáltalán visszafogadnálak. Négy év az nem kevés, hogy játszogattál vele.

2013. aug. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
93%
Tipikus férfi hozzáállás, addig nem bújik elő az eszetek a fejetekből amíg jól faképnél nem hagyunk titeket. Meg is érdemelted ezt a pofont, csak tanulj is belőle, nem az legyen ami szokott, hogy most jól megijedsz, betojsz, visszakapod aztán egy kis idő múlva megint egy lusta disznó leszel, aki tojik mindenre. Erre figyelj oda mert esélyes hogy megint belepunnyadsz a jóllétbe ha visszakapod.
2013. aug. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 A kérdező kommentje:

Nem, ebben biztos vagyok. Nagyon szeretem még egyszer nem lennék ilyen marha.

Holnap csináltatok kulcsot és pénteken lemegyek érte.

2013. aug. 27. 21:13
 28/42 anonim ***** válasza:
86%
De ha a lehetőség adott volt, miért nem akartál összeköltözni vele?
2013. aug. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 A kérdező kommentje:

Mert egy hülye vagyok.

Megijedtem,hogy össze költözünk, később csak lusta voltam. Nem is tudom csak már berendezkedtem, és azaz igazság hogy kényelmes volt és tudtam vagyis gondoltam hogy úgyis megvár minek sietni. De már én is egyre többet gondoltam az össze költözésre.

2013. aug. 27. 21:25
 30/42 anonim ***** válasza:
81%

Semmiképp nem tudsz kivenni egy expressz szabadnapot? Ha nem, akkor szólj neki, hogy pénteken mindenképpen rámászol. Mert ha péntekig nem jelentkeznél... a helyében én nagyon kiborulnék.

Szóval mindenképpen írj neki egy hosszú üzenetet, egy kacskaringós bocsánatkérést és mondd, hogy pénteken mindent megteszel, hogy jóvá tedd a dolgokat.


Vagy azt is írhatod: "Péntekig van időd összecsomagolni." a helyében nekem tetszene, de te ismered őt.

2013. aug. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!