Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Számítottam a barátnőmmel, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számítottam a barátnőmmel, de nagyon hiányzik. Tanácsok, hogyan engesztelhetem ki?

Figyelt kérdés

Négy éve vagyunk vagyis most csak voltunk együtt .

Ő 25 én 27 vagyok.

Az az igazság, hogy nem éltünk együtt, de mindennap együtt voltunk legtöbbször nálam. Ő szerette volna ha össze költözünk de én meg nem mert így is szinte mindennap együtt voltuk. Az utóbbi időben sokat vitázunk ezen meg a házasságot is többször felhozta.

A vége az lett, hogy haza utazott az anyukájahoz és 21.-én fel hívott hogy döntőt és ha továbbra is igy maradunk akkor nem jön vissza ott marad. Akkor azt gondoltam, hogy nem gondolja komolyan, de ma megtudtam, hogy valóban felmondta a lakást vagyis a szobát amit bérelt. Munkahelye nem volt csak nyári munkája mert csak most fejezte be az iskolát így rajtam kívül semmi nem köti ide.

Szóval most egy kicsit megilyedtem, hogy valóban elveszítem és azt nem akarom. Igazából mar nem is tudom mi bajom az össze költözéssel, és egy el jegyzés sem olyan nagy dolog. Nem akarom elveszíteni.

Most mit tegyek, hívtam mondtam jöjjön haza megbeszéljük, de azt mondta nincs miről beszélnünk.


2013. aug. 27. 20:31
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
93%
Négy év után már igazán illene összeköltözni. Természetes hogy szeretné látni hogy van-e közös jövőtök.
2013. aug. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
91%

menj le hozzá, és beszélj vele..

de akár azt is megkockáztathatod, hogy eljegyzési gyűrűvel mész hozzá

2013. aug. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 Nádszálkisasszony ***** válasza:
84%
Ha valóban Te is össze szeretnél vele költözni és feleségül szeretnéd venni (nem csak eljegyezni) akkor hódísd csak vissza! Ne csak miatta csináld ezeket hanem magad miatt is! Gondold át mit szeretnél, hogyan képzeled el a jövőt!:)
2013. aug. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
65%
Nagyon türelmes volt a barátnőd...bár... ha ennyire férjhez akar menni, akkor inkább 35+ pasit keressen magának.
2013. aug. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
86%
Most kéne, hogy elhagyott, mi? Késő bánat!
2013. aug. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 A kérdező kommentje:
Igen, nagyon hiányzik ha vissza jönne soha többet nem engedném el, csak jöjjön vissza.
2013. aug. 27. 20:52
 17/42 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy türelmes volt! Sokszor hitegettem, hogy majd össze költözünk, az utolsó a suli befejezése volt, de annak mar sok hete vége lett én meg ilyen idióta voltam. Azt gondoltam ha ennyit várt akkor várni fog még, ráérek! De nem így lett.
2013. aug. 27. 20:55
 18/42 anonim ***** válasza:
85%
Itt az ideje a nagy romantikus gesztusoknak. Menj el hozzá, jopogj be, nézz boci szemekkel, virág, kiscica, póni, toronyóra lánccal, te tudod, mi az amire bukik. NEm kell hogy drága legyen, csak legyen valami olyasmi ami nagyon ti vagytok. Esetleg másoltass kulcsot és add át neki. Bármi.
2013. aug. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
88%
Hát, először nyugodj le, gondold át, hogy mit szeretnél. Ha költözést, jegyességet, házasságot, gyereket, akkor szedd össze magad, hívd fel, vagy ha nem hajlandó veled beszélni, akkor menj el hozzá, hogy lássa: komolyan gondolod.
2013. aug. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
89%
Ha kidob az ajtón mássz be az ablakon!
2013. aug. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!