Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsalt egy 17 éves lánnyal....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt egy 17 éves lánnyal. Menten kettéreped a szívem. Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

4 éves kapcsolat, már a gyerek is szóba került, mint távolabbi terv (most még anyagiak + albérlet miatt nem)

Mindig mondta, hogy milyen szép vagyok, mindennap mondta, hogy szeret stb., ezért sem értem...

Nem tudom számít-e, hogy nekem 27 évesen ő a 4., míg én neki 28 évesen a 2.

Számít-e, hogy nagyon későn, 22 évesen vesztette el a szüzességét.

Utána még 2 évig tartott az a kapcsolat, aztán fél évet egyedül volt, aztán ismerkedtünk meg és egészen idáig minden oké volt...


2013. júl. 19. 06:34
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:
0%

Tudod ebben a megcsalasban most igy leginkabb te tunsz hibasnak.


- Ő soha nem lehet hibás. Mivel van a másiknak választása.

2013. júl. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 A kérdező kommentje:

Soha nem hangoztattam előtte, hogy rondának tartom magam, mert:

1. ő is látja, de nem érdekli;

2. a tükörnek hiszek--muszáj sajnos.

Van önkritikám...szerintem is az a baj, hogy nincs tapasztalata és gyűjteni akar...

2013. júl. 19. 17:08
 43/47 anonim ***** válasza:
A te bajod hogy egy ilyen nyomorék későn érőben bíztál meg. Az összes huszonéves szűz nem képes ezt felfogni, hogy sosem lesz normális férfi, mindig az elpazarolt tizen- és huszonéves éveit fogja kergetni...
2013. júl. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 A kérdező kommentje:
én már rég nem vagyok szűz, 18 évesen vesztettem el, ő volt, aki 22 évesen.
2013. júl. 21. 00:31
 45/47 A kérdező kommentje:

Tegnap felhívott....semmi köszönés, csak ööö, izé elvinnéd a cuccaidat?!

Mi van? o.O

Megkérdeztem, miért kellett megcsalnia, erre azt mondta, hogy kipróbálta, mert az a lány FIATAL!

T_T

Miért én 27 évesen öreg vagyok?

Köszi, ez irtó jól esett...

Hogy meghallottam a hangját, azóta még idegesebb vagyok, nem tudok aludni, nincs étvágyam, stb.

2013. júl. 23. 10:37
 46/47 anonim ***** válasza:
Pakolj el a piccsába és kezd új életet, mert jellemtelen fax a srác. Ennyi. Tudom, mert én is srác vagyok és megérdemelném. Nem vagy öreg nyugi. Csók.
2013. júl. 23. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim ***** válasza:

Valahogy csak túl kell lépned már, - infantilis a pasi, meg hát nem egy észlény se.

(a kis 17 évesének meg ő lesz öreg, de mindegy ez)

2013. júl. 23. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!