Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsalt egy 17 éves lánnyal....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt egy 17 éves lánnyal. Menten kettéreped a szívem. Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

4 éves kapcsolat, már a gyerek is szóba került, mint távolabbi terv (most még anyagiak + albérlet miatt nem)

Mindig mondta, hogy milyen szép vagyok, mindennap mondta, hogy szeret stb., ezért sem értem...

Nem tudom számít-e, hogy nekem 27 évesen ő a 4., míg én neki 28 évesen a 2.

Számít-e, hogy nagyon későn, 22 évesen vesztette el a szüzességét.

Utána még 2 évig tartott az a kapcsolat, aztán fél évet egyedül volt, aztán ismerkedtünk meg és egészen idáig minden oké volt...


2013. júl. 19. 06:34
1 2 3 4 5
 31/47 anonim ***** válasza:

1. Most lehet, hogy eleged van a pasikból, de amint túllépsz ezen, lesz másik párkapcsolatod, hiába jelented ki, hogy te többet nem.


2. "Nem vagyok vékony, de ő még kövérebbet választott.

Úgy látszik, nem elég a 170 cm-m, a 70 kilóm és a 75 D-s mellem. "


Most már nem is számolom, hanyadik topic az, ahol a megcsalt félnél kövérebb/csúnyább/öregebb a harmadik fél. Vagyis nem az a lényeg, hogy milyen a testünk, hanem milyen a kisugárzásunk. Valamit tudott az a lány, amit tőled nem kapott meg a pasi. Hogy gyáva módon előbb megcsalt, mint szakítson veled, ez már az ő intelligenciáját jellemzi.


Lesz majd jobb is.

2013. júl. 19. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 A kérdező kommentje:

A lányt is ismerem.

17 éves, intézetben élő luvnya, akin már fél Budapest átment.

Az a helyzet, hogy az albiban nem egyedül vagyunk, ott lakik egy másik pár és a tulajdonos gyereke.

A gyerek rendezett egy bulit, ezen jelent meg a lány először, és már akkor látszott, hogy kell neki a párom.

2013. júl. 19. 09:53
 33/47 anonim ***** válasza:
Kérdező, ez az utolsó hozzászólásod nem szól másról, csak a sértettségedről.
2013. júl. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 A kérdező kommentje:

Talán mosolyogjak?

Igen, tényleg ismerem a lányt.

2013. júl. 19. 12:18
 35/47 anonim ***** válasza:
Szerintem számít, hogy ilyen későn vesztette el a szüzességét. Átlagos esetben lehetett előtted talán 2 maximum, kósza 3 csaja. 28 évesen, férfi létére szerintem elég erősen van benne az a vágy, hogy kipróbáljon más nőket csak szex céljából. Kíváncsiság. Nem lényeges az, hogy a csaj akivel megcsalt 17 vagy hány éves.. Mostani 17 éves lányok azért elég jól néznek ki, "ugyanazzal " rendelkeznek mint a 27 éves nők már, csak őket még könnyebb megd.gni, behülyíteni. Ezen ne legyél kiadva szerintem .. Inkább erről beszélgess el vele, hogy ez miat e, de szerintem elég valószínű.Ezután döntsetek, hogy mi legyen, bírja e tartani magát, vagy kell neki egy kis "szünet..
2013. júl. 19. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 anonim ***** válasza:
44%
Nem kell mosolyogni. De ne hozd fel azt, hogy ő mennyivel kövérebb nálad. Nem a vékony derekad miatt lesz valaki hűséges hozzád, hanem a kisugárzásod és a személyiséged miatt.
2013. júl. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 anonim ***** válasza:
63%
Ne a kérdezőt hibáztassuk. A hűtlenség kizárólag egyéni döntés! Gerinc kérdése.
2013. júl. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 A kérdező kommentje:
Tudom, nem minden a külső, de pont a saját külsőm miatt nehezen találtam párt, mert ronda a fejem.
2013. júl. 19. 15:57
 39/47 anonim ***** válasza:

Kérdező, én azt olvasom, hogy ez volt a 3. komoly kapcsolatod.


Vagy nem annyira ronda a fejed, - vagy ugyanúgy nem az a döntő, mint a hány centi, hány kiló ügyeknek.

2013. júl. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 anonim ***** válasza:
50%

Na, itt a problema. Egy negativ beallitottsagu, onertekelesi zavarokkal kuzdo no vagy. Persze, hogy a baratodnak elege van ebbol. Ki szereti azt, ha a parja negativan all magahoz?

Tudod ebben a megcsalasban most igy leginkabb te tunsz hibasnak. Nem kell szepnek lenni, se csinosnak, csak egeszsegesnek es onelfogadonak, maris jobb lesz a vilag. Nem az szamit, hogy a masik no koverebb; o valoszinuleg koveren is boldog es elegedett magaval, emiatt pozitiv a kisugarzasa.

2013. júl. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!