Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsalt egy 17 éves lánnyal....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt egy 17 éves lánnyal. Menten kettéreped a szívem. Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

4 éves kapcsolat, már a gyerek is szóba került, mint távolabbi terv (most még anyagiak + albérlet miatt nem)

Mindig mondta, hogy milyen szép vagyok, mindennap mondta, hogy szeret stb., ezért sem értem...

Nem tudom számít-e, hogy nekem 27 évesen ő a 4., míg én neki 28 évesen a 2.

Számít-e, hogy nagyon későn, 22 évesen vesztette el a szüzességét.

Utána még 2 évig tartott az a kapcsolat, aztán fél évet egyedül volt, aztán ismerkedtünk meg és egészen idáig minden oké volt...


2013. júl. 19. 06:34
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:

Persze az is lehetett egy "hiány", hogy te diplomás vagy, ő meg nem.

Sok pasi szereti, ha mindnben ő az "ász".

Egy 17 évesnél pedig biztosan annak számít.

Ha meg a kislány szintém egyetemre megy, hát az bukta, de majd csak talál egy magához valót.

Te nem voltál az. De ezen ne keseregj!

2013. júl. 19. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 anonim ***** válasza:

Kukázd!!


30+/F

2013. júl. 19. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


1. "Nem tudom számít-e, hogy nekem 27 évesen ő a 4., míg én neki 28 évesen a 2.

Számít-e, hogy nagyon későn, 22 évesen vesztette el a szüzességét." - Szerény véleményem szerint nem számít, nem is értem hogy jön ez ide, hiszen nem első kapcsolatról van szó. Vagy olyan jó arány, hogy neki te vagy a negyedik, neked meg a második? Nem értem.


2. Megcsalt. Aki egyszer megteszi, megteszi máskor is. Ha szemet hunysz felette és lustaságból megbocsájtasz, mondván ugysem találsz már senkit (27 évesen pedig szerintem lehetetlen)a te hibád is lesz ha mégegyszer fájadalmat okoz neked.


3.Ha megbocsájtasz és esetleg belemész egy rossz kapcsolatból egy rossz házaságba, netalántán gyerek is lesz az már abszolút csakis a te hibád. Az ilyenekből születnek az olyan kérdések, hogy: "Rossz a házasságom van egy három éves gyerekem. A férjem folyton megcsal, nem segít, lealacsonyít, mit tegyek?"


Lépj tovább ami valószínűleg szörnyen nehéz lesz, szenvedj meg a tudattal, hogy "elvesztetted" aztán hidd el az idő begyógyít mindent és állj talpra! Fiatal vagy, hidd el nem ez a világ vége. "Lesz ez még így se!"


21/L

2013. júl. 19. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 A kérdező kommentje:
Hogy ő az utolsó, azt úgy értettem, lezártam a Párkapcsolatok című életszakaszt.
2013. júl. 19. 09:16
 25/47 A kérdező kommentje:

23-as!

Nekem ő a 4., neki én a 2.

2013. júl. 19. 09:21
 26/47 anonim ***** válasza:
Kérdező én megértem mit érzel, csak a te korodban ez még korai. 2-3 év múlva még dönthetsz másként, addig meg élvezd az életet ilyen szemétládák nélkül. :) Tanulj nyelveket, sportolj, tedd amihez kedved van.
2013. júl. 19. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 anonim ***** válasza:

Úgy érzem, hogy a kérdező pont olyan típus aki megbocsájt mert nem mer tovább lépni és amúgy is szeret szenvedni, sajnáltatni magát. Írhatunk mi neki bármit ha így gondolkodik.


21/L

2013. júl. 19. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 A kérdező kommentje:
Utolsó, éppen azt írtam, hogy több párom nem lesz.
2013. júl. 19. 09:38
 29/47 anonim ***** válasza:
Ismerek ilyet. A férj volt amikor 4 nőhöz járt egyszerre. A feleség meg csak várt, mikor nyugszik le apu.
2013. júl. 19. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 anonim ***** válasza:
Kérdező, ezt majd meglátod. Ha nem lesz párod akkor is ismerkedhetsz. Ami fontos: aki félrelép abban ne, bízhatsz meg anyagi oldalról sem, vagy hogy melletted lesz ha beteg vagy.
2013. júl. 19. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!