Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsalt egy 17 éves lánnyal....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt egy 17 éves lánnyal. Menten kettéreped a szívem. Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

4 éves kapcsolat, már a gyerek is szóba került, mint távolabbi terv (most még anyagiak + albérlet miatt nem)

Mindig mondta, hogy milyen szép vagyok, mindennap mondta, hogy szeret stb., ezért sem értem...

Nem tudom számít-e, hogy nekem 27 évesen ő a 4., míg én neki 28 évesen a 2.

Számít-e, hogy nagyon későn, 22 évesen vesztette el a szüzességét.

Utána még 2 évig tartott az a kapcsolat, aztán fél évet egyedül volt, aztán ismerkedtünk meg és egészen idáig minden oké volt...


2013. júl. 19. 06:34
1 2 3 4 5
 1/47 Babszííí válasza:
88%
szánalmas! sajnállak :(
2013. júl. 19. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
8%
Elbeszélgetnék vele. Miért tette, ez nagyon érdekelne. Kíváncsiságból, vagy mert hiányzott neki valami, amit en nem tudtam megadni? A beszélgetés utan döntenék.
2013. júl. 19. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
95%
Páros lábbal rúgnám ki. Nem kérdeznék semmit. Nagyon sajnállak. Még gyerek sincsen, de már megcsalt. Nekem nem kéne ilyen pasi. Nem is tudnám megemészteni.
2013. júl. 19. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
4%
Te már "kiélted" magadat és beakarja hozni a lemaradását.
2013. júl. 19. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:

Sajnos választ adni nem tudok, szavakkal dobálózni és találgatni felesleges!

Egy kérdés: Te mit szeretnél? Meg bocsájtanád?

2013. júl. 19. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
100%

Ha ez a kérdés:

"Nem tudom számít-e, hogy nekem 27 évesen ő a 4., míg én neki 28 évesen a 2.

Számít-e, hogy nagyon későn, 22 évesen vesztette el a szüzességét." - akkor én azt gondolom: NEM.


Az is elég gyerekes, ha valaki ezt számolgatja, az is, ha ez irányítja a viselkedését, de ha így volna, akkor a 4 év alatt már "bepótolta" volna a "lemaradását".

2013. júl. 19. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
10%
A korotokra hivatkozva bár nem így írjátok le, adjátok itt a hüle válaszokat. Bírom a sok okoskát. Hát ki tudja miért csinálta? Valami hiányzott neki mégis, amit nem mondott ki
2013. júl. 19. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
100%
Az nem indok, hogy hiányzott neki valami. A szája nem csak az orális szexre való, hanem tud vele beszélni is, ha valami nem tetszik neki a kapcsolatban. Nem a megcsalás a megoldás, hanem a kommunikáció. Én a megcsalást soha semmilyen körülmények között nem bocsátanám meg.
2013. júl. 19. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
100%

Tessék leszokni arról, hogy "de hát azt mondta...". Teljesen mindegy, ki mit mond - általában amúgy azt, amit a másik hallani akar.

A tetteket tessék nézni, ha azok összhangban vannak a szavakkal, az már biztosabb alap.

2013. júl. 19. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
75%

Ha már egyszer megtette, valószínû másszor is megfogja.

Nem tudnék már benne megbízni...

2013. júl. 19. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!