Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » 15 év után a férjem megcsalt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 év után a férjem megcsalt, jelenleg folyamatban van a válás. Teljesen padlóra kerültem lelkileg. Hogyan lehetne kicsit jobbá tenni?

Figyelt kérdés

Egész nap csak sírnék és feküdnék, semmi energiám nincs, a napom abból áll hogy felkelek, elkészítem a gyerekeknek a reggelit aztán megfőzök és utána csak vagyok.

Semmihez nincs kedvem, régen imádtam sportolni, olvasni, sütni és társaságba járni, most viszont már ezekhez sincs kedvem, sütit talán karácsonykor csináltam utoljára, sorra mondom le a programokat és van olyan hét hogy ki sem mozdulok itthonról.


Semmi segítségem nincs, voltam dokinál de felírt 5 darab nyugtatót és kedélyjavítót, beszedtem akkor attól olyan kómás lettem hogy 19 órát egyhuzamban végigaludtam, úgyhogy az ilyen szerekkel inkább le is álltam egy hét után.


Ha esetleg valaki járt már hasonló cipőben és megosztaná velem a tapasztalatát hogy hogyan lábalt ki belőle, azt nagyon megköszönném!


2013. márc. 25. 17:27
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
80%
Mekkorák a gyerekek, nem jársz dolgozni? addig sem azon agyalnál, hogy mi történt....
2013. márc. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
28%

Akinek gyermeke van 1/több az nem engedheti meg magának azt a luxust, amit te csinálsz. Emberek jönnek/mennek az életünkben, senki nem a tulajdonunk, és önállóan is tudnod kell élni. Mint ahogy tudsz is, ha nem sajnáltatod magadat.

Minden reggel egy hideg vizes zuhany felfog ébreszteni az önsajnálatból.Majd ha mindenki rendbe lesz körülötted, akkor majd néha napján megengedheted ezt a viselkedést.Addig nem.

2013. márc. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
39%
Tessék felépítened az életedet-egyedül.
2013. márc. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 tetris ***** válasza:
74%

Megcsaltak? Üdvözöllek a klubban!

A fájdalmat, a csalódást nem tudod megspórolni. Azt a kapcsolatot meg kell gyászolni pontosan úgy, mintha a párod meghalt volna. Tulajdonképpen számodra meg is halt. Igenis fontos, hogy alaposan kisírd magad, és kiadd a fájdalmadat. Ilyenkor sokat segíthet egy jó baránő, aki hajlandó végighallgani a sirámokat, és megértő tud lenni. Aztán pedig, miután alaposan kiszomorkodtad magad, el lehet kezdeni azon gondolkozni, hogy hogyan tovább.

Át kell alakítanod az egész eddigi életedet. Értelmes elfoglaltságot kell keresned. Például kitalálhatsz különféle aljas bosszúféléket. Ezen nagyokat lehet ám nevetgélni!

Bármit is választasz, arra gondolnod kell, hogy a gyerekek miatt nem hagyhatod el magad. A büszkeség, a női tartás mindenek előtt!!!!!

Ha szereted még azt a trógert, akkor pedig reménykedj! Talán rájön, mekkora marha volt, amiért a biztos családi hátteret feladta egy cemende kedvéért. Talán egy idő után hiányozni fog a gyerekek közelsége, az otthoni sütik, a megszokott hétköznapok.

Nekem az édes bosszú tervezgetése vált be legjobban. Válogatott gonoszságokat találtam ki, bár a végén nem valósítottam meg egyet se. De már az is egy megkönnyebbülés volt, hogy kigondoltam ezeket, és alaposan kitárgyaltam a csajokkal.

Egy másik lehetőség az, ha a dolog pozitív részét nézed. Végre nem horkol / böfög / fingik / csámcsog / tüsszög senki a házban. Tied az egész ágy, nem kell megosztanod vele. Akkor mosogatsz, porszívózol, amikor akarsz. Órákat lóghatsz a telefonon. A távirányító csak a tied. Nem kell büdös férfizoknikat mosni. A sör vásárlás mellőzésével egy csomó pénzt megspórolhatsz. Kedvedre vásárolhatsz órákig a hipermarketben. A hülye meccsek helyett végre nézhetsz a tévében esténként normális, érzelemdús, romantikus filmeket. Lehetsz otthon kinyúlt pólóban, tréningnaciban. Nem kell hajat csavargatni. Vissza lesz tekerve a fogkrémes tubus teteje. A wc deszka le lesz hatjva. Nem kell fejfájásra hivatkozni, ha nincs kedved ...

Látod, mennyi előny!? Na, sorstársam! Nehogy már nekikeseredj egy hülye pasas miatt!

2013. márc. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
18%
Hogy csalt meg? Egy alkalmi volt vagy pedig tartós viszony melletted?
2013. márc. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
76%

A 2.- nek pedig van igazsaga, csak nyersen fogalmaz!

De a 4-es hatalmas forma, orulok, h vannak meg ilyen nok!!! :)

33N

2013. márc. 25. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
18%

Az ember 40 éven keresztül nem lesz hűséges, mert megunja a társát, vagy csak, mert már 25 éve ugyan azzal van. Nyilvánvaló, hogy előbb-utóbb eljön az idő amikor megcsalják az embert. Álom, azt hinni, hogy engem nem fognak megcsalni, mert azt fogadta, egy anyakönyvvezető előtt.

Egyszer, a rádióban egy öreg bácsi azt mondta, hogy higgyük el a szex az olyan mint mikor könnyítünk magunkon a mellékhelységben. Szóval meg volt és kész. Attól még szeretheti a társát. A lényeg, egy habos álomvilágban éltél eddig, mint ahogy habos álomvilág az esküvő is. 19-21 éves fiatal nőknek való, habkönnyű szórakozás.

2013. márc. 25. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
48%

2-es:ha nem tudsz ertelmes tanacsokat adni,akkor adj semmilyet legyszi!!!

Te meg nem voltal ilyen helyzetben?!

Meg mi az hogy ö luxusban el?!Lehet eddig nem volt muszaly neki dolgoznia,mert a ferj jol keresett,es nem is akarta volna,hogy az asszony elmenjen dolgozni.Inkabb legyen otthon a gyerekekkel.De most hirtelen kicsuszott a laba alol a talaj,es minden megvaltozott.Mondjuk legkesöbb most muszaly lesz elmennie dolgozni,,mert penzt is keres es le is köti magat.

De azert mi nök tarsunk össze es ne tamadjuk,hanem segitsük egymast!!!Föleg meg latatlanban elitelni nem kellene senkit.

Az en anyukam hasonlo cipöben jart,szinten ket gyerekkel(velem es a hugommal)maradt egyedül,es ö is mindig haztartasbeli volt a hazassaga alatt,mert apam jobbnak latta ha anyu otthon marad velünk.Nem pedig "urinösködesböl".Aztan par honap mulva talalt munkat,de akkor gimi utan en is dolgoztam,hogy megeljünk.

Mert apam asszonytartast nem fizetet (pedig lett volna miböl),gyerektartast is csak keveset.Ehelyett a k....t halmozta el minden joval es szeppel.

Tehat kedves kerdezö:kerj mindenkeppen asszonytartast es gyerektartast,a lehetö legmagasabb összeggel,amivel csak lehet.Hiszen ö csalt meg es a gyerekek nalad vannak.Ne legy kishitü,nehogy mar a penzt mas nökre költse.

2013. márc. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
8-as vagyok:ja es anyukam is szedett az elejen nyugtatokat,de neki se tett jot.Hidd el,egy ferfi miatt se eri meg magadat tönkretenni!Büszke lehetsz magadra,hogy abbahagytad,a legtöbb ember ugyanis nagyon gyorsan függöve valik töle.
2013. márc. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
76%
Te meg kissé prüd vagy, nem?
2013. márc. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!