Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » 15 év után a férjem megcsalt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 év után a férjem megcsalt, jelenleg folyamatban van a válás. Teljesen padlóra kerültem lelkileg. Hogyan lehetne kicsit jobbá tenni?

Figyelt kérdés

Egész nap csak sírnék és feküdnék, semmi energiám nincs, a napom abból áll hogy felkelek, elkészítem a gyerekeknek a reggelit aztán megfőzök és utána csak vagyok.

Semmihez nincs kedvem, régen imádtam sportolni, olvasni, sütni és társaságba járni, most viszont már ezekhez sincs kedvem, sütit talán karácsonykor csináltam utoljára, sorra mondom le a programokat és van olyan hét hogy ki sem mozdulok itthonról.


Semmi segítségem nincs, voltam dokinál de felírt 5 darab nyugtatót és kedélyjavítót, beszedtem akkor attól olyan kómás lettem hogy 19 órát egyhuzamban végigaludtam, úgyhogy az ilyen szerekkel inkább le is álltam egy hét után.


Ha esetleg valaki járt már hasonló cipőben és megosztaná velem a tapasztalatát hogy hogyan lábalt ki belőle, azt nagyon megköszönném!


2013. márc. 25. 17:27
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy te "pampogsz",en nem.
2013. márc. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
81%

Én egyetértek a 4-es válaszolóval :) a bosszúforralás részével ugyan nem tudok azonosulni, de a kárörvendés belefér, amikor a pasi ráeszmél hogy a kis szeretője se különb a feleségnél :) de egyébként a többi mondandójával egyet értek.


34 éves vagyok. Régebben volt egy kedves hölgy ismerősöm, aki akkor volt 40 éves. Helyes kis nő volt, 5-6 nős szeretővel. Számtalanszor ecsetelte nekem, hogy mennyire megfelel neki ez az életstílus, hiszen mindig akad egy partner neki, ha éppen szívesen lenne együtt valakivel, ugyanakkor a pasik negatívumai a feleségeknek jutnak. Ő kapja az ajándékokat, az asszony meg a nyafogást. Akkor nem tudtam megérteni ezt a felfogást, de minél öregebb vagyok, annál jobban értem mire gondolt. Rengeteg macera megfelelni egy átlag pasasnak, tisztelet a kivételnek, és nem fogja megköszönni az ember önfeláldozását. A nők többsége pedig nem tudja megbecsülni azt a pasit, aki behódol nekik. szóval se így nem jó, se úgy...


Lényeg a lényeg, örülj neki hogy szabad lettél. Azt csinálsz és akkor amikor akarsz. Remek dolog ha nem kell alkalmazkodni meg hallgatni a kioktatást hogy mit miért és hogyan kellett volna.


Engem még nem csaltak meg, vagy legalábbis nem tudok róla, de volt hogy szakítottak velem. Az is nagyon rossz volt, fájt. De kisírtam magam, és pár nap múlva túljutottam. Mindig azt tartottam szem előtt, hogy ha nem kellek neki, akkor mit sírjak utána. Az ő baja ha nem vagyok neki elég jó. És ha neki nem vagyok elég jó, akkor ő se elég jó nekem. Ezzel a hozzáállással elég hamar ki lehet ám ábrándulni valakiből. Gondolj arra hogy mindenki esett már pofára.

2013. márc. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Először is együttérzésem a kérdezőnek. Engem is megcsalt az első férjem, és nagyon nehéz volt kiheverni. De az idő segíteni fog - nekem 1 évig tartott, addig szenvedtem. Azóta már boldog házasságban élek, és a férjemmel együtt nevettünk a 4-es válaszoló beírásán, hát ez csúcs volt, mert az én férjem is büfög, fingik, horkol, olyanokat tüsszent, hogy beszakad a dobhártyám és úgy fújja az orrát, hogy a szomszéd is felébred tőle:DDD Mindezért nem fogok tőle elválni, de jót nevettünk együtt, köszi!!!
2013. márc. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
nagyon sajnálom ami veled történt és azt tanácsolnám hogy hallgass a 4-esre. ő mekkora egy arc :D imádom az ilyen embereket
2013. márc. 25. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 valook ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező! Én hasonló cipőben jártam másfél évvel ezelött, annyi különbséggel, hogy 21 és 23 éves gyerekekkel 47 évesen maradtam ott, mert a kolleganőnek megtetszett a férjem. Egy hétig nyomtam a nyugtatót , este rá fél dl whisky, de jól is aludtam. Aztán megráztam magam, mert senkiért sem teszem tönkre az életem. Kaptam tőle mindent: kövér vagyok, 80 kg voltam, büdös vagyok, mert cigizem,nem tudok főzni, minden nap főztem, rossz anya vagyok stb. És minden este elöttem beszélt a nőjével, hogy jobban fájjon. 4,5 hónapig éltünk igy, mire el tudtam , én jöttem el a családi házból, mert az ő szülei ki tudtak engem fizetni. 2 szobás lakás árát kaptam meg. Rettenetesen a porba tiport, senkinek éreztem magam. Én sem tudtam hetekig dolgozni, de egyszer csak ráészméltem, hogy mégis vagyok valaki, mert van aki szeret. Elkezdtem kondozni, arra már lefogytam igaz 20 kg-ot, de kellett a lefárasztás. És szaunázni is mentem, hetente 2-3 szor-kifulladásig.Jót tett az agyamnak. És igen, forraltam a bosszumat. Fényképalbum az új nőnek, mert én fényképeket találtam róluk,de sose adtam oda, csak a férjemnek, amit neki késazitettem. Én is hittem benne, hogy visszajön, mert boldogok voltunk, és hiányzom majd neki. De rá kellett döbbennem, hogy nem hiányzom, nem jön vissza. Én kb fél évig vártam. 10 hónap után összeköltöztek az uj nővel. Tehát pótolható vagyok.Nem hiányzik sem süti illat, sem a gyerekek, semmi. A lányommal nem is tartja a kapcsolatot, mert a lányom elmondta, hogy nem megcsalni kellett volna, hanem kilépni és utána nőzni, mivel egész életükben azt magyarázta a gyerekeknek, hogy milyen csunya dolog hazudni.

Hidd el, az idő meggyógyit mindent. Én még egyedül élek, lehet, hogy igy is marad örökre. Nekem is saját vállalkozásom van, elvagyok. Gyermekeim már külföldön dolgoznak, igy őket sem látom, csak félévente. de megtanultam, hogy egyedül is boldog legyek. Utálom a hétvégéket, de akkor elmegyek szaunázni, dolgozom szombat délelött. És a 2 barátnőmre is van időm. És igen, volt barátom, aki visszaadta nekem, hogy nő vagyok és lehet szeretni, és csinos vagyok. De ehhez idő kellett. Én nem örülök, hogy le van hajtva a wc tető, hogy a fogkérmes tubus nincs összenyomkodva, hogy nem kell büdös zoknit mosnom. Én ezeket szerettem, mint ahogy a férjemet is. De elfogadtam, hogy most ez van. És azt hiszem,hogy én is hibás voltam, hogy megcsaltak. Mindig minden ugy volt, ahogy az exem akarta, nem volt önálló életem, én itt követtem el a nagy hibát.Szoltak a gyerekeim és a barátaim is, de nem hittem nekik. Pedig igazuk volt. De most már mindegy, nem csinálnám vissza, ha tehetném sem. Hidd el, hogy jön majd megint egy férfi, aki téged fog csak szeretni, és te leszel a mindene. Én sem gondoltam 1 éve, hogy megint ugyanolyan szerelmes tudok lenni, mint 25 évesen, és lám, tudok. Boldog vagyok egy férfivel. Hogy meddig, azt nem tudom, de most igen, és ez nagyon jó. Van egy olyan mondás, hogy az idő mindent meggyógyit, csak adj neki időt. És tényleg igy van. Én székesfehérvári vagyok, ha vam kedved beszélgetni, szivesen teszem. Fel a fejjel.

2013. márc. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Kérdező, mi újság van?
2013. júl. 26. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!