Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » 15 év után a férjem megcsalt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15 év után a férjem megcsalt, jelenleg folyamatban van a válás. Teljesen padlóra kerültem lelkileg. Hogyan lehetne kicsit jobbá tenni?

Figyelt kérdés

Egész nap csak sírnék és feküdnék, semmi energiám nincs, a napom abból áll hogy felkelek, elkészítem a gyerekeknek a reggelit aztán megfőzök és utána csak vagyok.

Semmihez nincs kedvem, régen imádtam sportolni, olvasni, sütni és társaságba járni, most viszont már ezekhez sincs kedvem, sütit talán karácsonykor csináltam utoljára, sorra mondom le a programokat és van olyan hét hogy ki sem mozdulok itthonról.


Semmi segítségem nincs, voltam dokinál de felírt 5 darab nyugtatót és kedélyjavítót, beszedtem akkor attól olyan kómás lettem hogy 19 órát egyhuzamban végigaludtam, úgyhogy az ilyen szerekkel inkább le is álltam egy hét után.


Ha esetleg valaki járt már hasonló cipőben és megosztaná velem a tapasztalatát hogy hogyan lábalt ki belőle, azt nagyon megköszönném!


2013. márc. 25. 17:27
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
93%

18:16


miért lenne közönséges? egyszerűen próbálta túlélni a helyzetet. mindenki tudja, hogy ezek kis hülye apró dolgok, de ilyenkor segíthet ezekre gondolni...

2013. márc. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
92%
Kedves 7-es mar ne haragudj,de teged ez a teny vigasztal,hogy a legtöbb ferfi nem tud hü lenni egy hosszabb kapcsolatban?!Mert engem nem.
2013. márc. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:

2,5 évig csalt mint utólag kiderült.. Teljesen bele van zúgva abba a másik nőbe, nem hiszem hogy visszajönne hozzám. Vagy ha mégis akkor csak azért mert az a másik nő kitette a szűrét, de így ne jöjjön, nem akarok én lenni a szamár, ha már ló nincs..


Saját vállalkozásom van, így hetente kb 1 max 2 alkalommal elég ha benézek, meg nap elején kinyitok és este hazahozom az aznapi bevételt. Így még a munkába sem tudok sajnos bele temetkezni..


15 évig voltunk házasok, de már 13 éves korom óta ismertem és 19 éves korom óta együtt voltunk, így szinte végig benne volt az életemben így vagy úgy, így még nehezebb túltenni magam rajta.. :(


A nagyobb lányom 13 éves, a kisebbik pedig 4.


Köszönöm egyébként a válaszokat, próbálok majd túljutni ezen valahogy..

2013. márc. 25. 18:35
 14/26 anonim ***** válasza:
79%

"Tehat kedves kerdezö:kerj mindenkeppen asszonytartast es gyerektartast,a lehetö legmagasabb összeggel,amivel csak lehet.Hiszen ö csalt meg es a gyerekek nalad vannak"


1. Nem létezik asszonytartás nálunk.

2. A bíróságot NEM ÉRDEKLI, hogy ki kivel kufircol, főleg nem fog senkit sem kártalanítani érzelmi eredetű vélt vagy valós sérelemért.


A gyerektartás nagyjából a fizetése 20%-a lesz gyerekenként, egyébként sima vagyonmegosztás. Felejtsük már el, hogy a megcsalás a bíróságon vagy a vagyonmegosztásnál bármit is számítana!!

2013. márc. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
51%

Nem tudsz a vállalkozáson fejleszteni? A munka lenne most a legjobb terápia, amíg ráérsz, addig emészteni fogod magad.


Ilyen érzelmi állapotban én még egy teljes állást is bevállalnék, függetlenül a vállalkozástól. Amíg le vagy terhelve szellemileg, nem kattogsz, viszont rengeteg energiát tudsz beletenni a munkába - az egyik legproduktívabb időszak egy ember életében.

2013. márc. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

1-es vagyok

Így tényleg nehéz lehet, hogy szinte egész életedben jelen volt, végigkísérte, és most nincs tovább. Megértem, hogy nagyon rossz!

De hallgass a 4-esre, remekül leírta az előnyöket, és igazából ha nem így nézed, nehéz kibírni.

4-es, szívemből szóltál :))))

2013. márc. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
50%

15-ös:8-as vagyok.Eleg szomoru,hogy Magyarorszagon a birosag nem a megcsalt fel melle all.Plane meg a nök es a gyerekek melle.

Bezzeg Nyugaton (USA,Nemetorszag,Ausztria stb.)a birosag nö es gyerekparti.Ha ott egy ferfi elhagyja a feleseget,magatol ertetödö,hogy "karteriti" a csaladjat.En ezt igy tarom fair-nek.

2013. márc. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%

Én annyit tudok neked javasolni, hogy erőltesd meg magad és mozdulj ki akkor is ha nincs kedved. Kell, hogy emberek közé menj, mozogj, felfrissülj, mert ebbe így persze hogy bele fogsz őrülni, a gyerekekkel sem tudsz úgy törődni, ahogy kéne!

Tervezz be magadnak 1-1 nap uszodát, kondi termet, egy-egy találkát a családoddal, barátokkal, csináljatok közös programokat a gyerekekkel és mindezek mellett sírj ha úgy érzed, hogy sírnod kell.

Szerintem ez a legjobb gyógyír, mert bár nincs kedve az embernek, utána még is olyan megkönnyebbülés van benned, hogy ma is csináltál valamit. :)

Ergo, mozgásra és társaságra fel, a dilibogyókat pedig felejtsd el!!

Ha nagyon nem tudod feldolgozni egyedül, akkor egy pszichológust keress fel, aki beszélget veled és nem gyógyszerekkel akar megoldani mindent!

2013. márc. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Kedves kerdezö!Örülök,hogy legalabb van önallo beveteled.Legalabb nem kell mindent a nullarol kezdened.En a helyedben nem keseregnek egy ilyen szemet pasi miatt,egy ilyen miatt,aki engem elarult.Mert mas egy egyejszakas kaland,ahol nincs erzelem illetve nincs jelentösege az egesznek es ahol ovszerrel vedekeznek.De egy PARHUZAMOS,ERZELMEKKEL TELI VISZONYT semmi szin alatt nem tudnek megbocsatani!!!Meg akkor sem,ha terden allva jönne vissza könyörögni.Ugy sem lenne mar ugyanaz,hisz a bizalom megrendült.Es nagy szerelem ide vagy oda....nem erdekelne.LEGY BÜSZKE!!!Hamarabb kellett volna gondolnia.
2013. márc. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
8-as Tanulj már meg szöveget értelmezni:D és legalább figyelmesen olvasd végig mit írtam, utána pampogj:D
2013. márc. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!