Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsalt egy 17 éves lánnyal....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt egy 17 éves lánnyal. Menten kettéreped a szívem. Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

4 éves kapcsolat, már a gyerek is szóba került, mint távolabbi terv (most még anyagiak + albérlet miatt nem)

Mindig mondta, hogy milyen szép vagyok, mindennap mondta, hogy szeret stb., ezért sem értem...

Nem tudom számít-e, hogy nekem 27 évesen ő a 4., míg én neki 28 évesen a 2.

Számít-e, hogy nagyon későn, 22 évesen vesztette el a szüzességét.

Utána még 2 évig tartott az a kapcsolat, aztán fél évet egyedül volt, aztán ismerkedtünk meg és egészen idáig minden oké volt...


2013. júl. 19. 06:34
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
32%
Nem feltétlenül hiányzott a pasinak bármi is, hanem lehetett az újdonság varázsa. Nincs izgatóbb az új húsnál, az ismeretlen gyönyörű fiatal testnél. Nyugodtan lehet hasonlítani arra, amikor új kocsit, új mobilt vagy bármi újat keres az ember, hogy mekkora lázban van, míg a régit letojja. Sajnos ez embereknél is működik és nem számít feltétlen, hogy hányadik kapcsolata vagy, 30 nő után is ugyanúgy megkívánhat egy másik nőt, ha oda van benne valamiért, ami neked nincs. (kisebb-nagyobb mell, feszesebb, formásabb test stb...)
2013. júl. 19. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 A kérdező kommentje:

Valóban nem akarok már tovább keresgélni, az előző 3 kapcsolatom is 2 évnél hosszabb volt.

Nem tudom, mit tegyek, most jelenleg úgy érzem magam, mint aki meghalt.

Már egy ideje mindenbe belekötött, legalább kismilliószor mondtam, beszéljük meg, ha van probléma.

Mindig azzal hárított, nem, nincs.

Azt tudom, hogy nekem ő az utolsó....

2013. júl. 19. 07:38
 13/47 anonim ***** válasza:
51%

Ne temesd magad, - ahogy elnézem, még keresned kell.

Ha már minden baja volt a végén, akkor nem is arról van szó, hogy egy fiatal pipit megkívánt, megdugott... bár az se volna egy egyszerű helyzet.

Elege van belőled, azt gondolom.

2013. júl. 19. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 A kérdező kommentje:

Ha a testemmel lett volna baja, nem kívánt volna meg mindennap.

Nem vagyok vékony, de ő még kövérebbet választott.

Úgy látszik, nem elég a 170 cm-m, a 70 kilóm és a 75 D-s mellem.

Ő egy nagyon vékony ember...

2013. júl. 19. 07:46
 15/47 anonim ***** válasza:
100%

azt írod mindenbe belekötött,szerintem ez már jele volt annak,hogy elege van a kapcsolatból ,igaz baromi gyerekesen adta tudtodra.

A helyedben én szakítanék vele.Lezárnám ,köszönöm elég volt.

Utána pedig.

Legyél türelmes magaddal ,várj ,és ezt ne kudarcként hanem tapasztalatként éld meg ,biztos találsz majd olyat aki hozzád illik.

Lehet több hónap vagy fél év is eltelik mire kész leszel egy új kapcsolatra.

2013. júl. 19. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 A kérdező kommentje:

Mondjuk erős különbség az is, hogy én diplomás vagyok, ő szakmunkás.

Egyébként sajnos nem ő vallotta be, hogy mi van, én jöttem rá.

2013. júl. 19. 07:51
 17/47 A kérdező kommentje:
Szerintem ciki, hogy 27 évesen még mindig nem találtam meg az igazit
2013. júl. 19. 07:55
 18/47 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Írtad, hogy te már nem akarsz tovább keresgélni, neked ő az utolsó 27 évesen. tehát megbocsátod neki a félrelépést, és szemet hunysz a tettei felett?

27 évesen fiatal vagy még, nem vagy "elkésve" semmivel, és nem kell, hogy ő legyen az utolsó, csak mert vele terveztél. Változtak a dolgok időközben, kiderült, hogy talán mégsem illetek össze és nem ugyanazt szeretnétek a másiktól, az élettől..? Én jobban fel lennék háborodva azon, hogy 2 felnőtt normális ember vagytok, egy pár, ő pedig holmi tini lányokkal k*fél félre.. Nem is tudom mit csinálnék ha a párom bejelentené ezt, hogy megcsalt egy 17 évessel..valószínűleg elküldeném melegebb éghajlatra és az lenne az utolsó, hogy beszéltem vele. A megcsalásra sosincs mentség, pláne nem ha kiskorúval tette..a büszkeségem és az önérzetem nem engedné, hogy továbbra is egy ilyen alakkal legyek! Előtted is annyi minden áll még! Ha vele maradnál gondolod, hogy úgy tudnátok együtt lenni, hogy nyugodt a lelked és nem gondolkoznál azon, hogy vajon most épp melyik 16 éves kislánnyal fetreng? Legyen eszed, és ne hagyd magad! Légy erős! Sosem késő újrakezdeni, és lépni a boldogság felé!

Egyébként felesleges olyan elméleteket gyártani, hogy biztosan azért csalt meg, mert előtted 1 nővel volt stb. Ha sok nővel lett volna, most azzal magyaráznád, hogy amúgy is nagy nőcsábász, és biztosan a vére hajtotta...Sajnállak nagyon, engem felőrölne teljesen a dolog, de az biztos, hogy egy percet sem gondolkoznék azon, hogy továbbra is mellette maradok..miért is tennéd te is?? legyen eszed.

2013. júl. 19. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 anonim ***** válasza:
100%

Ez a kapcsolat már előre vetítette a problémát (írtad is, hogy már türelmetlenebb volt, több mindenbe belekötött). A megcsalás csak okozat. Az ok már előbb megteremtődött.

Ne teperj utána, nem maradnátok együtt és gyerekkel nehezebb. Válaszd a most még nehezebbnek tűnő, de sokkal jobb utat! Hagyd el méltósággal, kicsit nyalogasd a sebeidet és idővel nyiss újra a férfiak felé. Rád is vár a nagy Ő. A mai világban 27 évesen újrakezdeni még nem a világ vége.

2013. júl. 19. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 anonim ***** válasza:
49%

Nos, en 38 leszek idén es tavaly találtam meg a páromat. Ez miért ciki? Nem a koron múlik.

Ahhoz pedig, hogy megcsalja az valamit, mindig harom ember kell: aki csal, akivel csal es akit csalnak. Legkevésbé az a hibás, akivel megcsalnak. Az ok mindig az, hogy valami hiányzott a félre lépő félnek: izgalom, figyelem, újdonság, akármi. Ha valaki mindent megkap, amire vágyik, akkor nem keres mást.

Ez nem azt jelenti, hogy te nem tettel meg mindent, amit tudtál, vagy "rosszabb" vagy, mint a masik. Egyszerűen neki valami mas (is) kell. Apámnak pl annak idején a város legnagyobb ....ja, mert az anyám tul ártatlan volt neki. Apám hibája? Igen. . Anyám hibája? Igen, az ove is.

2013. júl. 19. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!