Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm megváltozott mióta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm megváltozott mióta menő munkahelye lett. Hogyan tudnám visszarángatni a földre?

Figyelt kérdés

A barátnőm egy kis faluból származik, egy ruhabutikban dolgozott. Rábeszéltem az egyetemre (nagy csatározás volt a családjával akik szerint csak a kétkezű munka ér valamit) el is végezte. Utána munkát kapott a fővárosban, felköltöztünk.


Nekem bölcsészdiplomám van, egy pályázatíró cégnél dolgozom. A családjától folyamatosan kaptam az ívet hogy én semmirekellő vagyok, nincs szakmám (?) és éhen fogunk halni előbb-utóbb, mert csak a földművelésből és a különböző dolgok eladásából (ruha, élelmiszer stb.) lehet hosszútávon megélni.


Amióta felvették a munkahelyére (menő nagy cég, 400e forintot kap kézbe plusz a juttatások - előtte minimálbéren dolgozott a butikban) teljesen megváltozott! Előtte egyszerű ruhákban járt, most már Zara alatt nem vesz fel semmit. Velem is furcsa lett, lenéz és elkezdett szégyellni. Nem mutatott még be ennyi idő után se a munkatársainak, szerintem nem is tudják hogy van barátja. Legutóbb amikor ebédelni voltunk odaült hozzánk pár céges "fejes" és konkrétan többször kiröhögtek mert félreértettem a szakszlengjüket. A barátnőm nem is védett meg csak halgatott. Most olyan körökben mozog, akiket eddig maximum a tv-ben láthattunk.


A családja azóta hogy ilyen "gazdag" lett azt terjesztik hogy ők iratták be az egyetemre, nekik köszönhet mindent és havi pénzt követelnek maguknak amiért eltartották amíg egyetemre járt (90%-ban az én fizetésemből éltünk). Küld is nekik minden hónapban 50e forintot.


Mit csináljak hogy olyan legyen mint régen?



2013. júl. 16. 11:09
1 2 3 4 5 6 7
 31/65 anonim ***** válasza:
21%

Inkább azt sorold fel, hogy mióta beállt ez a helyzet te személy szerint mit tettél azért, hogy ez ne váljon konfliktussá kettőtök között ill. ne maradjon fenn ez az állapot.


Ha önértékelési zavarokkal küzdesz esetleg lejárhatnál súlyzózni egy picit, hogy legalább feszenghess az asztalnál ha már egyszer az eszeddel nem tudsz villantani(ez csak félkomoly volt;) )

2013. júl. 16. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/65 anonim ***** válasza:
92%

"Velem is furcsa lett, lenéz és elkezdett szégyellni. Nem mutatott még be ennyi idő után se a munkatársainak, szerintem nem is tudják hogy van barátja."


Azért, ha ez tényleg igaz, arról nem a Kérdező tehet.

2013. júl. 16. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/65 anonim ***** válasza:
0%
Miért jelezted neki a te különleges igényedet, hogy te speciel pont az ő munkatársaival akarsz ismizni?
2013. júl. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/65 anonim ***** válasza:
100%

70 %, azt ne felejtsd el, hogy a saját szakterületéről mindenki tudna mondani olyan kifejezéseket, amiről mások azt sem tudják, hogy eszik-e vagy isszák.

Egyébként sem értem, hogy miért kell még az asztalnál is a munkáról beszélni, főleg, ha egy külső ember is van ott.

2013. júl. 16. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/65 anonim ***** válasza:
10%
Mi van akkor, ha ő meg úgy gondolkodott, hogy nem akarja összekeverni a magánéletével a pénzkeresést.
2013. júl. 16. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/65 anonim ***** válasza:
16%
Ez így is van, de ha egyszer nem értek hozzá akkor meg nem értetlenkedek meg hőbörgök, hogy lássák milyen topa vagyok, hanem utánanézek
2013. júl. 16. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/65 anonim ***** válasza:
93%

Látom megérkezett a sok emancipunci ide is, akik szerint a srác meg kellene hogy köszönje a csajnak hogy eltarthatta, hogy kiszakíthatta a szegénységből és segíthetett neki felemelkednie az értelmiségiek közé.

Azért ez nagy szívás hogy a nehézségek közepette együtt vannak aztán amikor végre megindul a szekér akkor meg jön ez.

2013. júl. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/65 anonim ***** válasza:
21%
Mármint feltéve, hogy az volt a szándékod, hogy jó benyomást tegyél...gondolom az volt
2013. júl. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/65 anonim ***** válasza:
26%
f vagyok
2013. júl. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/65 anonim ***** válasza:
26%
és annyit akartam elérni, hogy belássa, hogy kettőn áll a vásár
2013. júl. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!