Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm megváltozott mióta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm megváltozott mióta menő munkahelye lett. Hogyan tudnám visszarángatni a földre?

Figyelt kérdés

A barátnőm egy kis faluból származik, egy ruhabutikban dolgozott. Rábeszéltem az egyetemre (nagy csatározás volt a családjával akik szerint csak a kétkezű munka ér valamit) el is végezte. Utána munkát kapott a fővárosban, felköltöztünk.


Nekem bölcsészdiplomám van, egy pályázatíró cégnél dolgozom. A családjától folyamatosan kaptam az ívet hogy én semmirekellő vagyok, nincs szakmám (?) és éhen fogunk halni előbb-utóbb, mert csak a földművelésből és a különböző dolgok eladásából (ruha, élelmiszer stb.) lehet hosszútávon megélni.


Amióta felvették a munkahelyére (menő nagy cég, 400e forintot kap kézbe plusz a juttatások - előtte minimálbéren dolgozott a butikban) teljesen megváltozott! Előtte egyszerű ruhákban járt, most már Zara alatt nem vesz fel semmit. Velem is furcsa lett, lenéz és elkezdett szégyellni. Nem mutatott még be ennyi idő után se a munkatársainak, szerintem nem is tudják hogy van barátja. Legutóbb amikor ebédelni voltunk odaült hozzánk pár céges "fejes" és konkrétan többször kiröhögtek mert félreértettem a szakszlengjüket. A barátnőm nem is védett meg csak halgatott. Most olyan körökben mozog, akiket eddig maximum a tv-ben láthattunk.


A családja azóta hogy ilyen "gazdag" lett azt terjesztik hogy ők iratták be az egyetemre, nekik köszönhet mindent és havi pénzt követelnek maguknak amiért eltartották amíg egyetemre járt (90%-ban az én fizetésemből éltünk). Küld is nekik minden hónapban 50e forintot.


Mit csináljak hogy olyan legyen mint régen?



2013. júl. 16. 11:09
1 2 3 4 5 6 7
 21/65 anonim ***** válasza:
100%
hát haver. sajnállak. egyébként hülyeség mert 250ezerből simán meglehetne élni ketten is. mondd meg neki őszintén, hogy kicsit nagylábakon él és nagy a képernyő mióta ez van. és szeretnéd ha minden a régi lenne, csak új munkahellyel. mást nemtudsz csinálni
2013. júl. 16. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/65 anonim ***** válasza:
100%
Nem fog megváltozni,egyre többet akar majd minden téren.Rákapott a pénz ízére na éspersze a karrierre,nem fogja alább adni abba biztos lehetsz.Hogy észhez tér e veled kapcsolatban az már más kérdés.De egy idő után lefog nézni és nem lesz neki elég a fízetésed,hiszen már most is lenéz.
2013. júl. 16. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/65 anonim ***** válasza:
12%

Más szemében a szálát, magáéban a gerendát...


Nem látod mit csinálsz? Szerintem meg igenis féltékeny vagy az ő sikereire. Te ugyanúgy felelős vagy mint ő, hagyod, hogy kihasson az életetekre. Nem az ő hibája, hogy nem érzed férfinak magad, férfinak neked kell lenned nem neki, ő csak a viselkedésednek megfelelő visszajelzést adhat neked

2013. júl. 16. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/65 anonim ***** válasza:
0%
szálkát*
2013. júl. 16. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/65 anonim ***** válasza:
0%
Ha azt sem érted mit mondanak mégis mit vársz? Legalább ne értetlenkedj, hanem jegyezd meg a szavakat és nézz utána, végsősoron diplomás ember vagy nem holmi szaki
2013. júl. 16. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/65 anonim ***** válasza:
71%

Úristen!

Hiszen mindent neked köszönhet amit elért az életben!

Hát ez nem semmi! Hidd el, te egy nagyszerű férfi vagy és sokkal jobbat érdemelsz nála!

Kész hisztérika lehet, ha még csak megbeszélni sem lehet vele, mert rögtön ordibál.

Őszintén, érzed hogy szeret?Van valamilyen jel, utalás, pillantás, meglepi, sms, mms valami hogy gondol rád és szeret?

Én sajnos az a típus vagyok, hogy várok hátha megváltozik és történik valami amitől jobb lesz, de szerintem te ne várj.

Igaz nem tudom hány éves vagy, de szerintem fiatal. Éppen ezért miért ragadnál le fiatalon egy rosszul működő kapcsolatban?

22/N

2013. júl. 16. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/65 anonim ***** válasza:
26%

ma 11:32-vel részben egyet értek..szerintem te is irigykedsz és b..sztatod azzl hogy mit vesz a pénzébő.Ha zarát vesz akkor vegyen zarát,lényegében nincs közöd hozzá,isze ő dolgozott meg érte.Az hogy a te unszolásodra ment egyetemre az egy dolog,de nem te tanultál helyette.

Szerintem neked sem kellene neki magyarázni,van pénze hát had vegye meg,ha nekem lenne pénzem én sem szaktt göncökbe mászkálnék és nem 10 éves autóval pl.Szerintem te is túlzásba viszed hogy bele magyarázól a dolgaiban.

2013. júl. 16. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/65 anonim ***** válasza:
29%
Vagy mégis mit vártál majd a barátnőd nekiáll és leadja neked az anyagot?
2013. júl. 16. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/65 anonim ***** válasza:
17%
A kapcsolatok pontosan azért mennek tönkre mert mindenki a másik hibáival van elfoglalva nem a sajátjaival. Hálás lehet neked, ok. Az tegnap volt, ma pedig ma van. Még mindig veled van, úgyhogy majd akkor ugrabugrálj milyen hálátlan volt ha már elhagyott.
2013. júl. 16. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/65 anonim ***** válasza:
17%
Ha kikényszeríted a magatartásoddal szerintem nem lesz hozzá jogod, hogy hálátlannak hívd
2013. júl. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!