Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, hogy ezért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy ezért nem akarok kapcsolatot? 22L

Figyelt kérdés
Ma voltam randin és habár jó volt, ráébresztett, hogy én nem is tudnék belemenni egy kapcsolatba. Még sose volt kapcsolatom, ezért megszoktam, hogy egyedül vagyok és nem kell máshoz alkalmazkodnom. Nekem túl gyors lenne ez a változás. Én olyan jól megvagyok egyedül. Én soha nem akarok kapcsolatot! Normális ez? Mit tanácsoltok? Mit tegyek?
2013. ápr. 19. 01:42
1 2 3 4 5 6 7
 51/62 anonim ***** válasza:
én a szerelmi csalódások miatt gondolom igy elsősorban de változni fog szerintem a hozzáállás idővel és persze nálad tapasztalatokkal
2013. ápr. 19. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/62 anonim ***** válasza:
nincs olyan, hogy 'normális'
2013. ápr. 19. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/62 anonim ***** válasza:

Jaj már, az ilyen azt se tudom, mit akarok csajoktól a hideg kiráz meg agyam eldobom, komolyan. Mit kell ezen annyit problémázni? Ha nem akarsz kapcsolatot, akkor ne legyél kapcsolatban! Ha nem akarsz szüzen meghalni, akkor szexelj, de a kettő együtt vagy nem megy, vagy az egyikből engedsz.

Nem azt mondom, hogy az első vadidegennel bújj ágyba, de biztos vannak kedves fiú ismerőseid, akikkel meg lehet oldani a dolgot.

Azzal a kijelentéssel meg, hogy "nem akarok szüzen meghalni, csak kapcsolatban veszíteném el, de nem akarok kapcsolatot" meg valahol hatalmas nagy galiba van. Ha nem látod, hogy valamit nagyon elcsesztél ebben a logikában, akkor a jóisten se tud rajtad segíteni.

2013. ápr. 19. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/62 anonim ***** válasza:
Ahogy végigolvastam a beszélgetést arra a következtetésre jutottam,hogy lövésed nincsen igazából mit is akarsz kérdező.Egyik mondatoddal ütöd a másikat.Nem akarsz szüzen meghalni,mégsem akarsz sem kapcsolatot,sem kapcsolatot,de kapcsolatban akarod elveszíteni a szüzességedet.Most komolyan,te érted,amiket írsz?
2013. ápr. 19. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/62 anonim ***** válasza:
Javítok:szexkapcsolat akart lenni az egyik.
2013. ápr. 19. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/62 anonim ***** válasza:
40%

Én sem akarok,a nyavalya fog alkalmazkodni,egy nőhöz sem fogok,legyen csak laza,jól érezzük magunkat utána szépen menjen haza,én konkrétan együtt alvást se szeretem annyira megmondom őszintén egyedül jobb,nekem csak a ,,friends with benefits and extras" jön be semmi más.


25F

2013. ápr. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/62 anonim ***** válasza:

Engem sem érdekel már kapcsolat. Régen abban a hitben éltem hogy majd megtalálom azt akivel lehet tervezni és közösen éljük le az életünket. Mára rájöttem hogy az életben csak 1 biztos pont van, az pedig a halál.


Szenvedjen a franc a kapcsolattal.

2013. ápr. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/62 anonim ***** válasza:
Utolsó, 2 biztos dolog van az életben. Az egyiket említetted, de az adófizetést kihagytad!
2013. ápr. 19. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/62 anonim ***** válasza:
#56 én is így látom.
2013. ápr. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/62 anonim ***** válasza:

Kérdező!


Ne erőltesd a kapcsolatot se a szexet!

Én is így vagyok ezzel, bár volt rövid kapcsolatom, de nekem sincs szükségem pasira, így érzem magam boldognak és szabadnak.


Sztem ez normális, csak ez a hülye társadalom ilyen szex-és párkapcsolat orientált, mert nem akarnak boldogok lenni...

27L

2013. ápr. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!