Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, hogy ezért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy ezért nem akarok kapcsolatot? 22L

Figyelt kérdés
Ma voltam randin és habár jó volt, ráébresztett, hogy én nem is tudnék belemenni egy kapcsolatba. Még sose volt kapcsolatom, ezért megszoktam, hogy egyedül vagyok és nem kell máshoz alkalmazkodnom. Nekem túl gyors lenne ez a változás. Én olyan jól megvagyok egyedül. Én soha nem akarok kapcsolatot! Normális ez? Mit tanácsoltok? Mit tegyek?
2013. ápr. 19. 01:42
1 2 3 4 5 6 7
 41/62 A kérdező kommentje:
#63 Úgy látszik muszáj lesz :/
2013. ápr. 19. 03:09
 42/62 anonim ***** válasza:

mi az, hogy egy nővel tudni kell bánni?

nem tárgyakról vagy különálló fajról van szó, nem?

el kell olvasni az általános szerződési feltételeket meg a használati utasítást hozzájuk?

..és még igazat is ad neki

2013. ápr. 19. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/62 A kérdező kommentje:

Na én már megyek aludni, ti beszélgessetek csak!


De azért még mások is válaszolhatnak a kérdésemre! :D

2013. ápr. 19. 03:11
 44/62 A kérdező kommentje:
#65 Szerintem nem úgy értette...
2013. ápr. 19. 03:12
 45/62 anonim ***** válasza:

Nooormáális?

Téged tuti Margitnak hívnak.

2013. ápr. 19. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/62 anonim ***** válasza:
22 évesen ez teljesen normális. Élni akarsz szabadon. Hát tedd ezt. Viszont így randizni nem annyira kéne,mert a srác azt hiheti akarsz kapcsolatot aztán pofára esik. Vagy legye nekik egyértelmű, hogy nem akarsz kapcsolatot, csak ismerkedsz, barátkozol, esetleg csak szex. :) Ez így korrekt. Utóbbit nem kell kijelenteni, az barátságban is megeshet, előzetes bejelentés nélkül. :)
2013. ápr. 19. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/62 anonim ***** válasza:
Szerintem röviden tömören ellustultál és elhanyagolod magad. 22 évesen gondolom még a szüleiddel élsz, és nem gondoskodsz magadról, pedig már ideje lenne. Jobb ha tudod, hogy senki sem fog segíteni abban, hogy a talpadra állj, és senki sem teheti meg helyetted. Szedd a sátorfádat, költözz el otthonról, kezdj el magadról gondoskodni, magadra főzni, vasalni, mosni, dolgozni. Persze ne hanyagold el az emberi kapcsolataid sem. Így menni fog. :)
2013. ápr. 19. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/62 anonim ***** válasza:
Attól hogy összejönnél valakivel, lehetne még magadra időd, a kettő nem zárja ki egymást. Szerintem találkozz párszor a sráccal, és ha kialakul a szerelem, akkor nem fogsz ilyesmiken gondolkodni.
2013. ápr. 19. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/62 anonim ***** válasza:
Végigolvastam a tegnapi beszélgetést és leesett az IQ-m nullára.
2013. ápr. 19. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/62 anonim ***** válasza:

Szia!


Én 2 évvel vagyok idősebb nálad de ugyanígy gondolom. Kiirtam nemrég egy kérdést is.


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..


Nekem is ugyanez van amit leirtál.

2013. ápr. 19. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!