Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, hogy ezért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy ezért nem akarok kapcsolatot? 22L

Figyelt kérdés
Ma voltam randin és habár jó volt, ráébresztett, hogy én nem is tudnék belemenni egy kapcsolatba. Még sose volt kapcsolatom, ezért megszoktam, hogy egyedül vagyok és nem kell máshoz alkalmazkodnom. Nekem túl gyors lenne ez a változás. Én olyan jól megvagyok egyedül. Én soha nem akarok kapcsolatot! Normális ez? Mit tanácsoltok? Mit tegyek?
2013. ápr. 19. 01:42
1 2 3 4 5 6 7
 1/62 anonim ***** válasza:
34%
Lehet hozzád az alkalmi kapcsolatok passzolnának
2013. ápr. 19. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/62 anonim ***** válasza:

szerintem csak megijedtél attól, hogy esetleg kötődnél valakihez. nem inkább attól félsz, hogy függő viszonyba kerülnél valakivel, aki ezzel esetleg vissza is élhetne, hiszen sosem tudni..és ezáltal az addig biztonságos egyedülléted fel is adnád, meg még jól pofára is esnél?

amúgy meg a túl gyorsra azt mondom, hogy többet kell randizgatni. egy találkozás után még nem kell egyből az ásó-kapa-nagyharangra gondolni és keresztet vetni a hátralévő életedre :)

24N

2013. ápr. 19. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/62 Arató Gizi ***** válasza:
90%
Szerintem,kezeld lazán a dolgot de ne küld el...ez még talán neki is tetszeni fog,nagyon jó egyedül szabad vagy, de az még jobb egy idő után ha beleszeretsz,sms,ajándék ilyesmi,hidd el jól esik majd amikor egy pasi kényeztet udvarol bókol,sokáig úgy gondolkodtam mint te,hasonló helyzetbe voltam, és egy két hónapja ez megváltozott...most azon gondolkodom miért nem kezdtem előbb.... vágj bele csajszi szorítok! (ha nem tetszik a dolog meg mond hogy: pá apukám... :D :D )
2013. ápr. 19. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/62 Arató Gizi ***** válasza:
ja és 22/lány ;)
2013. ápr. 19. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/62 A kérdező kommentje:

Alkalmi kapcsolatot se akarnék szerintem!


Az is lehet, hogy megijedtem. Azt tudom, hogy nehezen bízom meg az emberekben.


De inkább arról van szó, hogy nincs kedvem mindig készülgetni a fiúval való találkozásra. Olyan jól elvagyok otthon egyedül, meg a barátnőimmel. Alig lenne időm, ha barátom is lenne. Nyűg az egész.


De az is lehet, hogy nem a megfelelő emberrel randiztam és ha jönne valaki aki nagyon bejönne, akkor nem éreznék így.


Igen, az igaz, hogy még nem kéne ilyenekre gondolnom :)

2013. ápr. 19. 02:02
 6/62 anonim ***** válasza:
készülgetni? :D
2013. ápr. 19. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/62 A kérdező kommentje:

#3 Kösz, de nem!


#4 Köszi, aranyos vagy! :)

De teljesen úgy érzem, hogy én érzelemmentes vagyok és nem vagyok képes a szerelemre.

2013. ápr. 19. 02:05
 8/62 Arató Gizi ***** válasza:

kérdező: teljesen megértelek... :)


7es: nem anyád vagyok menjél lefeküdni.(csak arra utaltam te visszamaradott, hogy ha nem tetszik neki a dolog ott hathatja inkább mint hogy ki sem próbálná..)

2013. ápr. 19. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/62 anonim ***** válasza:
Az ember társas lény, szóval szerintem próbálj kicsit " nyitni " az emberek felé, hidd el sokkal jobb ha van valaki melletted, még ha jelnleg úgy is érzed, hogy minden okés, nincs szükséged senkire.
2013. ápr. 19. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/62 anonim ***** válasza:
82%
Ha jól érzed magad egyedül, akkor teljesen normális. Nem vagy társfüggő, lányban ez ritka és szimpatikus.
2013. ápr. 19. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!