Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azért csalom meg, hagyom el a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért csalom meg, hagyom el a párjaimat, mert igazi férfi vagyok? Igazi férfias férfiak ti hogy tudtok hűségesek maradni a párotok iránt?

Figyelt kérdés

Magamról is tudom, hogy eléggé férfias vagyok, szeretek is férfi lenni, nagyon szeretem a nőket is. A nők is érzik ezt, mert eléggé könnyen feltudom szedni őket. Azt mondják, hogy kisugárzás, kémia olyan nálam, ami miatt ilyen sikerem van.

De sajnos szinte, minden barátnőmet, vagy elhagytam vagy megcsaltam, egyszerűen hajt a vágy a következő nő iránt, nem tudom miért, nem tehetek róla, de nem volt jó megbántani őket.

Szerintetek miért lehet ez....talán éppen ennek a plusz kisugárzásnak lehet ilyen mellékhatása, hogy ilyen sokszor félremegyek?


2013. febr. 25. 16:57
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:

Sosem vagyok kapcsolatban.

Néha megpróbálom. Akkor átb@sz valami kis k.va. Úgyhogy inkább közlöm mindenkivel, hogy van egy estéd SZIA

2013. febr. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 LeftBehind ***** válasza:
41. Akkor te jól csinálod,de a kérdező láthatóan nem.
2013. febr. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!