Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Dús hajú babaarcú rózsaszín...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dús hajú babaarcú rózsaszín pólós cukifiúk hajnala?

Figyelt kérdés

Miért van az, hogy a lányoknak a nyeszlett vasalthajú csupaszra borotvált babaarcú rózsaszínpólós bunkó fiúk jönnek be?


Már a második eset

Udvarolok egy lánynak aki szép kedves aranyos. Nagyon sokat beszélgetünk, szép helyekre viszem el, csepp romantikát is bevetek úgy hogy ne legyen túl nyálas. Kitűnő vagyok az egyetemen, sportolok, pénzem is van. Régóta úszok, magas vagyok, elég izmos kidolgozott formás test, nem borotválom mindenem, azaz egy kis férfias szőr is van rajtam. Nem vasalom a hajam, bőrkabátban járok azaz szerintem férfiasnak férfias és úgy is viselkedek.


De nem engem válaszott, hanem egy szintén rá hajtó kis pöc.st, már elnézést, aki még bunkó is vele. Mit eszik egy nyeszlett emós gyereken?? Miért férfiasabb a bőrkabátnál a rózsaszínpóló csőnadrág kombó? Az lenne a baj, hogy én nem ugyanazokat a zenéket szeretem mint a lány? Amikor fúj a szél az a gyerek nem megy ki az utcára mert akkor "szétmegy a haja".


Megfigyeltétek, hogy eljött a cukifiúk hajnala?


2012. jan. 3. 01:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
20%
visszamennyé!
2012. jan. 3. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 WhiteLabel ***** válasza:
72%
Most vagy te vagy fiatal, vagy a lányok akiket kinézel magadnak, esetleg isis, egy valamire való nő az ilyeneket kineveti.
2012. jan. 3. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
61%
Már megint egy általánosítás... Van akinek x tetszik van akinek y. Ennyi.
2012. jan. 3. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Ne is mondd... Én is ezen idegesítem magam már mióta...

De nem érdekel azt elhatároztam hogy olyan nem leszek az biztos, bármin is múlik.

Én nemtudom mi lesz de ahogy nálunk vannak kivételek, pl te vagy én, úgy a lányoknál is vannak.

Remélem...

Good luck

2012. jan. 3. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
16%
én örülök neki, te nem?
2012. jan. 3. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Maidx14 ***** válasza:
24%
Lehet azért választotta a másik fiút, mert neki nem volt ilyen lekezelő stílusa.
2012. jan. 3. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

idegességemben írtam így


a lányért kútba ugrottam volna

2012. jan. 3. 01:55
 8/17 anonim ***** válasza:
49%
Kérdezd meg tőle. Ilyen egyszerű. És választ kapsz rá.
2012. jan. 3. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
15%

Ma már az a férfias, legyél olyan te is aztán ne is csinálj semmit, majd a csajo kfelszednek, ilyen egyszerű.Ez ma már így megy sajnos.

21f

2012. jan. 3. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
89%
Azért ,mert a leányzó még fiatal esetleg még szűz.Belőled kinézi,hogy bedobod az ágyba és jól meg d.ug.od.A puh.apö.csü emos,rózsaszin polóban pedig csak dumcsikázik vele,hogy mennyire szar az élet.
2012. jan. 3. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!