Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nektek mennyi idő után múlik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mennyi idő után múlik el a "rózsaszín köd"?

Figyelt kérdés

Nekem eddig mindig eltűnt 2-3 hónap után, monotonná váltak a kapcsolatok. Nem tudom, mitől lehet, kezdek aggódni.

21L


2011. nov. 25. 16:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Semmi gond. Megismerted a partnereidet jobban és kiderült nem őket keresed. Egyszer eljön az a férfi, akit 2-3 hónap után jobban fogsz szeretni mint előtte. Na akkor leszel szerelmes.
2011. nov. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
~2 év de szerintem ez mindenkinél más,és a körülmények is szerepet játszhatnak a "rózsaszín köd" elhalványulásának idejébe.
2011. nov. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem nem is volt...


21/F

2011. nov. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
mert ribi vagy és b.zikat választasz
2011. nov. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem vagyok ribi, nem a bu.zikat preferálom, a nálam 5-6 évvel idősebb férfiakat kedvelem, mert a velem egykorú srácok manapság teljesen mások, mint mondjuk 20-30 éve. De köszönöm, hogy ilyen jól megítéltél :)
2011. nov. 25. 17:05
 6/6 anonim ***** válasza:

Nálam 4 éve tart és egyre sűrűbbnek érzem a "rózsaszín ködöt", pláne mióta összeköltöztünk (3 hónapja) :) Remélem sosem múlik el :)

20/L

2011. nov. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!