Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mitől lesz a nők szemében egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől lesz a nők szemében egy férfi férfias?

Figyelt kérdés
2010. dec. 30. 18:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha könnyen nyílik a tárcája.
2010. dec. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%

Nem, nem. Ha van benne tartás és nem egy mindig vigyorgó, humorzsák féle. És ha van esze.

24L

2010. dec. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Mi a baj a humorral? Úgy tudom, az értelmes humort a lányok is szeretik.
2010. dec. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
100%
Félre értettél. Nem a humorral van bajom, hanem ha valaki már annyira humoros, poénkodós, hogy elveszti a komolyságot. És így egy kis komolytalan hülye kisgyerek lesz a nő szemében. Tudni kell, mikor van ott az ideje a viccelődésnek és mennyi kell belőle.
2010. dec. 30. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
én is bírom a jó de, nem erőltetett humort : o
2010. dec. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor vagy férfi ha sört vedelsz szőrös a melled és mindig fingasz!!! :)))
2010. dec. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
szerintem ha valaki abszolút komolytalanúl viselkedik a legtöbb helyzetben (persze poénosan), de nekem képes megnyílni és komolyabb lenni, akkor nincs azzal semmi baj! Minek nekem egy unalmas komoly férfi? :)
2010. dec. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nállam a tekinteten múlik minden.
2010. dec. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

legyen humora,de amikor kell akkor legyen komoly és határozott.

szval ne legyen "papucs" aki mindig azt csinálja amit a nő mond...

2010. dec. 30. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Egy férfias férfinak a kisugárzása férfias.

Persze vannak ilyen alap dolgok, hogy nem nyeszlett, lehetőleg mély hangja van, jó illata (ezt nem tudom jobban körülírni, de nem a vegyszerekre/parfümre/dezodorra gondolok, hanem arra az illatra, amit a bőrén érezni, mondjuk a köszönős puszinál), magabiztosságot sugároz (nem bunkó, vagy felfuvalkodott, hanem olyan, aki mellett biztonságban érzem magam).

Külsőre meg mondjuk igen, én szeretem, ha egy férfi nem szőrteleníti a mellkasát és van haja...

Továbbá mivel 26 éves vagyok, ezért fonto, hogy legyen valamiféle egzisztenciája és ne anyuci nyakán élősködjön (sajnos egyre több olyan van, aki 30 évesen vagy afölött is a szüleivel tartatja el magát és nem is érzi, hogy ez így nincs rendben).

2010. dec. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!