Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol vannak az erős egyéniségű,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol vannak az erős egyéniségű, magas, férfias, nem papucsoskodó pasik?

Figyelt kérdés

Ha már minden nap látok egy kérdést, hogy hol vannak az alacsony, félénk, cuki, csendes lányok, akkor már én is felteszem ezt.

Ezeket a kérdéseket nyilván olyan pasik rakják fel, akik képtelenek érvényesülni egy erősebb akaratú, szenvedélyesebb lány mellett.

De vannak ilyen lányok is. És higgyétek el, sokkal nehezebb nekünk megfelelő partnert találni, mint a papucsfiúknak papucslányt.

Folyamatosan azt tapasztalom, a mostani kapcsolatomban is, hogy egyszerűen, még ha nem direkt is, de elnyomom a partneremet. Nem tudok rá felnézni, törékenyebb lelkű, mint én, határozatlan, önbizalom hiányos, teljesen elveszett, "életképtelen" lenne egyedül. Emiatt sokszor nem látom benne a férfit.

Ennek ellenére nagyon édes, imádni való, akár egy kisfiú. Csakhogy, egyre inkább úgy érzem, nekem nem (csak) erre van szükségem, hanem egy igazi férfira. Ők léteznek még?

A magasságot azért írtam bele, mert bár magam sem vagyok magas, sokkal inkább nőnek érzem magam, ha érzem, hogy a férfi nagyobb nálam. Ez is afféle férfiasság szimbólum nálam.



2012. máj. 8. 11:11
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
22%
Pontosan ITT :) Ha gondolod, beszèlgethetünk ;) 18/F Budapest (178cm, 78kg)
2012. máj. 8. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
10%

Férfias férfi kell lányok?

Akkor keressetek olyat aki nem fél megpofozni ha nem tetszik neki valami , a nőnek szava nincs , a nő akarata teljesen el van nyomva.Mindig az van amit a férfi akar , bunkó ,tahó, vadállat ja és igénytelen.Csak nyugodtan keressetek férfias férfiakat akik gyakorolják rajtatok az erejüket meg az akaratukat.Hajrá magyar nők , nem csalódtam bennetek.

2012. máj. 8. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
71%

Teljesen megértelek, mert én is ilyen lány vagyok. Pusztán a jelenlétemmel, és fél mondatokkal képes vagyok kasztrálni másokat. Nem a külsőm durva, vagy ilyesmi, csak nagyon erős személyiség vagyok, anyukám is arra nevelt, hogy velem senki se szarozzon.

Én mondjuk jól kijövök a pasikkal, ha mást nem, barátként, csak barátomnak nehezen tudok elfogadni ilyen kis szende szűz srácokat. Viszont én a legtöbb csajjal ellentétben elég könnyen tudom kezelni az ilyen alfahím típusú eseteket, aki a legtöbb csajnak egy "erőszakos-bunkó-állat", csak mert nem nyáladzik egyfolytában a füledbe. És mellettük én vagyok a nő, nem fordítva. Eltart egy darabig ilyen pasikat találni, de azért nem lehetetlen. Csak pontosan tisztában kell lenned vele, hogy te milyen palit akarsz, és senkit nem áltatni vele, hogy neked jó lesz más is, ha igazából nem.

Én barátom is elég keményen férfias, hűséges, meg minden, szóval nem ez a "bunkó-paraszt" típus, nagyon intelligens, tisztel és szeret, de kő kemény vezéregyéniség típus, és semmiféle női praktika nem hat rá, meg bájolgás. Ő irányít és kész. :D IMÁDOM! XD

21L

2012. máj. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
88%
Na a 2. válasza pl tök jól szemlélteti, hogy mit értenek a te jellemzésed alatt egyfolytában félre. Második, azért mert te sötét vagy, és nem vagy képes elképzelni egy domináns férfit úgy, hogy közben normális, az egyéni fogyatékosság, attól még léteznek ilyenek...
2012. máj. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:

Szerintem csak arról van szó,hogy nem illetek össze.Legyengíted őt,ahelyett,hogy erősítenéd.Erről nem tehetsz,egyszerűen csak egy erősebb személyiségű férfira lenne szükséged,aki mellett te is az tudsz lenni,aki és ő is az tud lenni,aki ő valójában.

Nincs könnyű dolgod,mert a puding próbája az evés,ráadásul szerintem ennél jóval összetettebb a dolog.Egy érzelmesebb típusú srác,ha szerelmes akkor elég könnyen elnyomható.(főleg akkor,ha a lány még nem szerelmes,stb stb)Aztán később ez még meg is fordulhat és a lány,aki eddig érvényesíteni tudta az akaratát,hirtelen átalakul egy hisztigéppé,mert nem jön össze az irányítás.(a srácnál elmúlt a rózsaszín köd)

Tehát vagy szétmennek,mert nem tudnak egymáshoz csiszolódni,vagy elkezdenek rengeteg melót és energiát a kapcsolatba invesztálni és egy erős,egymást erősítő páros válik belőlük.

Ez a saját kis véleményem.:D

2012. máj. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Én az egyenjogúság híve vagyok.Nem annak a híve hogy egyik fél akaratoskodik a másik felett legyen az akár férfi akár nő.Nekem olyan férfi kell aki törődik velem ,és én is törődhetek vele és nem mondja meg hogy milyen ruhát vehetek fel meg nem erőlteti "férfiasan" rám az akaratát.Szerintem ez a normális , a két fél közötti egyenlőség ,egyenjogúság.
2012. máj. 8. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
jrlrn
2012. máj. 8. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
0%

nem papucskodo?!

XDDDDD

ha haaaa

ha nem vagyok néha kicsit papucs, akkor már mindjárt kitalálja abnőm ,hogy nem is segítek szivesen, meg nem si szeretem ha pl annyit nemtudok megtenni érte, hogy lenyírom a füvet, vagy ilyesmi..:/

szal muszály néhha papucsnak lenni...

2012. máj. 8. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

A második válaszolónak úgy gondolom, hogy fogalomzavara van. Én férfiast mondtam, nem, pedig erőszakost. A kettő nem ugyanaz. Gyűlölöm az erőszakot, ha engem egyszer egy pasi felpofozna, akkor az lenne az első és az utolsó eset is, mert többet nem látna. Most mondok egy példát: lehet, hogy romantikus film, de például Rhett Butler karaktere az Elfújta a szélből. Mind a ketten erős egyéniségek voltak, viszályos is volt a kapcsolatuk, de ő egy igazi férfi volt, és Scarlett nem tudta elnyomni úgy, ahogy mindenki mást! És nem volt erőszakos, igénytelen vadállat.

Amúgy igen, lehetséges, hogy nem illünk össze a párommal. Igazából nem érzem úgy, hogy gyengítem, mert amióta velem van, látványosan sikeresebb több dologban is. Rám viszont pont az ellentéte igaz. Sok alaptulajdonságomat fel kellett adnom érte, hogy kicsit igazodni tudjak hozzá, hogy próbáljak neki teret adni. És saját magamat próbálom elnyomni, mert ő egyszerűen annyira törékeny, hogy bármilyen aprósággal megbántható. Így nem tudom kiélni igazán önmagam mellette, mert ha nem hitetném el vele, hogy "lecsendesedtem" mellette, akkor összeomolna. Így is folyton féltékeny. Csak nem tudom meddig bírom már így, hogy nem élhetem ki az igazi énem, hanem folyton a langyos vízben kell ücsörögnöm, mert féltem a lelkét.

Mert amúgy semmi baj nincs vele, szeret engem nagyon, és soha nem ártana nekem. Úgy érzem ezért, hogy ezt viszonoznom kell valahogy. De még így is elnyomom. :/

2012. máj. 8. 11:40
 10/25 A kérdező kommentje:
6-os válaszoló: Én is az egyenjogúságra gondolok, de pont ez nincs meg, ha a pasi gyenge egyéniség, a lány meg erős. Ha mindkét fél erős, akkor lehet szó róla. Félreértettétek: nem azt akarom, hogy engem nyomjanak el, hanem azt, hogy én ne tudjam elnyomni a másik félt, és minden módon irányítani.
2012. máj. 8. 11:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!