Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol vannak az erős egyéniségű,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol vannak az erős egyéniségű, magas, férfias, nem papucsoskodó pasik?

Figyelt kérdés

Ha már minden nap látok egy kérdést, hogy hol vannak az alacsony, félénk, cuki, csendes lányok, akkor már én is felteszem ezt.

Ezeket a kérdéseket nyilván olyan pasik rakják fel, akik képtelenek érvényesülni egy erősebb akaratú, szenvedélyesebb lány mellett.

De vannak ilyen lányok is. És higgyétek el, sokkal nehezebb nekünk megfelelő partnert találni, mint a papucsfiúknak papucslányt.

Folyamatosan azt tapasztalom, a mostani kapcsolatomban is, hogy egyszerűen, még ha nem direkt is, de elnyomom a partneremet. Nem tudok rá felnézni, törékenyebb lelkű, mint én, határozatlan, önbizalom hiányos, teljesen elveszett, "életképtelen" lenne egyedül. Emiatt sokszor nem látom benne a férfit.

Ennek ellenére nagyon édes, imádni való, akár egy kisfiú. Csakhogy, egyre inkább úgy érzem, nekem nem (csak) erre van szükségem, hanem egy igazi férfira. Ők léteznek még?

A magasságot azért írtam bele, mert bár magam sem vagyok magas, sokkal inkább nőnek érzem magam, ha érzem, hogy a férfi nagyobb nálam. Ez is afféle férfiasság szimbólum nálam.



2012. máj. 8. 11:11
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

"Igazából nem érzem úgy, hogy gyengítem, mert amióta velem van, látványosan sikeresebb több dologban is."


A kettő véleményem szerint nem ugyanaz.

Persze,hogy sikeresebb,nyugodt lelki háttérrel..Koncentrálhat teljes bedobással,arra amire kell.

A legyengítést arra értem,amit írsz,hogy milyen törékeny,"összeomlana",stb.

Milyen volt akkor,amikor megismerted?Kevésbé sikeres,de lelkileg erősebb..nem?

Szerintem ebben egy pici manipuláció is van,még ha nem is akaratos és nincs benne rossz szándék.Fontos neki a párkapcsolata,az érzelmi biztonság és ezért sakkban tart téged.Azt hiszed,hogy összeomlana,mert úgy csinál..lehet saját magát is becsapja.

Picit húzd be a kéziféket,nézz rá ő nem a fiad,nem kell pátyolgatnod.Szerintem tudnál pozitív változásokat elérni a kapcsolatotokban.(de ez mint írtam,komoly munka)

Ez persze megint csak egy vélemény tőlem,nem szentbeszéd.

2012. máj. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
81%
Hát igen, az ilyen nőknek mint mi nagyon nehéz dolgunk van és nem csak párkeresésben, hanem munkahelykeresésben is, pláne ha az erős egyéniségedhez még okos is vagy. Nagyon nehéz ez, valahogy tudattalanul, de én is mindenkit elnyomok. Legutóbb egy igen erősnek tűnő személyiséggel sikerült 3 év alatt teljesen tönkretennünk egymást. Egyszerűen el se tudom képzelni, hol találhatnék olyan férfit, aki férfi tud maradni mellettem és aki mellett én nő tudok maradni. Nagyon nehéz ügy. Valószínűleg nekünk is kellene kicsit finomodnunk, változnunk, hogy könnyebben alkalmazkodjunk, adjuk át a kontrollt. De most én is be vagyok kakkantva, hogy ha az ex nem jött össze, akkor esélytelen, hogy valaha megtaláljam a férfit, aki nekem kell, és még a csillagok is olyan szerencsésen álljanak, hogy neki is én kelljek :(
2012. máj. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
ha nem jó a kapcsolat, szakíts. és keress egy olyan embert aki megfelel
2012. máj. 8. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Nos, rám illenek nagyjából a jelzőid...(185cm; 75kg)
2012. máj. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
61%

A férjem a munkahelyén. :)

Mind a ketten erős akaratúak, lobbanékony természetűek vagyunk. Nem vagyunk hajlandóak meghunyászkodni a másik előtt, nem hajlunk meg a másik akaratának. Ez volt a baj mindkettőnk régebbi kapcsolatában, mert egyszerűen papuccsá váltak mellettünk... Aztán egymásra találtunk, így igaz, hogy vannak konfliktusok, de élvezzük, hogy ő férfi, én pedig nő maradhattunk a kapcsolatunkban! :)

2012. máj. 8. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
mellettem épp egy ilyen van ;)
2012. máj. 8. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :) Elgondolkodtattak, és azt hiszem sok dolog megfogalmazódott bennem ezzel az egésszel kapcsolatban.
2012. máj. 8. 13:13
 18/25 Diavolino44 ***** válasza:

Erdekes de ne azt veszem eszre, hogy a legtbb ilyen tipusu no szingli. Ez a ferfi tipus ahogy irtad a filmekben letezik, ideje kikapcsolni a tevet s belenezni a valo vilagba.

Remelem megtalalod te is a parodat, szerencsere a cuki, visszahuzodo lanybol tobb van. Aki meg luzer s nem tudja megatalalni az mar az o baja.!

2012. máj. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

Tudod mi az idegesítő? Az, hogy az olyan pasik, mint amilyeneket keresel és amilyen én is vagyok nem tudnak érvényesülni.


Mostanában a lányoknak nem az kell, hogy a férfi támaszt nyújtson nekik, megvédje őket stb., hanem az hogy nyálas, érzelgős, "aranyos" legyen és mindig a lányt kövesse, engedelmeskedjen neki.


Nekem is idegesítő, hogy a legszebb lányoknak nem erős, férfias, határozott barátjuk van, hanem kis gyenge, esetlen, kisfiús kinézetű, saját akarat nélküli valakik.


Manapság kevés olyan lányt lehet találni mint te sajnos.

2012. máj. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

Nálad mit jelentenek ezek a kifejezések.erős egyéniségű,magas,férfias?

Ha azt jelentik mint a többség nőnél akkor valami konditeremben nézelődj szerintem!

2012. máj. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!