Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Magas nők magassarkúban a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magas nők magassarkúban a párjuk mellett?

Figyelt kérdés
176 centi vagyok, a barátom 183. Ha felveszek kb. 6-7 centis magassarkút akkor egy kicsivel magasabb vagyok. Hanyagoljam inkább vagy hordhatom nyugodtan? Azt mondja nem zavarja, de tudom, hogy szomorú miatta, hogy így talán nem mutatunk olyan jól

2012. máj. 5. 12:04
 1/4 anonim ***** válasza:
43%
Az élet nagy kérdései.. :D Venni vagy nem venni.. :DDD
2012. máj. 5. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Nekem az a tapasztalatom ,hogy a fiúkat igenis zavarja ha a nő a magasabb... tiszta lelki betegek. Még a kapcsolat is tönkremehet ebbe.
2012. máj. 5. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vegyél fel olyan magassarkút,amiben pont akkora vagy,mint ő vagy kicsit kisebb.Ezt az áldozatot meghozhatod érte.Majd a plázapartyra barátnőkkel felveszed a platformot.
2012. máj. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem vagy elég ügyes. Hiába vagy magasabb nála egy picit cipőben, azt kell mondanod, hogy így is ő a magasabb. Ha pedig fotóznak, rogyassz egy picit, hogy tuti annak látszódjon. Én ezt csinálom, a párom 100%-ig meg van róla győződve, hogy ő a magasabb. És bizony ez jót tesz az önbecsülésének, nekem pedig nem kell lemondanom a kedvenc cipőimről. Hétköznapra vettem 1-2 kisebb sarkút is, amiben tényleg magasabb nálam. 24/N
2012. máj. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!