Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mivel tudnám magam mellett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel tudnám magam mellett tartani?

Figyelt kérdés

sziasztok! amit most leírok azért lehet szidni oltani de kérlek most ne tegyétek.

február 1.óta vagyok együtt egy fiúval de már korábban is volt egy néhány hetes kis kapcsolatunk az a túl gyors tempó miatt ért véget és azért mert megcsalt kollégiumban "él" nem tudom meg gátolni h néha néha lányokkal legyen pénteken és vasárnap találkozunk csak vasárnap még egészen normális volt ( egy párszor vissza olvastam az üzeneteit fb-n és az volt benne h az egyik oda járó lánnyal beszélget arról h hétfőn lefekszenek egymással ugyan azzal akivel már korábban megcsalt!!!). És hétfő óta tényleg csak veszekszik velem azt mondja szeret de már nem Úgy mint máskor meg hogy pénteken megbeszéljük kérlek szépen segítsetek nem akarom elveszíteni hosszú idő után (apám halála óta) ő volt az első fiú akiben megbíztam segítsetek hogyan tartsam meg magamnak őt? 15/l ő 17/F


2012. ápr. 19. 05:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem fog tetszeni, amit mondok, de ha ő nem akar melletted lenni, vagy nem szeret igazán, akkor ha beleszakadsz sem tudod "megtartani magadnak".
2012. ápr. 19. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

hülye vagy.a korod nem mentesíthet ez alól!

agyat kéne növeszteni ez az én jótanácsom.

2012. ápr. 19. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
húh még jó hogy az én barátnőm nem látja a facebook üzeneteim. vannak ott cifra dolgok, amiket ha látna, nem lennénk sokáig együtt. hagyd ott a p*csába, ugyan olyan rohadó lelkű szenny, mint én.
2012. ápr. 19. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Te meg meséld el neki, hogy XY sráccal készülsz ugyan arra mint ő! Ha ez sem riasztja el, hát akkor el kell engedni. De már eleve butaság bizalomról beszélni..
2012. ápr. 19. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nem veszelm elő a korod-kártyát, de mondok valamit! Amikor az én édesapám elment, én is akkor talákoztam valakivel, és másfél évet voltunk együtt, jóban-rosszban, mis-más kapcsolat volt de én szerettem! Aztán szétszéledtünk, ő nem kereset, én nem kereshettem. Amikor csekély esély nyílt rá, felnyomoztattam egy rendör ismerősömmel, és kiderült, hogy visszafogadta a tepedt volt bnőjét. én szenvedtem egy ideig, de utána jött egy sráv, akibe beleszerettem:) Tehát az élet mindíg megy tovább! Ki fogsz gyógyulni! Kitartás!!:D Ja, mégvalami: Hagyd ott!!!! Ne légy második! ha szereted, hagyd menni!!:D Hidd el, ha eljön az ideje, jobbat fogsz találni!! Nahh, megyek pakolni:)
2012. ápr. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat de aza helyzet h képtelen vagyok őt valaha is elfelejteni túl sok emlék kötne hozzá különösen h ő a volt osztály társam unoka testvére ja és ma mondta h azért akar szakítani mert neki nem elég a péntek meg a vasárnap tali :'( próbáltam neki bizonygatni h jön a nyár és addig leszünk együtt amig csak akarunk de erre csak azt mondta majd pénteken megbeszéljük szerintetek mi lesz??nem akarom elvesziteni szeretem őt
2012. ápr. 19. 19:43
 7/8 anonim válasza:

szia!

Én nem szeretnék most veszekedni meg semmi, de ha olyanokról beszél másokkal, hogy lefekszenek, akkor ennek nincs értelme.

Hidd el, hogy jobb lesz nélkule. Ha vele maradsz, lehet, hogy sokkal tobb dolgot megtesz..

Nem azt mondom, hogy hagyd ott, hanem ha tudsz valahogy ijessz rá, hogy kész vége.


Hidd el, ilyen srácért nem éri meg kuzdeni, mert eléggé nagy szemétséget csinált..

Nem akarok veszekedni, csak jó indulatból mondom.


És kitartást! Sok sikert! ;)

15 (L)

2014. máj. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Ha szakításról beszél és azzal a csajjal meg azt beszélgette, hogy le fognak fekudni, akkor sajnálom, de azt kell mondjam, hogy ennek nincs értelme.

Ne hagyd magad becsapatni. Tudom, hogy nehéz nem rá gondolni, jártam már ilyen cipoben..ez nagyon mocskos dolog tole.

Sajnálom, nem szeretnék veled vitázni, de ezt a kapcsolatot el kell felejtened.

Tudom, hogy nehéz, de ezt én a helyedben nem hagynám vagy már nem is folytatnám.


Ezt én is csak jó indulatból mondom, nem akarom, hogy bajod legyen, bárki is vagy..


Sajnálom! És fel a fejjel! Találsz te jobbat is, hidd el!


16 éves leszek, nekem is volt már ilyen helyzetem, tapasztalatból beszélek.


Sajnálom! :( De ez az igazság

2014. máj. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!