Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol vannak az erős egyéniségű,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol vannak az erős egyéniségű, magas, férfias, nem papucsoskodó pasik?

Figyelt kérdés

Ha már minden nap látok egy kérdést, hogy hol vannak az alacsony, félénk, cuki, csendes lányok, akkor már én is felteszem ezt.

Ezeket a kérdéseket nyilván olyan pasik rakják fel, akik képtelenek érvényesülni egy erősebb akaratú, szenvedélyesebb lány mellett.

De vannak ilyen lányok is. És higgyétek el, sokkal nehezebb nekünk megfelelő partnert találni, mint a papucsfiúknak papucslányt.

Folyamatosan azt tapasztalom, a mostani kapcsolatomban is, hogy egyszerűen, még ha nem direkt is, de elnyomom a partneremet. Nem tudok rá felnézni, törékenyebb lelkű, mint én, határozatlan, önbizalom hiányos, teljesen elveszett, "életképtelen" lenne egyedül. Emiatt sokszor nem látom benne a férfit.

Ennek ellenére nagyon édes, imádni való, akár egy kisfiú. Csakhogy, egyre inkább úgy érzem, nekem nem (csak) erre van szükségem, hanem egy igazi férfira. Ők léteznek még?

A magasságot azért írtam bele, mert bár magam sem vagyok magas, sokkal inkább nőnek érzem magam, ha érzem, hogy a férfi nagyobb nálam. Ez is afféle férfiasság szimbólum nálam.



2012. máj. 8. 11:11
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
74%

Én pl 198 cm magas vagyok, 90 Kg, sportolok, és eléggé határozott elképzeléseim vannak magamról és az életemről is.

Viszont nem igazán keresek párkapcsolatot, mert nézek ki annyira jól, vagyok annyira fiatal, hogy ne legyen szükségem arra, hogy valaki korlátozni próbáljon.


Szerintem pont azért nem fogsz ilyen férfit találni, mert az én koromban (21) lévő férfiaknak nem az a fontos, hogy legyünk valakivel, hanem, hogy éljük az életünket, ne tartozzunk elszámolással senkinek, ha akarok flörtölni valakivel, akkor megtehessem, ha meg kell védenem egy barátomat, mert belekötöttek valahol, akkor verekedhessek, stb.


Természetesen én sem dugom végig a fél várost, kinőttem abból a korból, viszont nem ugranék bele egy rossz kapcsolatba csak azért, hogy legyen valakim, mert meg tudom kapni azt, amire szükségem van, kb bármikor. Akik pedig nyavalyognak, azok nem néznek ki jól, nincs elég önbizalmuk, határozottságuk, tehát úgy vannak vele, hogy inkább behódolnak valakinek, csak ott legyen mellettük mindig egy biztos pont.


Mielőtt azt hinnéd, hogy egy kis dzsipó raj vagyok, aki a kis discoribiket döngeti, ki kell, hogy ábrándítsalak. Egyetemre járok, elég jól tanulok, zenélek, emellett jut időm a sportra, és a barátaimra is. Pont ezzel az életmóddal nem akarok felhagyni valakiért, aki korlátozni próbálna, és úgy érzem, hogy elég fiatal vagyok, és elég sok dolgot szeretnék még átélni. Hajt a kalandvágy, ki akarom élvezni az életemet, és nem egy besavanyodott, rossz párkapcsolatban élő emberke szeretnék lenni.

2012. máj. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
na látod?egyből itt vannak az ideális jelöltek xD
2012. máj. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

És tudjátok miért vagyunk itt?

Mert nincs barátnőnk akivel lehetnénk :S

2012. máj. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

ma 17:04


De hisz nektek nem is kell,mert csak "korlátoz" benneteket.:D

2012. máj. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Szia! Léteznek, de nincs sok szingli belőlük sajnos.
2012. máj. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!