Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azért csalom meg, hagyom el a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért csalom meg, hagyom el a párjaimat, mert igazi férfi vagyok? Igazi férfias férfiak ti hogy tudtok hűségesek maradni a párotok iránt?

Figyelt kérdés

Magamról is tudom, hogy eléggé férfias vagyok, szeretek is férfi lenni, nagyon szeretem a nőket is. A nők is érzik ezt, mert eléggé könnyen feltudom szedni őket. Azt mondják, hogy kisugárzás, kémia olyan nálam, ami miatt ilyen sikerem van.

De sajnos szinte, minden barátnőmet, vagy elhagytam vagy megcsaltam, egyszerűen hajt a vágy a következő nő iránt, nem tudom miért, nem tehetek róla, de nem volt jó megbántani őket.

Szerintetek miért lehet ez....talán éppen ennek a plusz kisugárzásnak lehet ilyen mellékhatása, hogy ilyen sokszor félremegyek?


2013. febr. 25. 16:57
1 2 3 4 5
 21/42 A kérdező kommentje:
15-ös minden ember állati szinten mozog, azért tapadnak jobban inkább anők egy férfias férfira aki nem érzelmes, mint egy mulya férfira aki pedig érzelmes
2013. febr. 25. 17:19
 22/42 anonim ***** válasza:
8%
nem tehedsz róla ennek nem tudsz parancsólni szerintem ha magadba folytod úgyse jobb valahol ugy is kitőr de lehet találsz egy olyan lányt akit nemcsalsz meg ...
2013. febr. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
100%
Kedves Kérdező! Az, hogy valaki milyen férfias nem abban mutatkozik meg, hogy mindig félrekúr. De ezt mondogatja mindenki. Most nem a kinézetről van szó, hanem a viselkedésről. Ok, hogy te egy alfa hímnek gondolod magad, aki hű de királynak érzi magát, mert minden nőt végigkúr, de ez nem férfiasság. A férfiasság az, amikor van önbizalmad, vannak céljaid és vállalod a felelősséget a tetteid után. Te nem tudod mit akarsz (mert ha tudnád már rég házas lennél vagy boldog párkapcsolatban élnél) és nem vállalod a felelősséged a tetteid után. Ha ezt tovább kell magyarázni, tényleg úgy érzem lassan, egy gorillával beszélek, már bocs.
2013. febr. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez itt még csak egy KISFIÚ (nem férfi, ahogy ő állítja)! Legalábbis agyilag biztos h még az!
2013. febr. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
100%
Te abban méred a férfiasságot, hogy hány nőt dugsz meg.Szerintem meg pont, hogy elég bizonytalan személyiség lehetsz, vagy csak kamuzol itt a hódításaiddal.
2013. febr. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 LeftBehind ***** válasza:
100%
Tisztázzuk,itt nem azzal van probléma,hogy végigmész a fél városon,mert az kinembasszale. Azzal van probléma,hogy annak ellenére,hogy nem akarsz megállapodni,folyton összejössz egy csajjal aztán csórót vagy megcsalod vagy szakítasz vele. Ez pedig nem férfias,hanem degenerált viselkedés.
2013. febr. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
100%

Az éppen férfiatlan viselkedés, ha ennyire gyalázod azokat, akiket elvileg szeretsz.

Az nem mulya, ha nem tudja megcsalni a feleségét, és 23 évesen házas, miért lenne az? Te mulyább vagy, mert képtelen vagy felnőni annyira, hogy felelősségteljes, komoly, tartós döntéseket hozz, inkább, mint valami hormonban úszó 15 éves, mmész a farkad után. Ez messze nem férfias, ez szánalmas. Az igazi férfi az őszinte és megbízható, nem pedig csalfa és egoista.

2013. febr. 25. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
100%

az hogy úgy viselkedsz mint egy állat,mész tovább és dugsz akit bírsz nem azt jelenti hogy férfias vagy

ez szánalmas,nem csak a hormonok határozzák meg azt hogy mennyire vagy férfi hanem a viselkedésed,és ez a "férfiasság"arra jó hogy még több nő legyen összetörve,még többen azt higgyék hogy értéktelenek,vagy pedig hogy csak arra jók hogy megdugják őket

sok mindennek lehet nevezni csak férfinak nem

amúgy ha a véleményünket kéred ne kezd el megmagyarázni a saját "igazadat" hanem gondolkodj el azon amit írunk

2013. febr. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom hány éves lehetsz, de teljesen el vagy varázsolva. Nem attól férfi egy férfi,h végig csalja a barátnöit, és a hűség nem egyenlö a mulyasággal. Tippelek,h a 20 évet is alig ütöd meg. A többit leirták elöttem:)
2013. febr. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
100%

Egy olyan ember aki megcsalja a párját vagy állandóan dobja a nőket köszönő viszonyban sincs a férfiassággal.

Neked inkább az egód nagy és sok a naiv lány aki beveszi a színészkedésed ,hogy hű ,de jó férfi vagyok.

Lehet ,hogy az elején beveszik ezt a csajok ,de attól kezdve ,hogy megcsalod őket már mind azt gondolja ,hogy egy ………… alak vagy.

Innentől jön az ,hogy egyáltalán nem vagy férfias ,mert neked ez pár hétig vagy hónapig tart ez csak egy szerep, megjátszás.

Ha férfias lennél egy életen át tudnád tartani ,mert az nem csak egy szerep lenne hanem Te lennél.

Így viszont csak egy csinos pofival megáldott ……….. vagy.


A ….. azt jelenti amit a szegény megcsalt volt barátnőid mondanak rád. Mindenki fantáziájára bízom ,hogy mi lehet az! ;)

2013. febr. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!