Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azért csalom meg, hagyom el a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért csalom meg, hagyom el a párjaimat, mert igazi férfi vagyok? Igazi férfias férfiak ti hogy tudtok hűségesek maradni a párotok iránt?

Figyelt kérdés

Magamról is tudom, hogy eléggé férfias vagyok, szeretek is férfi lenni, nagyon szeretem a nőket is. A nők is érzik ezt, mert eléggé könnyen feltudom szedni őket. Azt mondják, hogy kisugárzás, kémia olyan nálam, ami miatt ilyen sikerem van.

De sajnos szinte, minden barátnőmet, vagy elhagytam vagy megcsaltam, egyszerűen hajt a vágy a következő nő iránt, nem tudom miért, nem tehetek róla, de nem volt jó megbántani őket.

Szerintetek miért lehet ez....talán éppen ennek a plusz kisugárzásnak lehet ilyen mellékhatása, hogy ilyen sokszor félremegyek?


2013. febr. 25. 16:57
1 2 3 4 5
 11/42 A kérdező kommentje:

2 szer mentem félre a többi szakítás volt, tehát kidobtam a lányt, tisztességesen.

Pedig csak köze lehet, mert úgy gondolom, hogy egy igazi férfi a hormonoktól lesz igazi férfi és is tele vagyok azt tudom,mindig új nőre vágyok, mert úgy a hormonok hajtják a vérem

Tehát úgy gondolom, hormonból sok van nekem, ezért váltom ki a nőkből a "kémiát", de viszont a sok hormon hajtja a vérem

2013. febr. 25. 17:12
 12/42 anonim ***** válasza:
100%
Azért csalod meg a párod, mert egy bunkó paraszt vagy. És csak azt tudom mondani, hogy akármiylen nyámnyilának is gondolod a barátodat kinézetre, belé több férfiasság szorult, ha már házas és hűséges, ugyanis ő tud felelősséget vállalni a tetteiért, veled ellentétben.
2013. febr. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 A kérdező kommentje:
10-es a hormonok igenis befolyásolják az ember személyiségét!!
2013. febr. 25. 17:13
 14/42 anonim ***** válasza:
100%

Én meg azt látom, hogy teljesen mindegy, hogy mit válaszolnak itt neked, mert a saját kitalált baromságodat fogod fel egyetemes igazságként. Aki meg nem úgy él, mint te, az "mulya".


A diagnózisom az, hogy egy egoista barom vagy, a nőügyeidtől teljesen függetlenül.

2013. febr. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
100%

,,Pedig csak köze lehet, mert úgy gondolom, hogy egy igazi férfi a hormonoktól lesz igazi férfi és is tele vagyok azt tudom,mindig új nőre vágyok, mert úgy a hormonok hajtják a vérem "

Tipikus...mi vagy te, kutya? Mert az csinálja minden szukával, ami épp szembejön az utcán és stimmel vele a kémia. Viselkedj már emberhez méltóan! Mellesleg enm foghatunk midnent rá a kémiára, megvannak a civiliált erkölcsi szokásaink. Nem pisilünk az utcán vagy amikor ránk jön, hanem elmegyünk a WC-re, és nem eszünk óránk, munka közben vagy a bíróságon, csak mert épp akkor éhesek vagyunk. Úgy látszik, te ennyire állati szinten mozogsz...

2013. febr. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 A kérdező kommentje:
Ez a fajta önbizalom kell a mai világban ha nőt akarsz szerezni
2013. febr. 25. 17:16
 17/42 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves is vagy? De nem kell aggódnod, TE nem vagy igazi férfi!!! 9-esnek igaza van!
2013. febr. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 LeftBehind ***** válasza:
100%
Azt magyarázd el nekem te férfiasság mintapéldány,hogy mégis miért jössz össze bárkivel,ha tudod,hogy még nem akarsz megállapodni? De úgy őszintén,milyen logikai agytornász mutatvánnyal győzöd meg magad róla,hogy ez így rendben van?
2013. febr. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 ASOT ***** válasza:
100%

Ha szereted nem csalod meg ilyen egyszerű.

A férfiasság pedig nem azon múlik, hogy mennyi nőt dugsz meg, hogy mennyire hajt a véred, és hogy megcsalod e a barátnőidet.

Ettől nem lesz senki sem férfias.


Férfias az lehetsz határozott egyéniség aki tudja mit akar stb stb...De neked pölö fogalmad sincs mit akarsz.


Majd ha olyan nőt találsz akit valóban szeretsz akkor azt nem fogod megcsalni.


Te csak egyszerűen nem vagy őszinte, és hazudsz a nőknek és olykor saját magadnak is.

2013. febr. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
100%

,,Ez a fajta önbizalom kell a mai világban ha nőt akarsz szerezni"


Az önbizalom nem egyenlő a bunkósággal. Igen, kell öbizalom, de az nem azt jelenti, hogy minden nőt megcsalsz és kihasználod őket. Ettől nem leszel jobb pasi, sőt...

2013. febr. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!