Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azért csalom meg, hagyom el a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért csalom meg, hagyom el a párjaimat, mert igazi férfi vagyok? Igazi férfias férfiak ti hogy tudtok hűségesek maradni a párotok iránt?

Figyelt kérdés

Magamról is tudom, hogy eléggé férfias vagyok, szeretek is férfi lenni, nagyon szeretem a nőket is. A nők is érzik ezt, mert eléggé könnyen feltudom szedni őket. Azt mondják, hogy kisugárzás, kémia olyan nálam, ami miatt ilyen sikerem van.

De sajnos szinte, minden barátnőmet, vagy elhagytam vagy megcsaltam, egyszerűen hajt a vágy a következő nő iránt, nem tudom miért, nem tehetek róla, de nem volt jó megbántani őket.

Szerintetek miért lehet ez....talán éppen ennek a plusz kisugárzásnak lehet ilyen mellékhatása, hogy ilyen sokszor félremegyek?


2013. febr. 25. 16:57
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
100%
téged csak hajt a vágy a következő nő után, mert még nm találtad meg az igazit. ha megtalálod remélem vele nm teszel ilyet.
2013. febr. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
100%
Te nem férdias férfi vagy, hanem egy egoista gorilla :)
2013. febr. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
26%
#2 de úgy néz ki, ez sok nőnek bejön :d
2013. febr. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
100%
annak köszönhető hogy egy hűtlen f*sz vagy,ennek semmi köze ahhoz hogy ki mennyire férfias,ha ennyire nem becsülöd a nőket nehéz elhinni hogy "szereted" őket
2013. febr. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
100%

En inkabb az akaratero es a tisztesseg hianyat emlitenem.


Nagyon egyszeru a megoldas egyebkent: nem csalod meg oket. Ugy tetted fel ezt a kerdest mint ha valaki fegyvert tartana a tarkodhoz es kenyszeritene minden alkalommal hogy dugj felre, de van egy olyan gyanum hogy nem ez a helyzet. A Te dontesed hogy minden egyes alkalommal azt valasztod hogy megcsalod az eppen aktualis baratnodet. Nincs ra szukseg hogy jelzokkel illesselek, mindenki le tudja vonni a kovetkeztetest.

2013. febr. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 A kérdező kommentje:
1-es azt tudom hogy hajt,de az a kérdés miért? Férfiasságom miatt, csak mert az egyik barátom ilyen férfiatlan kis mulya fiú 23 éves és már házas totál hűséges tudom soha nem csalná meg a feleségét
2013. febr. 25. 17:04
 7/42 anonim ***** válasza:
100%
Egy igazi férfi becsületes. A becsület ott kezdődik, h nem úgy k**rsz félre h van nőd.. Szépen szakítasz vele, és mehetsz tovább! Nem férfia vagy, hanem egy patkány!
2013. febr. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
100%
Semmi köze ennek a viselkedésnek a férfiassághoz.
2013. febr. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
100%
ennyi erővel csak az az igazi nő akit mindenki megk*r, de nem azt simán csak k*rvának hívjuk szóval te egy hímringyó vagy !
2013. febr. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
100%
Nem azért csinálod ezt, mert férfias vagy (én nem is tudnám ezt mondani rád...), hanem mert azt hiszed, hogy te valaki vagy, és neked erre van szükséged. Undorító az ilyen személyiség... igen, személyiség kérdése, nem pedig a férfiasságé!
2013. febr. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!