Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lefeküdt egy hivatásossal mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdt egy hivatásossal mit tegyek?

Figyelt kérdés

A barátom 27 én 19.

3 hónapja vagyunk együtt szeretem is és ma este kiderült h 2 éve le feküdt egy prostival...

Mit tegyek ? Nem tudom el képzelni hogy ezek után szexuálisan vonzódni fogok hozzá :@ ti mit tennétek ???


2012. dec. 11. 02:15
1 2 3 4 5 6 7
 61/69 anonim ***** válasza:
47%
Jaaaa érthető...tehát az teljesen normális,hogy egy férfi prostihoz megy, hogy kielégítse a szükségleteit de egy nő nem mehet bele egyéjszakás kapcsolatba, hogy megtegye ugyanezt...igazi zseni vagy 58%-os :D
2012. dec. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/69 anonim ***** válasza:
62%

Én tudom hogy zseni vagyok. Nem kell bíztatni, tisztában vagyok a menő minőségemmel. Na de idefeigylej, mert most megint okosat szólok! A nő nem teheti meg,mert egyrész csak! egy nő, másrészt meg mert pofátlan disznó azért! A prostizás az egy olyan dolog,hogy a férfi fizet, ezt a nő szereti, a nő meg ezért ad egy szolgáltatást, amit a férfi szeret. Oda vissza mindenki állati jól jár.

Egy egyéjszakás cafadékot ha felcspísz, és az a szemétláda arra hajt,hogy magának jó legyen, de téged le se szar, meg csak annyit értél neki alapon elküld a fenébe, és te megis sérülsz lelkileg, még ebben a férfinak mi is az előnye? mi jó származik neki belőle? Semmi. Egy egyoldalú szar vesztes pozicíó, amiből csak a cafadék jön ki jól. Ez így nem bót!

2012. dec. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/69 anonim ***** válasza:

"A nő nem teheti meg,mert egyrész csak! egy nő"


Na és még csodálkozol, hogy csak egy prosti hajlandó hozzádnyúlni....

2012. dec. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/69 anonim ***** válasza:
71%

ma 22:01

Én a mindenkori páromra úgy tekintek mint a gyermekem potenciális anyjára. A gyermekem anyjában pedig örülnék, ha nem járna 30 f@sz.

2012. dec. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/69 anonim ***** válasza:
És ki beszélt itt 30 f@szról??
2012. dec. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/69 anonim ***** válasza:
+ egyéni szocprobléma...én sem szeretném, hogy egy rendszeres prostivendég legyen a gyermekem apja ;)
2012. dec. 11. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/69 anonim ***** válasza:

az 1 éjszakásokra kitérve.

ha te hagyod,hogy közben csak a csajnak legyen jó,meg sérülsz közben,vagy mi a f@sz,meg közben téged le sem sz@r a bige,akkor az a te gyengeséged.

az 1 éjszakás egyetlen hátránya,hogy dugás után is el kell viselni egy ideig a társaságát,ha ott alszik,vagy amíg lelép.

meg ha valami extra dolgot akarsz,akkor ott alkudozni vele.

mondjuk ezt a sérülsz közben dolgot alapból nem értem,sosem tapasztaltam.

azért csípsz fel egy 1 éjszakást-vagy hagyod,hogy a csaj kezdeményezzen-hogy kiéld magad rajta,nem azért,hogy bármit is bizonyíts neki.

nem?

2012. dec. 11. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/69 anonim ***** válasza:

Kedfes, figy, kicsit félreérted sztem. Én máshogy gondoltam, lehet nem úgy jött le. Az egyéjszakás, az egy elég függő helyzet. Nem biztos, hogy a férfi fél egyéjszakásnak szánta! De ha a nő csak annyiba nézte,hogy egyszer megkúratja magát vele, aztán eldobja, akkor SÉRÜL ezáltal a férfi önbecsülése. Felér egy elutasítással ugyanis, ha csak ennyire kellett.

Nem biztos,hogy én csinálok valamit rosszul. Mint írta a hosszú szöveget író, vannak ilyen nők, akiket disckoban ha felcsípsz ,eleinte hajlik erre arra, de főleg a saját öröme javára. Tehát fekszik, csak elvár, de semmit nem ad. Aztán végül egy elég egyoldalúra sikeredett szex jön ki a végére. Ez pedig nem vitás,hogy a felcsípett nőnek a jó csupán. MEgvezeti, átbassza, eldobja. Ez elég nagy sérülésnek számít valakinél.

2012. dec. 12. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/69 anonim ***** válasza:
az nem gond, pasiból van !
2013. dec. 19. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!