Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom lefeküdt anyámmal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom lefeküdt anyámmal, és mindketten mást mondanak. Kinek higgyek? /lent/

Figyelt kérdés

Tegnap este történt. Este jöttem haza a melóból,és amikor benyitottam a nappaliba,konkrétan azt tárult elém,hogy a pasim anyámmal "hetyeg"...... miután feleszméltem a sokkból,kérdőre vontam/próbáltam/mindkettőt,hogy mégis mi volt ez,mire anyám azt mondta,hogy a pasim részegen jött "haza" mittudoménhonnan,és rágerjedt,és leteperte....valami ilyesmi. A pasim persze tök mást mond..... ő azt állítja,hogy csak felugrott valamiért,amit múltkor itt hagyott,és anyám hullarészegen rágerjedt,és leteperte....valami ilyesmi. Fogalmam sem volt,kinek higgyek,úgyhogy biztonságos időre elköltöztem a bátyámhoz. (eddig a barátomnál laktam,1 éve vagyunk együtt) Nem tudom,mit csináljak,segítsetek,kérlek!

19/L


2012. okt. 24. 16:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
80%
A paliddal szakíts, anyáddal meg ne beszélj többé.
2012. okt. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
84%

sztem szakíts a barátoddal és édesanyádtól is költözz el és ne tartsátok a kapcsolatot - egy darabig.

már ha igaz ez az egész :OO

2012. okt. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
74%
Nem értem kinek kéne hinned...nem mindegy, hogy ki gerjedt rá a másikra?! A saját szemeddel láttad, hogy megtörtént a dolog. Ha van benned egy kis büszkeség, a barátodat páros lábbal rúgnád ki! Anyából meg csak egy van (bár téged egy elég érdekessel áldott meg a sors), Én duzzognék egy ideig a helyedben, ameddig teljes megbánást nem látnék rajta, aztán valahogy megoldanám vele a dolgot! :)
2012. okt. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
87%

Ha nálam barátnővel és édesapámmal lenne hasonló helyzet mondanám hogy reagálnék.

1. Az ittasság nem mentség semmire így hiába lett volna ittas a kedvezményező őt nem mentesíti ez semmi alól.

2. Ha valaki ittasan leteper valakit az vagy hagyja magát és belemegy vagy nem de akkor az már erőszak, szóval akkor ha ezt állítják a bűnöst jelentse fel a másik és hihetőbb a sztori..

3. Akár volt pia akár nem én ejteném az én esetembe ugye csajt és apámmal nagyon hosszú ideig megszakítanám a kapcsolatot mivel ebben mindketten benne voltak és lényegében 2 személy akikben megbíztam elárultak.

2012. okt. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
ja 22/F voltam.
2012. okt. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
89%
Ha ez tényleg megtörtént, akkor nagyon szemét mind a kettő! Én egyikkel sem beszélnék többé...
2012. okt. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
49%
én kigyilkolnám mind a 2-t
2012. okt. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
76%
Én a helyedben egyikkel sem beszélnék SOHA többé. Szép dolog a megbocsájtás, de van, amit nem lehet és ez pont olyan....Ne haragudj, de a te anyád nem anya, hanem egy útszéli...a barátodat meg már nem is minősítem....el sem hiszem h ilyen emberek léteznek...kár h beszüntették a máglyahalál általi kivégzéseket...
2012. okt. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Megmondanám nekik, hogy éljenek boldogan! Én meg otthagynám mindkettőt!
2012. nov. 27. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ügyes kis troll vagy 10/10
2013. dec. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!