Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek barátnőm, vagy én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek barátnőm, vagy én látom rosszul a dolgokat? Esetleg mindketten?

Figyelt kérdés

Barátnőm már több alkalommal szakított velem, de aztán pár óra után kibékültünk, vagyis visszafogadtam, de ha ezt kimondtam, újra csak a hiszti volt. 1 hete ugyanúgy szakított velem,különösebb ok nélkül, megint azt mondta, hogy elege van, hogy folyamatosan bántom. Én nem gondolom úgy, hogy bántanám, ha jön a hiszti és úgy viselkedik, mint egy gyerek, az nagyon kihoz a sodromból, akkor max lekiabálom, kezet sosem emeltem rá. Szerintem ez teljesen átlagos, és amikor én ideges vagyok, fele úgy nem beszélek vele, mint ő velem, amikor ő ideges.


Most nem fogadtam vissza azonnal. Kellett 3 nap, hogy gondolkozzak,és visszafogadjam. Ő pedig azt várja el, hogy ne legyen bennem sértettség/harag, hanem csináljak úgy, mintha misem történt volna, hisz szerinte ő is úgy csinál. A különbség szerintem csak annyi, hogy ő szakított velem, és nem én vele. És úgy érzi, nem kötelessége ezt az egészet jóvátenni.


Szerintetek?


2012. okt. 16. 14:12
 1/10 anonim ***** válasza:

1 tényleg gyerek

2 hisztis liba

3 beteg, kapcsolatfüggő

4 manipulál

5 csak kell valaki mellé, hogy ne unatkozzon

2012. okt. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nevetséges a barátnőd. Egy normális, felnőtt nő nem szórakozik ezzel a szakítás dologgal...de te is hibás vagy mert úgy gondolja úgyis visszafogadod miért ne csinálja meg újra és újra... Nem tudom mióta vagytok együtt, de ennek nem látom sok értelmét így külső szemmel...
2012. okt. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mind a ketten rosszul látjátok. Ugyanis egyikőtöknek sem kéne "úgy csinálni mintha", hanem fel kéne tudni vállalni amit éreztek. Egyébként el kéne gondolkodnod azon, mi működteti azt a kapcsolatot, ahol már többször szakítottatok és most is kellett 3 nap míg kibékültök, te kiabálsz, ő megsértődik... mi az értelme ennek?
2012. okt. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg megérdemlitek egymást, ugyanolyan hülyék vagytok mindketten.
2012. okt. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nálunk nincs az,hogy leordít,nem tudom ez milyen szokás.

Minek fogadod vissza? Látszik,hogy nem működik ez a kapcsolat! Mindig ez fog menni,ha állandóan visszafogadod és megtanulta már,hogy áhh csúnyán beszélek vele,úgyis visszafogad. Nem szabad ezt tenned!!

2012. okt. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem vagyok hisztis típus, elég jól kezelem a problémáimat, inkább szomorkodni szoktam, azt se sűrűn, de nem hisztizni. Viszont ha valami miatt idegbeteg lennék, nem tetszene, ha nyugtatgatás, lelkizés helyett a pasim leordítaná a fejemet. Nem tudjátok kezelni egymást.
2012. okt. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Nem könnyű dolog épp ésszel és higgadtan kezelni azt, amikor valaki módszeresen arra megy, hogy a másikat kihozza a sodrából és ha szavakkal nem sikerül, olyanokat cselekszik, amikről tudja, hogy így is úgyis kiabálás lesz a vége.Esetleg fél napos taktikázgatás,hazudozás, amivel meggyőz hogy azt mondjam, amit hallani szeretne és amiből vita lehet.


Persze az én hibám is, nem azt mondom. De úgy gondolom, hogy az embernek van egy tűréshatára, kinek kevesebb, kinek több.

2012. okt. 16. 14:31
 8/10 A kérdező kommentje:

ma 14:23

Szóval ha te idegbeteg vagy, a pasid tegyen meg mindent, hogy lenyugtasson, hisz ő nem ember, neki soha nem lehet elege, ugye? Az tény, hogy van egy szint, ameddig le kell nyugtatni a másikat. De ennek feltétele van: tényleg úgy érezzem, hogy valamit nagyon elszúrtam, hogyha engem büntet;ha meg nem én szúrtam el, akkor legyen idegbeteg, de ne engem büntessen, illetve legalábbb valamennyit használjon a nyugtatás.

2012. okt. 16. 14:33
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem,szakítsatok,de végleg.Nem illetek össze.Ez nekem olyan gyerekes "kapcsolatnak" tűnik.
2012. okt. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
nem bántásból, de az ilyen kapcsolat nem fog működni, én biztos, hogy kiraknám örökre. Ez a se veled - se nélküled dolog nekem nagyon büdös.
2012. okt. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!