Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lefeküdt egy hivatásossal mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdt egy hivatásossal mit tegyek?

Figyelt kérdés

A barátom 27 én 19.

3 hónapja vagyunk együtt szeretem is és ma este kiderült h 2 éve le feküdt egy prostival...

Mit tegyek ? Nem tudom el képzelni hogy ezek után szexuálisan vonzódni fogok hozzá :@ ti mit tennétek ???


2012. dec. 11. 02:15
1 2 3 4 5 6 7
 1/69 anonim ***** válasza:
34%

én meg vagy 20 hivatásost is megdugtam.

akkor?

nincs ebben semmi.

a szabadidő eltöltése nő hiány/unalom esetén,ennyi.

te is kezeld akként.

2012. dec. 11. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/69 anonim ***** válasza:
45%
Túl gyerek vagy te még ehhez agyban.
2012. dec. 11. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/69 anonim ***** válasza:
35%

Na és akkor mi van? Te is fogsz még elég olyat tenni az életben amit mások nem néznek jó szemmel. Ő pasi és dugni akart egy hivatásos pedig még mindig az olcsóbb és könnyebb megoldás.

Tedd túl magad rajta és ne használd fel ellene azt amit múltban előtted csinált. Most veled van és téged szeret, koncentrálj erre.

2012. dec. 11. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/69 A kérdező kommentje:
De gusztustalan h ilyet csinált
2012. dec. 11. 02:27
 5/69 anonim ***** válasza:
67%

vannak "rendes" lányok is, akik gusztustalanabbak tudnak lenni

szóval egy egy éjszakás semmivel nem jobb szerintem

de egyébként leszarom a párkapcsolati problémádat :D

2012. dec. 11. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/69 anonim ***** válasza:
37%

Te is gondolom csináltál már olyat, ami meg szerinte gusztustalan. Gondolom előtte lefeküdtél már mással. Az mennyiben más? Semennyiben. Nem minden prosti büdös-mocskos-nemibeteg. Persze, ha egy diszkóban felszedett jöttmenttel feküdt volna le, akiben ki tudja, hányan jártak gumi nélkül aznap este, azzal semmi baj nem lett volna, igaz?


És hozzád a következő pasid hogy fog szexuálisan vonzódni? Hiszen lefeküdtél már valakivel! Ez undorító!

2012. dec. 11. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/69 anonim ***** válasza:
15%
én lány vagyok de engem nem érdekelne. mi közöd már ne haragudj ahhoz hogy mit csinált akkor amikor te még hírbe se voltál?
2012. dec. 11. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/69 anonim ***** válasza:
12%

kérdező menj fel ilyen oldalra,ahol ezek a csajok vannak és nézd meg,hogy milyen cicababák,nem útszéliek.

és azt a misfits óta különben is tudjuk,hogy a jó csajok nem terjesztik a hív-et:D:

2012. dec. 11. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/69 A kérdező kommentje:
Oké h nem minden prosti mocskos meg nemibeteg de akkor is egy prosti akit vagy 1000 ren meg..... Az mégis gáz szerintem ... Most ki tudja h mit kapok el tőlle !!
2012. dec. 11. 02:49
 10/69 anonim ***** válasza:
27%
Te nagyon buta lány vagy. A qrvák kotonnal dugnak amúgy is. Jobb is lesz, ha otthagyod, mert prűd vagy és előítéletes. Ha ilyen vaskalapos és házsártos vagy, akkor meg ő nem fog hozzád vonzódni. Értem én, hogy erkölcsi aggályaid vannak, de akkor olyan partnert kell keresni.
2012. dec. 11. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!